Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Po avg 11, 2003 12:05 pm

jaz pa mislim da bi bila pametna rešitev tako da bi naredili pod znamkami kot je rekel safy, samo potem bi se morali tam dajati noter avtomobili ki bodo res prišli v kratkem na trg in to 100 taki kot so na sliki in ne razne fotomontaže!!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Po avg 11, 2003 12:13 pm

MGsax je napisal/-a:jaz pa mislim da bi bila pametna rešitev tako da bi naredili pod znamkami kot je rekel safy, samo potem bi se morali tam dajati noter avtomobili ki bodo res prišli v kratkem na trg in to 100 taki kot so na sliki in ne razne fotomontaže!!

tako, pa bo za vse prav!!!!!!
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Po avg 11, 2003 12:25 pm

jaz sem za da se narede po znamkah, ta glavne ki se največ prodajajo za bolj eksotične pa se naredi topic drugo pa en topic zaradi mene fotomontaže.

samo zaj morejo odgovorni to izpeljat, čez kako leto bo verjetno glede na to da smo se nekaj že glede fotoshop styling contesta menili pa še ni nič

še nekaj sem pozabo safy jaz ni nimam nič proti tebi ali komu drugemu. je pa ku**c če piše na primer novi leon pa slika pol pa je fotomontaža ali pa sploh ne pride ven. potem mam raje da je slik manj oz. novosti pa so tiste relevantnte. saj razumeš ne?
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Martin
Novinec
 
Prispevkov: 468
Pridružen: Sr jan 08, 2003 1:05 pm
Kraj: Republika Palma di cocco

Napisal/-a Martin Po avg 11, 2003 2:15 pm

ne se jebat , če ne bo več novosti bo vse skupaj en kurec!
Da slučajno jih ne ukinete ,vagine!
lp
 
Uporabniški avatar
Alex
Uporabnik
 
Prispevkov: 890
Pridružen: Pe okt 25, 2002 2:37 pm
Kraj: 'Zgornja' Primorska

Napisal/-a Alex Po avg 11, 2003 2:55 pm

MGsax je napisal/-a:jaz sem za da se narede po znamkah, ta glavne ki se največ prodajajo za bolj eksotične pa se naredi topic drugo pa en topic zaradi mene fotomontaže.

samo zaj morejo odgovorni to izpeljat, čez kako leto bo verjetno glede na to da smo se nekaj že glede fotoshop styling contesta menili pa še ni nič

še nekaj sem pozabo safy jaz ni nimam nič proti tebi ali komu drugemu. je pa ku**c če piše na primer novi leon pa slika pol pa je fotomontaža ali pa sploh ne pride ven. potem mam raje da je slik manj oz. novosti pa so tiste relevantnte. saj razumeš ne?

Se strinjam :!:
There's no better car than SAXO 1.6i 16V VTS...for this once
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen Po avg 11, 2003 3:15 pm

Alex je napisal/-a:
MGsax je napisal/-a:jaz sem za da se narede po znamkah, ta glavne ki se največ prodajajo za bolj eksotične pa se naredi topic drugo pa en topic zaradi mene fotomontaže.

samo zaj morejo odgovorni to izpeljat, čez kako leto bo verjetno glede na to da smo se nekaj že glede fotoshop styling contesta menili pa še ni nič

še nekaj sem pozabo safy jaz ni nimam nič proti tebi ali komu drugemu. je pa ku**c če piše na primer novi leon pa slika pol pa je fotomontaža ali pa sploh ne pride ven. potem mam raje da je slik manj oz. novosti pa so tiste relevantnte. saj razumeš ne?

Se strinjam :!:


Se popolnoma strinjam!!
...ne smem kar želim...
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Po avg 11, 2003 3:50 pm

tako, zdej , število novosti je omejeno na 3/dan/na uporabnika, ker drugače je zamudno odpirat 10 novih tem. Prosim, da se v novo temo da max. 2-3 slikce, ostalo, pa dajte linke, ker tako je dosti hitreje. Novosti naj bodo predvsem resnične(brez raznih photoshopov) in seveda take ki se predvsem tičejo slovenskega trga. Tisto kar se bo prodajalo izven našega obsega(to mislm predvsem izven EU), se naj objavljajo v Sanjarjenje, ker mislm da to itak so lahko predvsem naše sanje in čist nič drugega. Glede CAR NEWS, bodo poskusno en teden na forumu, če se v tem tednu ne bodo obnesle, ne vidim smisla da ta tema ostane odprta.
Zadnjič spremenil cresh, dne Po avg 11, 2003 4:09 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Po avg 11, 2003 3:58 pm

cresh je napisal/-a:tako, zdej , število novosti je omejeno na 3/dan, ker drugače je zamudno odpirat 10 novih tem. Prosim, da se v novo temo da max. 2-3 slikce, ostalo, pa dajte linke, ker tako je dosti hitreje. Novosti naj bodo predvsem resnične(brez raznih photoshopov) in seveda take ki se predvsem tičejo slovenskega trga. Tisto kar se bo prodajalo izven našega obsega(to mislm predvsem izven EU), se naj objavljajo v Sanjarjenje, ker mislm da to itak so lahko predvsem naše sanje in čist nič drugega. Glede CAR NEWS, bodo poskusno en teden na forumu, če se v tem tednu ne bodo obnesle, ne vidim smisla da ta tema ostane odprta.


3 novoti na dan pa daj lepo te prosim!!

NAREDITE TAKO KOT JE BIL PREDLOG PA BO VOLK SIT IN KOZA CELA PA ŠE LEPO PREGLEDNO BO! -(ne derem se po pomoti sem tak napisal pa se mi ne da še enkrat z malimi črkami pisat)
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Po avg 11, 2003 4:14 pm

MGsax je napisal/-a:3 novoti na dan pa daj lepo te prosim!!

NAREDITE TAKO KOT JE BIL PREDLOG PA BO VOLK SIT IN KOZA CELA PA ŠE LEPO PREGLEDNO BO! -(ne derem se po pomoti sem tak napisal pa se mi ne da še enkrat z malimi črkami pisat)


Ali pa da se bodo novosti tako kot je reku ice objavlale na portalu.
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Po avg 11, 2003 5:25 pm

kak si ne date nič dopovedat-zelo dobra ideja od safy-a. naredijo se topici po znamkah pa se tam za vsako znamko posebej objavlja novosti-ampak ne fotoshopov je reko safy da jih nebo več objavljal lahko pa tudi naredite topic fotomontaže.

to je dobra ideja za mene in tudi nekateri drugi so jo pozdravili. zakaj pa sploh je potem tema novo na trgu če ne zaradi tega ????
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax To avg 12, 2003 10:46 am

dogovori se z Ice-om na pm ali pa kar tu saj je tudi med drugim moderator te teme.
saj bi blo v korist vseh!

ali pa ostane tako kot je pač objavljaš tako kot dosedaj pač samo tiste avte ki res pridejo na trg in taki kot na sliki in ne fotomontaž, kar bo razveselilo predvsem tiste počasnim netom.

ker ko bo enkrat dosti slik bo nalagalo v tri krasne.
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 78 gostov