Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Subaru
Novinec
 
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr mar 19, 2003 10:11 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Subaru To jun 10, 2003 6:38 pm

ta mi pa res ni všeč....
Slika
 
Uporabniški avatar
Virage
Novinec
 
Prispevkov: 263
Pridružen: Po maj 05, 2003 9:12 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a Virage To jun 10, 2003 6:40 pm

Tale BMW mi ni všeč, pa tudi 6 ne.

Drugače pa Johhny, zakaj vse naslove tem pišeš Z VELIKIMI ČRKAMI?? A misliš, da jih ne bomo prebrali, če bodo z majhnimi napisani? Če si opazil si eden redkih, ki to prakticira in lepo bi blo, če bi se odvadu tega, ker je moteče.
Cocaine is God's way of saying you're making too much money.Cocaine is a hell of a drug.
 
Uporabniški avatar
*bojci*
Novinec
 
Prispevkov: 494
Pridružen: Če feb 27, 2003 4:18 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a *bojci* To jun 10, 2003 6:43 pm

Za Slika je!
Slika
Renault Avtomobilistični klub Slovenija
http://www.rk.avtomobilizem.com
 
Kr_eden
Novinec
 
Prispevkov: 209
Pridružen: Ne dec 08, 2002 4:59 pm
Kraj: kras

Napisal/-a Kr_eden Sr jun 11, 2003 10:11 am

Še grši od 6...

lp,

kr eden
 
Toretto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To jun 03, 2003 8:10 pm

Napisal/-a Toretto Sr jun 11, 2003 10:46 am

bmw je zacel tko grde avtomobile delat...fak ej nova petka je grda, sedmica tko tko in zdaj še trojka. bod vesel SAFRANE, prodaja vam bo rasla :D

al pa nova petka http://www.bmw545i.com/0401mc2-4.jpg
grd avto...MB E je prava paša za oči če jo neki časa gledaš
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Napisal/-a BiMMER Pe jun 13, 2003 9:30 am

Nevem zakaj ocenjujete avtomobile po slikah. Sej ne zato, ker sam vozim BMW ampak...
Ko sem prvič videl 7-ko na slikah mi je bil obupen. Ko sem ga videl na cesti mi je šel jezik do tal, tako je dober! Podobno je blo iz 5-ko. Na slikah ni nič posebnega, je pa v živo. Pač BMW gre počasi v korak s časom, tako kot Renault, vsi ostali (vključno z MB pa ostajajo tam, kjer je bil BMW pred 10-15 leti!!!) Tako je, čista resnica, pa če se strinjate ali ne!!!
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
 
Uporabniški avatar
.::GTR::.
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So mar 15, 2003 1:59 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a .::GTR::. Pe jun 13, 2003 10:58 am

nevem a se sam men zdi a je ta ful podoben azijskim smernicam designa?
:roll:
 
tomzl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr maj 07, 2003 10:52 pm

Napisal/-a tomzl Pe jun 13, 2003 11:19 am

Nič od tega ni serija 3. To so samo slabo retuširane slike.Računalniške slike nikoli niso dober vir za dobit vtis, kakšen bo izgledal nov avto. Spodaj je par slik prototipa nove serije 3 in serije 1. Avto je še močno zamaskiran, saj pride na trg šele 2005.

BMW serija 3 limuzina (zamaskirana)
Slika
Slika
Slika
http://www.autoexpress.co.uk/picture_library/dir_20/car_portal_pic_10045.jpg
http://imperia.bilzonen.dk/grafik/redaktion/3E6F070C:00005D66:20-large-for.JPG
http://imperia.bilzonen.dk/grafik/redaktion/3E6F071E:00005D81:E4-large-side.JPG
http://imperia.bilzonen.dk/grafik/redaktion/3E6F0727:00005D66:27-large-bag.JPG

BMW serija 3 touring (zamaskirana)
Slika
Slika

BMW serija 1 (zamaskirana)
http://www.bmwinsight.net/images/spyshots/00953.jpg
http://www.bmwinsight.net/images/spyshots/00957.jpg
 
Toretto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To jun 03, 2003 8:10 pm

Napisal/-a Toretto Pe jun 13, 2003 1:36 pm

Pač BMW gre počasi v korak s časom, tako kot Renault, vsi ostali (vključno z MB pa ostajajo tam, kjer je bil BMW pred 10-15 leti!!!) Tako je, čista resnica, pa če se strinjate ali ne!!!


Dej ne govori bedarij. MB E JE NA 3. MESTU NAJBOLJ PRODAJANIH AVTOMOBILOV V NEMČIJI. NA 3. MESTU VSEH AVTOMOBILOV. Dobro za avto, ki je na ravni bmw-ja 15 let nazaj kajne???? Idrive je pa tut en falus zakompliciran, ki je nepotreben in s katerim se je BMW samo zajebal tako kot s to novo obliko. Bil sem velik oboževalec BMW-jev ampak od nove sedmice naprej so za bruhat. Sori. Nova petka pa tut velik ljudem ni všeč, verjemi.
Poglej si to spako od avta no:


http://www.bmw545i.com/0401mc2-5.jpg

Ne zasluži si imena BMW.
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Napisal/-a BiMMER Pe jun 13, 2003 1:55 pm

V redu, kakor je komu všeč...

Pač imam svoje mnenje o izdelavi takih avtomobilov in mislim, da Bangle ne dela nobene napake!
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
 
Toretto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To jun 03, 2003 8:10 pm

Napisal/-a Toretto So jun 14, 2003 10:44 am

dobro povedano SAFRANE. 8)

Gre za to, da je petka avto, ki je vreden manj od mercedeza E. Večina od vas sploh ne ve tega-mercedes ima enake cene do konca, kar pa delajo tiste kurbe na avto-aktivu je pa to: najprej navijejo cene da nategnejo une k so zaljubljeni v e60 in druge, čez recimo pet let pa grozno spustijo cene, da jo kupijo še drugi. Kaj to povzroči? Silno nezadovoljstvo tistih, ki so kupilu na začetku. :x :x
+
Poleg tega se pa AC-intercara ( :shock: super firma) sploh ne ga primerjati z AA ( :ne :ne ), poglejte servise - uni k majo BMWje se morjo skoz neki jebat pa jih na vrhniko vozt pa nekam - a uni k majo MB lepo peljejo na AC-intercar, ki je zelo blizu centra, dobijo enega od 30 nadomestnih vozil, ki jih je na voljo.

+

kake grde BMWje so začel delat - včasih so bili res lepi

=odločite se sami. :wink:
 
Tinček
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: So jun 14, 2003 2:37 pm

Napisal/-a Tinček So jun 14, 2003 3:00 pm

Dej ne govori bedarij. MB E JE NA 3. MESTU NAJBOLJ PRODAJANIH AVTOMOBILOV V NEMČIJI. NA 3. MESTU VSEH AVTOMOBILOV. Dobro za avto, ki je na ravni bmw-ja 15 let nazaj kajne???? Idrive je pa tut en falus zakompliciran, ki je nepotreben in s katerim se je BMW samo zajebal tako kot s to novo obliko. Bil sem velik oboževalec BMW-jev ampak od nove sedmice naprej so za bruhat. Sori. Nova petka pa tut velik ljudem ni všeč, verjemi.

LOL!
VIdim da na tem forumu sodelujejo v vecini sami amaterji. Najprej so mi bile vsec tiste slike, ki sem se jim le nasmehnil. Najbolj me je presenetilo to da vsi ''eksperti'' te slike jemljete zelo resno in zraven se pametujete. Nobeden od vas ocitno ni nikoli pomislil da tole morda niso prave slike. Najbolj mi ne gre v glavo to, da ko ze nasedete tem slikam, jih natancno pregledate se ne opazite da je to ena velka šlamparija. Tisti ki jo je risal je narisal gor le elemente, ki jih opazi podpovprecen clovek kot nekateri tukaj in spremenil le luci... Nobeden ni pomislil da je odbijac sedaj pri BMWju povsem drugacen. :!:

Druga stvar ki me zanima je to kolikokrav je sprobal iDrive sistem tisti ki je rekel da je butast. Mislim da vsi vemo kaksen je odgovor.

