Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
LoSt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne jan 27, 2008 9:59 am

Napisal/-a LoSt So jun 14, 2008 12:02 pm

Zois je napisal/-a:JANI avto šentjur- prodaja popravljene avtomobile ampak zelo površno slabo nekvalitetno popravljeno.Odsvetujem
Sm bla tam, pa sploh ni treba bit nek strokovnjak, da opaziš, da so tisti avtomobili mal čudni... :roll: Pa še glede na njihovo stanje pri nekaterih mal s ceno pretiravajo...
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak So jun 14, 2008 4:55 pm

Dirk: Normalno, da se lahko avto zrihta, a to tudi stane, saj morajo dele zamenjati z novimi, kar se totalki nikakor ne splača. Nategatorjem je v interesu avto na hitro in poceni skupaj spravit ter ga s čim večjim zaslužkom, čim prej prodat.
 
petk0
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po maj 26, 2008 9:46 am

Napisal/-a petk0 Če jun 19, 2008 10:28 am

Ima kdo izkušnje z B&G Avtomobili Šentjur?

Jaz sem pri njih kupil avto in je trenutno stanje katastrofalno. Ne bomo poročal dokler ne dobim odgovora oz. rešitve (da ne bom kaj prehitro rekel).
 
sdspecy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne mar 25, 2007 6:45 pm

Muc d.o.o., Kranj

Napisal/-a sdspecy Če jun 19, 2008 7:55 pm

Pozdravljeni,

Da še jaz prislonim svoj piskerček; prav tako se interesiram za eno lepo Mazdo 6 z vso opremo, menda potrejenimi rednimi servisi, dokumentacijo, je z garancijo, trenutno ni ukraden (kar še nič ne pomeni), kilometrov je bilo kr dosti na sezono (menda relacijskih), pri Muc d.o.o. iz Kranja.
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2073798
Menda je prav tako iz Belgije, kot je pravil že en kolega predhodno na tem forumu, pa ni bilo nobenega odgovora.
Pozna kdo Muca? ;)
Hvala!

lp,
D
 
sdspecy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne mar 25, 2007 6:45 pm

Napisal/-a sdspecy Pe jun 20, 2008 9:21 pm

Bom kr sam seb odgovoru; ta Muc ma očitno kr več al manj iz Italije robo (vsaj moja Mazda je bla, po vseh okoliščinah, ki sem jih na hitro videl, pa mislim, da tudi dost drugih avtomobilov). Nevem, zakaj mi ni to takoj povedu, ker vsi ostali prodajalci, ki sem jih danes obiskal, so takoj povedali, za je so njihove Mazde iz ITA - praktično vse so bile pod lizingom (kar naj bi bila tudi po svoje sedaj garancija v servise, ker je uzadi pooblaščen lizing grosist, kateri so menda pod strogim nadzorom finančne policije, itd...). Očitno ta način sploh ni več tolk redek :?
Mazde z mal boljšo opremo pa skoraj ni od SLO lastnika :(

LP,
D
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Pe jun 20, 2008 10:03 pm

petk0 je napisal/-a:Ima kdo izkušnje z B&G Avtomobili Šentjur?

Jaz sem pri njih kupil avto in je trenutno stanje katastrofalno. Ne bomo poročal dokler ne dobim odgovora oz. rešitve (da ne bom kaj prehitro rekel).


verjetno nisi edini..
sm slišu da števce previjajo, velik prpelejo stolčenih avtov in jih pr nas ''porihtajo''
 
sdspecy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne mar 25, 2007 6:45 pm

Medija d.o.o., Ljubljana

Napisal/-a sdspecy So jun 21, 2008 9:24 pm

MEDIJA AVTO D.O.O., Ljubljana ???
Anyone?

