Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Po okt 22, 2007 2:34 pm

H2 je napisal/-a:
W_Golf je napisal/-a:
Golden eye je napisal/-a:in kaj je fora s temi kartoni? a pol k jih maš recmo 5 al kolkr že, pol te skenlajo?


Bom mgu še enkrat napisat ko mi je en "pametnjakovič" zbrisov

Ko imaš 3 si ONEMOGOČEN

Pa še enkrat:

Nekateri lahko govrijo in žalijo vsepovprek pa nič, nekdo pa neki napiše pa je kr karton.

:!: :!: OBRAVNAVAJTE VSE ENAKO :!: :!:


Imam 3 kartone in nisem onemogočen..
Nekaj mi ni prav. Za avatar sem si dal enkrat mislim, da prevelik ali animiran avatar.. Takoj karton.. V pravilih piše, da animiranih ne pustite..
DObek pa ima takega in nič.. Seveda.. moderator 8)
tudi nebivedu bi si zaslužil kak karton več...


demokracije ni.ja nebivedu bi pa lah ksnga dobu ja.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Po okt 22, 2007 2:58 pm

ubistvu s 4. kartonom "letiš" - en bel pa 2 rumena (al je lih kontra). O tem, kdo si zasluž karton, pa lih ne bi, ker bo spet kreg.
Slika
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron To okt 23, 2007 6:27 pm

@W_Golf: no ti bom par stvari obrazlozil... torej ce bi bil ti na drugem forumu
potem verjemi da bi s taksnimi izrazi letel prvo min ....tukaj vas pa ujčkamo s kartoni
zato pa je taksno stanje.

No pa da ne bos mislil da spet kaj tebi direktno pravim bom se vesoljnemu a.com
a se vi zavedate nekih stvari kot npr: da boste cez mesec, 2 ,1 leto rabili pomoc
pa se bo nekdo spomnil vasih "norcij" ....vse to potegne za seboj marsikaj in
verjemite da prav nic dobrega.

Je pa nekaj res ...nekateri imajo kartone zaradi malomarnosti torej neprebran pravilnik
neprebrana navodila... jaz tudi ko pridem kam drugam na forum kjer sem "gost" ne delam
kravala ampak se podredim pravilom ....in si lepo mislim: koliko je bilo potrebno TRUDA za
taksen forum oz toliko informacij. Ampak enim se dolgo ne bo "uzgalo".

drugi imajo pa kartone po cisto svoji krivdi in to pomeni provokacija, izivanje, itd :idea:

se enkrat da povem da ni vse letelo na tebe ker sem preucil marsikateri tvoj post
in se nekje zelo odlocno in korektno izrazas... ne vem cemu taksna reakcija sedaj :?:
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay To okt 23, 2007 6:33 pm

jaz še danes nevem zakaj imam karton, imam pa ga že eno leto, kdaj to sploh sodniki črtajo ? Mater ste postali še hujši kot sodišča totalno brez nadzora :roll: sicer pa tak vseeno, še mam 2 bonusa :lol:
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So okt 27, 2007 5:54 pm

Da ne odpiram nove teme...


Zanima me zakaj imam karton in kdo mi ga je dal. Prav tako bi proso da mi admini spremenijo meil na liltyaz@hotmail.com ker obvestil o kartonih do dandanes se niti enkrat nisem prejel.


Hvala
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Re: kazni - tickets

Napisal/-a gold hamster So okt 27, 2007 6:27 pm

Golden eye je napisal/-a:zakaj mam jest 2 kazni/kartona? a se da to vidt zakaj? al je to kr tko kadar se kakšen spomn? enga že vem zakjaj sem dobu? druzga pa res ne vem od kje?



Alo ti si tud z doline??!
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron So okt 27, 2007 8:25 pm

@Courage™:
no... ti se pa malo spomni kdo ti je dal sanso da sploh se sodelujes tu... :idea:
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun So okt 27, 2007 8:37 pm

MacTron: sploh ne vem zakaj se trudiš, zakleni, ker nisi nobenemu dolžan, še manj pa za njihove lastne besede. konec koncev verjamem da niti nimaš časa za vsakega, ki bo tukaj uprašal zakaj, pa od kje, preučevati njegovih eno leto starih objav ter odgovarjati.
demokracija je lepa na papirju, v realnosti pa zaostaja prevsem v izvedbenem delu. klasika, usak je krvav pod kožo
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Ne okt 28, 2007 9:04 am