Kar se tice prodaje pa MB ni na 3 mestu. Je pa res da je bmw serije 3 tretji najbolj prodajan avto v nmciji. takoj za golfom in boro. :)
1: 7 gre bolje v prodajo kot S
2: C se prodaja katastrofalno (samo poglejte kdaj so ga prenovili in leto po faceliftu ze krozijo okoli slikce o novem)
3: E se je sedaj zadnje leto malce bolje prodajal od 5ke a vse to se bo po juliju spremenilo.
4 le pri Aju bmw ne konkurira.
5: RR se bolje prodaja po svetu kot maybach.
Da ne govorimo kaksne tezave je imel maybach z podvozje in kaksna je bila zamuda zaradi tega

Pa se to: Kaj ma pa notranji design zveze z vzitkom v voznji??

Drugace ma pa MB tezave z tem kam pospraviti vse turbine ki jih bodo vgrajevali v nasledno generacijo motorjev. Moj predlog je naj jih namestijo zadaj v avtomobilu. Partlažnika pač nebo :)
 
Toretto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To jun 03, 2003 8:10 pm

Napisal/-a Toretto So jun 14, 2003 3:30 pm

1.NE zajebavi me s stvarmi, ki jih ne veš. Dovolj časa sem bil v 735i, da vem kakšen je iDrive

2.ne vem kam gledaš ampak MB E je na 3. mestu najbolj prodajanih avtomobilov V NEMČIJI - če ni res mi je zelo žal a je bilo zadnjič v eni reviji, je stala 1500 SIT se mi zdi in je nisem hotel kupit, lahko pa grem tisto stran, kjer je to pisalo slikat.

3.noben nič ne pametuje, samo sklepamo kakšna bo nova trojka za razliko od te ki je zelo lepa-grda. Kot je petka grša od sedmica lahko ugibamo smernice designa ane???
Ne vem no, zgleda ne razumeš da se je BMW zajebal, bom povdaril ZAJEBAL s tem designom! Še vedno je kvaliteten avto, kar je vedno bil a nima več tiste prijetnosti od e65 naprej.

Uno s servisom je pa itak res pa uno s cenami tut, pa si kr tih ane?
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Napisal/-a Njoko So jun 14, 2003 3:43 pm

Da prekinem kreganje:
BMW je j**c. :twisted:
MB je j**c. :twisted:



Lexus rulz!!

:P :-P 8) :lol: :D



Slika
 
Tinček
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: So jun 14, 2003 2:37 pm

Napisal/-a Tinček So jun 14, 2003 3:53 pm

Ne vem no, zgleda ne razumeš da se je BMW zajebal, bom povdaril ZAJEBAL s tem designom! Še vedno je kvaliteten avto, kar je vedno bil a nima več tiste prijetnosti od e65 naprej.

Glede na to, da si se večkrat slovnično zmotil pri pisanju posta sklepam da si hotel napisati sledeče:
Nevem no, zgleda da razumeš da nas je BMW (vas -tebe in fermo MB) zajebal, bom povdaril ZAJEBAL s tem designom! Še vedno je to kvaliteten avto, kar je vedno bil a ima še več tiste prijetnosti od e65 naprej.
P.S. Glede servisa ti nisem odgovoril ker sem upal da se saj malo spoznas na zadeve, ce ne v tujini vsaj v sloveniji. No ti pa zdej povem. AA ima v planu narediti tako servis kot salon nejke bkižje mesta.
 