Ker tale je po trenutni ponudbi vsaj ene 2.000€ prepocen, če je takšen, kot piše:
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2144727

Se je model zaj* pri ceni ali kaj za vra* :?
Me ma, da bi šou preverit to čudo.
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe So jun 21, 2008 10:18 pm

mislm da glih bla debata da je iz italije uvozen po vsej verjetnosti ker v slo ni bilo prodanih tok mazd s tako veliko opreme.
kako je potem lahko prvi lastnik,no skj je lahko ampak dvom zmeraj ostane...
Ni vse res kar napišem
 
sdspecy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne mar 25, 2007 6:45 pm

Napisal/-a sdspecy So jun 21, 2008 11:26 pm

No, nekdo iz Mazda foruma pravi, da ni ravno bil lep odnos do omenjenga avtoja (vprašanje, če so ostali avti kej dost boljš pr tem prodajalcu)
Tolk v info.
 
Uporabniški avatar
dnovak24
Uporabnik
 
Prispevkov: 858
Pridružen: Ne nov 12, 2006 7:32 pm

Napisal/-a dnovak24 Ne jun 22, 2008 7:57 am

petk0 je napisal/-a:Ima kdo izkušnje z B&G Avtomobili Šentjur?

Jaz sem pri njih kupil avto in je trenutno stanje katastrofalno. Ne bomo poročal dokler ne dobim odgovora oz. rešitve (da ne bom kaj prehitro rekel).


Fantje, on je kot vsak švercar, nategujejo te na celi črti, od tega pa živi v holivudski hiši. Izogibajte se vseh teh barab na avto, netu. Poiščite privat kupce, ne avte iz Belgije, Italije in nevem iz kot še.
 
sdspecy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne mar 25, 2007 6:45 pm

Napisal/-a sdspecy Ne jun 22, 2008 8:45 pm

ja, ko bi to vedno šlo, bi blo lepo :roll:
Naših SLO Mazd 6 sportvagon, sploh če hočeš še kakšen dodatek pri opremi, praktično ni!!!

Kaj potem, ta Syncro d.o.o., Domžale je potem nategovalec:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?p=659708&highlight=&sid=7d895f02631e32dd6f39e067f175bbef
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Ne jun 22, 2008 9:58 pm

moj avto je tud bil z italije s tem da ga je renault avtohiša sama uvozla kot rabljeno vozilo pa dala 1 leto garancije na vse.. (prej so sami dobro preverli kako je stanje avta pa vidli kako je z njim)
avti s tako opremo pa mašino se pri nas skoraj niso prodajali..

tako da tudi uvoženi avti so lahko ok, seveda jih je pa potrebno prej zelo dobro pregledati..
 
sdspecy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne mar 25, 2007 6:45 pm

Napisal/-a sdspecy To jun 24, 2008 1:10 pm

No, je še kdo, ki je KUPIL avto pri katerem od omenjenih prodajalcev?

Sicer pa sem izvedel, da ta iz Domžal, Syncro doo, uvaža od slednje avtohiše (lizing) v Italiji: http://www.leaseplan.it/
Bom probu kaj zvedet od njih, če bojo odgovoril na melj.

Nekaj na to temo še tukaj:
http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=4857

lp,
D
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a simply To jul 15, 2008 5:34 pm

Pozdravljeni.

Ker se tudi sam počasi odločam za nakup avtomobila v tujini sem gledal tole stran.

http://www.avtomarket.info/

Zanima me, zakaj imajo avtomobili "nevidne" številke šasije.
Npr.: številka šasije ABC0495JFGHAS011 pri njih pa samo ABC0495JFGH*****

Kje je poanta tega početja?

Sicer pa ali kdo pozna prej omenjenega prodajalca?

Hvala
 
Uporabniški avatar
janezZ
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 43
Pridružen: Po jan 14, 2008 11:20 am

Napisal/-a janezZ So jul 26, 2008 6:32 pm

Zdravo.

Mene pa zanima če kdo ve kaj o AVTO PARTNER D.O.O., namreč videl sem lep avto tam, me pa zanimajo vaše izkušnje z njimi če jih kdo ima oz. pozna.

