Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
mikey
Novinec
 
Prispevkov: 107
Pridružen: Ne dec 22, 2002 11:56 am

Re: novi vw golf V

Napisal/-a mikey Sr jan 29, 2003 4:57 pm

Jst bi ga meu!!! :D
 
G-4S
 

Re: novi vw golf V

Napisal/-a G-4S Sr jan 29, 2003 5:17 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Petter
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Pe feb 21, 2003 11:37 am

Re: novi vw golf V

Napisal/-a Petter Po feb 24, 2003 11:43 am

Jst bi ga tud mel pa bom se mal pocaku....na hitro ko ga preletim z ocmi mi deluje kot krizanc met 307 in stilotom, komi cakam da pride..
Baje se govori da se bo moral novi vw golf zgledovati po tekmecema 307 in stilotu, saj naj bi bila slednja dva se vedno boljsa (MENI OSEBNO SE ZDI TO ZELO,ZELO CUDNO?!?). Vendar tako govorenje med tujimi kritki ne bo vplivalo na prodejo novega golfa v sloveniji.
 
Petter
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Pe feb 21, 2003 11:37 am

Re: novi vw golf V

Napisal/-a Petter Po feb 24, 2003 12:33 pm

Danes niti vceraj nebi nihce sel kupiti golfa to je cisto logicno. A ma vseeno zanima kaj bo prinesel novi in ce je res kot pravijo tuji kritiki, da tudi novi golf ne bo moral konkurirati tekmecem.
 
Uporabniški avatar
kobreti
Uporabnik
 
Prispevkov: 1166
Pridružen: Če feb 06, 2003 3:33 pm
Kraj: MB

Re: novi vw golf V

Napisal/-a kobreti Po feb 24, 2003 1:38 pm

Ko bo novi golf ven prišel bo sigurno najboljši.
1.Je najnovejši in tako ,kot po navadi vedno novi zmagajo!
2.Wolksvagen firma ima največ denarja!
3.Golf jim je najdonosnejši avto zato bog nedeaj ,da bi ga zaj....!

No to je pač moje mnenje!
 
modrijanc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: Sr nov 27, 2002 3:25 am

Napisal/-a modrijanc So mar 15, 2003 3:03 pm

Jaz pa mislim da se morajo ravno zato podrudit da ne naredijo napake ker če naredijo napako in je treba vse avto na servis pelat.....če je napaka velka lahk vw propade.
Sicer pa se danes trudijo povsod in noben avto več ni slab (sicer relativna stvar). Od sposobnosti strokovnjakov je odvisno kakšen bo avto. Tradicija pa je v Nemčiji dolga.

Tako kot se ti ne bi v nobenem primeru odločil za vw se jaz ne bi za renaulta, pa če prav ga imam pred vrati.

Ne vem kake izkušnje imaš ti z vw (verjetno slabe) imam jaz tako izkušnjo da sem naredil že 400000km pa je mašina še vedno suha in tud olja mi ne žre. vw je znan kot trpežen avto.

Kolega pa je kupil novega cliota in mu po zimi noče vžigat-ni edini. Na servisu pa pravjo da je vse vredu.
Mogoče pa treba imet srečo pri nakupu...

Ne igram na srečo in mogoče golfu ravno zato cena pada počasi
 
catfish
Novinec
 
Prispevkov: 249
Pridružen: Po okt 14, 2002 8:08 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a catfish Sr mar 19, 2003 10:23 am

Jaz pa mislim, da bo golf ostal golf. Trpežen avto z dobrimi mašinami in karoserijo ter podvozjem. Dodatna oprema bo še zmeri draga k svi.., varen bo ker je itak nov; kot je že povedal nekdo zgoraj.
Dobre in lepe felge z nisko profilnimi gumami in eno hudo bejbo zdraven pa se bo vsak obrnu. 8)
:P
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 111 gostov