LudiLimun je napisal/-a:MacTron: sploh ne vem zakaj se trudiš, zakleni, ker nisi nobenemu dolžan, še manj pa za njihove lastne besede. konec koncev verjamem da niti nimaš časa za vsakega, ki bo tukaj uprašal zakaj, pa od kje, preučevati njegovih eno leto starih objav ter odgovarjati.
demokracija je lepa na papirju, v realnosti pa zaostaja prevsem v izvedbenem delu. klasika, usak je krvav pod kožo


Tak ja, najboljse. Zaklenimo, pa bo mir. :roll:

Ce si kaznovan, imas pravico izvedet zakaj. Kao obstaja neki nacin da dobis obvestilo po meilu in link do posta ki je "nekorekten". Do zdaj sem doboze 100 kartonov, pa niti enega meila.


@Mactron: Vem kaj je blo, pa sem potem bil brez kartonov, ta teden pa se je spet pojavil novi karton. Ne gre se sploh za kartone, samo takrat ste tak povdarjali da se obvestila posiljajo po meilih, pa se vedno nic.


Whatever. Samo vprasam.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Ne okt 28, 2007 1:17 pm

@Courage™, preberi si pravilnik foruma. glavni je administrator in on odloča o usodi uporabnikov, pravtako mu ni potrebno ničesar obrazloževat in pojasnjevat, tudi pravila lahko določi sam (in tudi jih). v končni fazi morem citirat najboljši del pravilnika...

Na koncu še opomba da forum NI demokracija in da odloča v zadnjem primeru le lastnik foruma. Za spoštovanje pravilnika so zadolženi moderatorji in admini, slednji tudi delijo pravice. V kolikor se ne strinjate z zgoraj naštetimi pravili, vas prosimo, da zapustite naš forum. Ostalim, ki se lahko držijo teh enostavnih pravil, pa želimo dobro "vožnjo" po forumu!
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Ne okt 28, 2007 1:21 pm

Falco: Gre se zato, da je bilo nekje rečeno, da se bodo dobile obrazložitve na mail. Tebe tut zanima zakaj si dobil pike ko te policaj ustavi in ti jih tudi da.
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Ne okt 28, 2007 1:37 pm

dadek, nisi dal dobrega primera oz. odvisno od lokacije. v Republiki Sloveniji bi dobil vse informacije in ostalo potrebno, kar veleva ustava in zakoni. recimo v kakšni S.Koreji, kjer ni demokracije bi te morda celo usmrtili, če bi težil. Spletne foruma bi lahko primerjal z slednjim primerom, seveda pa te razumem da želiš pomagat prijatelju, kar je tudi prav. ;)

recimo tudi ta debata se odvija lepo in brez pretiranih konfliktov, ampak bo najverjetneje slej kot prej zaklenjena in vsa ta jeza in bes se bo prenesel na ostale teme, ampak to so odločitve upravnikov.
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Ne okt 28, 2007 2:05 pm

Obrnite se na informacijsko pooblaščenko. :)
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Po okt 29, 2007 8:37 am

Falco' je napisal/-a:@Courage™, preberi si pravilnik foruma. glavni je administrator in on odloča o usodi uporabnikov, pravtako mu ni potrebno ničesar obrazloževat in pojasnjevat, tudi pravila lahko določi sam (in tudi jih). v končni fazi morem citirat najboljši del pravilnika...

Na koncu še opomba da forum NI demokracija in da odloča v zadnjem primeru le lastnik foruma. Za spoštovanje pravilnika so zadolženi moderatorji in admini, slednji tudi delijo pravice. V kolikor se ne strinjate z zgoraj naštetimi pravili, vas prosimo, da zapustite naš forum. Ostalim, ki se lahko držijo teh enostavnih pravil, pa želimo dobro "vožnjo" po forumu!


In kje sem ti jaz napisal da je na forumu demokracija in da se ne strinjam s kakim pravilom ? Se zdaj mam shranjene PMe, v katerih mi moderatorji objasnjujejo da ko dobis karton avtomatsko dobis obvestilo na meil. kako obvestilo ?

Itak pa jaz nisem konfliktna oseba in se nimam nicesar bat :) :cry
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Po okt 29, 2007 9:29 am

Courage™ je napisal/-a:Itak pa jaz nisem konfliktna oseba in se nimam nicesar bat :) :cry


:lol: :oops: :lol: :lol: :lol:
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov