Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...

Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a tomzzi Pe jan 08, 2021 6:18 pm

@nasamorpheus
Zdajle si pa povedal novico ja. Če O odpade potem res ostane samo še pel. :D
Sicer pa če kolikor toliko spremljaš avtomobilizem potem ti je verjetno jasno, da "kopirajo" eden od drugega vsako malenkost.

Jaz pozdravljam to spremembo saj je bil že čas, da se raznorazni napisi zadaj (firma, oznaka motorja) odstranijo.
Osebno sem jaz že pri naročilu avtomobila obkljukal brez oznake motorja zadaj, ker mi je lepše.
Ker pa sedaj ostaja samo ime modela je edino prav, da se ga postavi na sredino in ne na stran.
Izgleda velik lepše. No vsaj meni osebno.

Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma

Napisal/-a emozul Pe jan 08, 2021 9:33 pm

Po slikah mi je lep. Kaksen bo pa v zivo, bomo videli.

Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma

Napisal/-a IcEm4n Sr jan 13, 2021 2:21 pm

Kot kaže, bodo spet obudili oznako OPC in Mokka bo prvi model, ki bo nosil to oznako:
https://siol.net/avtomoto/novice/vraca- ... jem-543253

Na prvi pogled se sliši super, ko pa začneš brati, kako se bodo lotili tega, bi bilo bolje, da se tega sploh ne bi lotili.
Da bo zgolj električna različica, me ne moti, da pa želijo konkurirati T-Rocu R in Koni N s povsem enako močjo, kot jo ima že običajna Mokka-e (100kW), kao na malo drugačen način, pa ne vem, kaj bi rekel.... :roll: :roll: :roll:

Pa že pri Insignii so se precej slabo lotili oznak GSi in GS Line (ta niti približno ni na nivoju tistega, kar je bil OPC line). No, pa sej je pri Peugeot tudi ratal podoben zmazek.
Slika
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: matejxx, ofak in 17 gostov