Lep pozdrav in Hvala
 
landirenzo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Po jul 14, 2008 7:07 pm

Napisal/-a landirenzo To jul 29, 2008 9:34 pm

Ima kdo izkušnje s tem prodajalcem, sem ugledal en avto

AVTO - MOTO SHOP, D.O.O.
Dunajska 144
1000 LJUBLJANA
lp

landirenzo
 
valvoline
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 616
Pridružen: Sr jul 23, 2008 7:36 am

Napisal/-a valvoline Pe sep 12, 2008 10:45 am

DIrk je napisal/-a:
Strokovnjak je napisal/-a:Da prodajajo avte, ki so bili totalka potolčeni, ni nič novega. :!:
Mi pa ni jasno, kako lahko tega pred nakupom ne opaziš, še posebej če je delo površno narejeno? Kaj kupujete avte ponoči, v gosti megli, dežju, ali namesto izkušenega mehanika, na ogled vzamete staro mamo? Že če bi kupili samo merilec debeline laka, ki stane zanemarljivih 100€ in ti ga pošljejo po pošti, bi se zanesljivo izognili takim razbitinam, ki imajo na sebi eno karjolo kita. :roll:


Vendar se da "nategniti" tudi merilec laka, ker če so novi deli in dobro pobarvani je razlika zelo majhna. Je res, da če je slabo popravljeno da se hitro vidi, vendar pa se da popraviti tudi tako, da ne boš nikoli opazu

Jaz pa ne vidim nobenga problema v tem da je pač avto bil malenkost sem pa tja popravljan. Ka pa je zdaj tak hudo če ima kakšnga blatnika,vrata,luč al pa podobno zamenjano i ustrezno poštrihano in zrihtano ???? kaj če se bi vam kaj takega zgodilo bi avto kar na odpad peljal al kaj. :D Hudič je če je avto bil totalka razbit pa popravljan,e takrat je kupec najebu. Pa tut ni mus če je avto rihtal pravi majster.
Imam enega znanca ki se s tem ukvarja. Kupuje močno poškodovanih avtov in jih rihta. Pač kupcem pove kako in kaj,cene so ugodne za tiste avte k jih prodaja,do 30% nižje realne tržne cene. Zadnjič je prodal cordobo karavana l2002 sdi tudi fejst rihtana z ful opremo in klimo za 3800eu. Kupcu povedal vse, in ni blo problemov. Avto je zrihtal perfektno in to je to.
 
Uporabniški avatar
ducky
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Pe dec 07, 2007 7:19 am

Napisal/-a ducky To sep 16, 2008 4:45 pm

Ima kdo kake (dobre ali slabe) izkušnje z FINEX, D.O.O., Slance 4, 3221 Teharje ?
 
_Matej_
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 92
Pridružen: So feb 25, 2006 9:08 pm

Napisal/-a _Matej_ To sep 16, 2008 4:56 pm

janezZ je napisal/-a:Zdravo.

Mene pa zanima če kdo ve kaj o AVTO PARTNER D.O.O., namreč videl sem lep avto tam, me pa zanimajo vaše izkušnje z njimi če jih kdo ima oz. pozna.

Lep pozdrav in Hvala


Obvezno se zapelji na testno vožnjo. Po cesti, ne dvorišču. Mi smo kupovali avto in so bli prvi diski zanič ker je bobnel kot na avtobusu ko zavira z retarderjem? Samo tega na dvorišču ne vidiš pr 20 na uro. Drugače sem pred kratkim tud sam gledal neki ampak je bla bolj žalost + za 1000€ višja cena kot pri avto lesce za popolnoma ohranjen avto istega letnika.
 
Uporabniški avatar
dnovak24
Uporabnik
 
Prispevkov: 858
Pridružen: Ne nov 12, 2006 7:32 pm

Napisal/-a dnovak24 Sr sep 24, 2008 10:22 am

ducky je napisal/-a:Ima kdo kake (dobre ali slabe) izkušnje z FINEX, D.O.O., Slance 4, 3221 Teharje ?


Bejš stran dokler še lahko.... Je že večkrat omenjen v tej temi.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 101 gostov