Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Novi Megane!

Napisal/-a MGsax Po dec 16, 2002 7:58 pm

ja prav ta besedna zveza "vsa oprema" me moti, ki se pa pogosto uporablja.
ja lahko se primerja pri vw:highline pri renaultu: privilege oz. initiale.

je pa zanimivo: kako bi lahko opisali nivo highline- najvišji nivo osnovne opreme ali kao res ne vem. ALI MOGOČE KDO VE KAKO SE TEMU REČE???????????
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Re: Novi Megane!

Napisal/-a life4rave Pe dec 27, 2002 12:00 pm

Kar se tice meganov II (coupejev ;) ) se baje samo pri nas, pa mogoce se kje imenujejo coupe! drugac, ce sem prav slisal, je to navadni megan, 3 in 5 vraten, pa so ga kreteni pri nas kar prekrsili v coupeja! tud na modelu samem ne pise nikjer da je coupe (ker tud nima coupejevske oblike) to je neki tazga kot thalia, k ima v nekaterih drzavah cist drug ime!
Vem pa da še prihaja letos megane coupe roadster!!! tist bi pa znal bit hudo!


lp
Natakar Taxi Prosim!
 
Zazko
Novinec
 
Prispevkov: 167
Pridružen: So maj 11, 2002 4:07 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Novi Megane!

Napisal/-a Zazko Pe jan 03, 2003 4:36 pm

life4rave pravi:

Kar se tice meganov II (coupejev ) se baje samo pri nas, pa mogoce se kje imenujejo coupe! drugac, ce sem prav slisal, je to navadni megan, 3 in 5 vraten, pa so ga kreteni pri nas kar prekrsili v coupeja! tud na modelu samem ne pise nikjer da je coupe (ker tud nima coupejevske oblike) to je neki tazga kot thalia, k ima v nekaterih drzavah cist drug ime!
Vem pa da še prihaja letos megane coupe roadster!!! tist bi pa znal bit hudo!


Ej se cist strinjam s tabo! Coupe pa pride enkrat polet na trg, in bo tak k je zdej Peugot 206 CC!
Slika
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: Novi Megane!

Napisal/-a menjekul So jan 04, 2003 9:16 am

lahko še jaz? men renoji sploh niso všeč.z avanttajmom sem imel bližnje neprijetno srečanje (ga je tip kar pripeljal pred hišo in začel slikat :grr).vel satis mi sploh ne predstavlja luxuza.daleč od tega.tale ta nov megan je pa pol avanttajm pol nekaj samosvojega.
edini reno,ki je osvojil moje srce je bil clio 2.0 16v.Ko sem se peljal v njem nisem mogel vrjet česa je ta avto sposoben.na vožnji,ki je trajala 5 minut sem skoraj dvakrat zakričal:D:D(šli smo mal po kranju).
ta clio pa je bil tudi izbran za športen avto leta(v angliji in drugod) v razredu do 205KM.
tok bi ga mel ampak fotr pravi,da je "lupina" in da ne pride v poštev :(
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 118 gostov