Toretto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To jun 03, 2003 8:10 pm

Napisal/-a Toretto So jun 14, 2003 4:49 pm

hvala za popravljanje ampak sem mislil kar sem napisal. BMW je zajebal SAMEGA SEBE, ker ga ljudje nimajo več tako radi. Veliko, ki jih je prej imelo BMW je presedlalo na MB in še več jih bo, če bo šlo tako naprej.
Dokaz za trditve o iDrive: v sedmici ga ne morejo več ukiniti, lahko ga samo poenostavijo (in so ga - sedaj so samo še štiri smeri gumba). Ukiniti pa ga ne morejo ker je v sedmici del celotnega koncetpa. V sedmico paše dobro (vsaj na pogled o uporabnosti bi se še dalo pogovarjati) ampak v petici je pa ( vsaj serijsko ) ročni menjalnik, ročna zavora in še i drive. Boš šaltal, še iskal na iDrivu klimo, radio in ostalo...?V sedmico pa paše, priznam (serijski avtomatik - za volanom ročica itd.)
 
Tinček
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: So jun 14, 2003 2:37 pm

Napisal/-a Tinček So jun 14, 2003 5:07 pm

Ne bom se več prepiral s teboj oa stvareh, ki so stvar okusa (design) ter o stvareh, ki so stvar inteligence (iDrive).
Lahko pa malce omenimo koliko casa je MB potreboval za command sistem da ga je zacel vgrajevati (ki je 0 proti iDrive-u) za katerega se racunajo...
Da kupca Maybachov zafrkavajo, saj naj bi ga prvi v slo dobili ze septembra pa ga se zmeraj niso (nas prijatlj)...... Lahko bi se nastevali.
PS ce ti 7 ni vsec pol ta slikca ni zate

MB lahko pohvalim le zato ker zna slediti oblikovalskim trendom, ki jih seveda narekuje BMW
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar So jun 14, 2003 5:24 pm

5tka je zakon, se bolj huda kot 7ka:)

LP;Sandi
Slika
 
tomzl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr maj 07, 2003 10:52 pm

Napisal/-a tomzl So jun 14, 2003 5:43 pm

Toretto je napisal/-a:Boš šaltal, še iskal na iDrivu klimo, radio in ostalo...?V sedmico pa paše, priznam (serijski avtomatik - za volanom ročica itd.)


Če si tak frajer, da uspeš v avtu med šaltanjem štimat še radio in klimo, si pa car (z ali brez I-drivea).

Mimogrede, gumbi za klimo so še vedno na armaturi, radio se lahko nastavlja preko volana, vse ostale funkcije pa se prikliče prek I-drivea. Če mene vprašaš, se je treba manj stegovat do I-drive gumba, kot do armature.

Meni se ne zdi, da bi bil gumb kaj v napoto pri prestavljanju.
Slika
 
Toretto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To jun 03, 2003 8:10 pm

Napisal/-a Toretto Ne jun 15, 2003 9:56 am

bravo SAFRANE

dokaz da en govorim kr neki. MB E je 3. najbolj prodajan avto v Nemčiji aprila 2003. Kje je tvoja petka? Malo nižje poglej.


Če pogledaš statistiko prodaje po modelih na najbolj pomembnem tržišču v Evropi (Dojčland), za april 03 (za maj še niso objavili), pa zgleda tako


1.VW Golf, Bora 20.349
2. BMW 3 14.097
3. Mercedes E 11.177
4. Audi A4 11.077
5. VW Polo 10.495
6. VW Passat 9.533
7. Mercedes C 9.163
8. Opel Astra 8.917
9. Opel Corsa 7.015
10. Mercedes A 6.600
11. Peugeot 206 6.404
12. Ford Focus 5.799
13. Opel Zafira 5.086
14. Audi A6 4.794
15. Renault Twingo 4.587
16. Ford Fiesta 4.431
17. Renault Scénic 4.220
18. Opel Vectra 4.014
19. Peugeot 307 3.922
20. Skoda Fabia 3.845
21. Audi A3 3.725
22. Smart 3.526
23. Renault Clio 3.429
24. Renault Mégane3.341
25. BMW 5 3.219
26. Ford Mondeo 3.120
27. Skoda Octavia 3.030
28. Mazda6 2.737

itd.

Še link:post od scottyja je.
http://www.mobisux.com/tabla/showflat.php?Cat=&Board=mobi7&Number=842946&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1

Veš kaj pomen da se tko drag avto tako dobro prodaja?? Nedvomen super-uspeh mercedesa.

d****
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov