Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

audi steppenwolf

Napisal/-a menjekul Pe jan 10, 2003 9:57 pm

ok,da je audi prestiž (vsaj za slovence je) ne bi ravno rekel in nisem ravno "fan" teh štirih krogcev.me je pa zelo naudušil njihov audi za katerega niti ne vem ali ga bodo dali ven ali ne??gre namreč za auto narejen na študiji a3-ja.predvidevam,da vsi veste kak je audi steppenwolf.men osebno se zelo dopade in edino česar še ne najdem je okvirna cena tega "vozička" :D:D.kot veste naj bi mel agregat isti kot ga imasta s3 in najmočnejši tt(z 225KM)...uglavnem,da ne dolgovezim.a mi lahko kdo postreže s ceno??edino tega še nikjer nisem zasledil.ostalo ne rabite pisat,ker že vse vem.imam tudi veliko slik. meni je res ubitačan avto :D:D.mislite da bo ene 9milj.? mogoče 10milj? a ma kdo kak vir,da mi pove?

hvala že vnaprej
 
Uporabniški avatar
matcho
Uporabnik
 
Prispevkov: 1019
Pridružen: Če jan 09, 2003 7:25 pm

Re: audi steppenwolf

Napisal/-a matcho Pe jan 10, 2003 10:56 pm

menjekul pravi:
ok,da je audi prestiž (vsaj za slovence je) ne bi ravno rekel in nisem ravno "fan" teh štirih krogcev.me je pa zelo naudušil njihov audi za katerega niti ne vem ali ga bodo dali ven ali ne??gre namreč za auto narejen na študiji a3-ja.predvidevam,da vsi veste kak je audi steppenwolf.men osebno se zelo dopade in edino česar še ne najdem je okvirna cena tega "vozička" :D:D.kot veste naj bi mel agregat isti kot ga imasta s3 in najmočnejši tt(z 225KM)...uglavnem,da ne dolgovezim.a mi lahko kdo postreže s ceno??edino tega še nikjer nisem zasledil.ostalo ne rabite pisat,ker že vse vem.imam tudi veliko slik. meni je res ubitačan avto :D:D.mislite da bo ene 9milj.? mogoče 10milj? a ma kdo kak vir,da mi pove?

hvala že vnaprej


Jaz pa sem fan štirih krogcev in ga tudi sam vozim (A3)!
Kaj imaš slučajno kako sliko od tega novo nastajajočega avta ali pa vsaj internetno povezavo!
Čao
Slika
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: audi steppenwolf

Napisal/-a menjekul Pe jan 10, 2003 11:11 pm

hja sej vem da je sam študija:(.sem upal,da pa kje kdo kaj več ve,da pride,da ga bomo kdaj lahko brum brum...ah tema:(.pa res je fajn voz.

ej matcho a ti misliš na rosemayerja??ah se najde na kakšni strani(pejd na google pa napiš rosemayer pa ti bo že kaj vn vrglo).ni me ravno zanimal.ti pa lahko povem,da sem danes šel mal gledat te modelčke od buragga,maisto po trgovinah(sem pač fan pleha pa če je mali al pa velik:D:D) ipd. in sem naletel (prvič v življenju) ravno na tega "superšportnika" kot mu pravijo.mal me je presentilo,ker se mi zdi,da ga niti ne bodo delal (ali se motim?).ne vem uglavnem. v razmerju 1:18 ga lahko maš že ..jutri :D:D:D
 
Martin
Novinec
 
Prispevkov: 468
Pridružen: Sr jan 08, 2003 1:05 pm
Kraj: Republika Palma di cocco

Re: audi steppenwolf

Napisal/-a Martin To jan 14, 2003 4:05 pm

Če ga ne bodo delali so mone. Bmw bo pa delal kmalu X3.
Slika
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 162 gostov