Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

MODERATOR !!!!!!!!

Napisal/-a zoranwagen Ne avg 10, 2003 2:56 pm

Lepo smo se zmenli kaj naj bo objavljeno po "novo na trgu"!
Moderator naj prosim opravi svojo nalogo. Zato je bil tud postavljen. Če je slučajno pozabo naj prebere zakaj smo ga sploh hotli!!

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?t=5562
...ne smem kar želim...
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Ne avg 10, 2003 3:58 pm

ja, sem vidu, da je Safran spet na pohodu. Prosim Safran, da se mal umiriš s temi novosti, ker s tem da prbiješ 10 novosti na dan, človeka prov odbija da bi jih sploh pogledu. Ker jih porabeš 20min da jih sploh pregledaš. Resno Safran, mal se umir. Če ne, bodo sankcije
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
Quik
Novinec
 
Prispevkov: 395
Pridružen: So mar 15, 2003 2:34 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a Quik Ne avg 10, 2003 4:56 pm

nekje so še nekateri ki radi pogeldajo novosti sploh za kaksen normalen cenonvi razred sj ce komu nepase ni treba da gleda ane mene osebno ne moti, če mi pa ni cool naslov pa grem naprej
lp
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Ne avg 10, 2003 7:01 pm

mene ne moti da je dosti topicov ker zato je ta tema odprta! me pa moti to če so slike gor od avtov ki nikoli ne bodo prišli na trg!
brez safrana sploh nebi imeli kaj gledat tukaj
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen Ne avg 10, 2003 7:05 pm

MGsax je napisal/-a:mene ne moti da je dosti topicov ker zato je ta tema odprta! me pa moti to če so slike gor od avtov ki nikoli ne bodo prišli na trg!
brez safrana sploh nebi imeli kaj gledat tukaj


Ja saj ne pride vsaki dan 20 novih avtov na tržišče!!
...ne smem kar želim...
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul Ne avg 10, 2003 7:27 pm

jaz sploh ne vidim v čem je panika :roll:

ko sem šel malo nazaj po,novo na trgu,sem videl še druge stvari ala vath V58K,smart roadster v6,italdesign corvette moray,itd.... kar želim povedat je,da vse to jaz vidim v auto bild test&tunig reviji ampak se mi zdi,da pač ljudje ne kupujejo veliko revij (razn mogoče nekaj izjem) in le tako lahko pridejo,do exotike,kjer je res nekaj za videt :shock: .poleg tega vse slike jemljete ravno iz strani omenjene revije a tudi tu manjkajo slike,ki jih lahko vidim samo tu na tem forumu.

pa če lahko dodam zoran (pa nimam nič proti tebi) ampak zdi se,da je safranu popolnoma vseeno,če nekdo komentira njegove novosti ali ne.mnogi pa imajo nekaj od tega,da vidijo vse novo.bi ti skrbel za novosti na trgu :?: boš objavljal samo stvari,ki se jih da dobit pri nas in so dostopne za naš žep,ostalega pa ne :?: bi nas bolje informiral?

ne vem no....mislim,da je velik živcev tu "za brezveze" :wink: po domače povedano
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Napisal/-a TomyBoy2 Ne avg 10, 2003 9:57 pm

Ti safran ker piši. Jest vedno na hitro pogledam. Ker nima časa brskat pa gledat po internetu, kaj je novega.
V glavnem če ma čas in veselje naj piše. Sej nič ne košta :D :D
 
Uporabniški avatar
pro2c
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 619
Pridružen: Po dec 30, 2002 1:29 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a pro2c Ne avg 10, 2003 11:16 pm

cist ql, ne vidim problema 8)
SlikaRenault Klub Slovenija [http://rk.avtomobilizem.com]
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen Ne avg 10, 2003 11:39 pm

pro2c je napisal/-a:cist ql, ne vidim problema 8)


Ja te pa naj to počne na enem drugem forumu!

So taki, ki jih moti to...pa žal nisem edini!

Na avto.net so ga naterali na sux-u so ga naterali pa ne govorit, da so vsi ostali butasti. Tu pa ste sami pametni!

Ja Safy kr daj...super to...pogrešam...prosim več...
...ne smem kar želim...
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Po avg 11, 2003 7:03 am

sej problem ni v tem da daje Safy novosti gor, problem je v tem da jih v enem dnevu nabije 10, in da nekatere med njimi niso resnične. Boljše je če jih da recimo 2. na dan, pa je, lažji se pogleda in hitreje. Bolje 5 pametnih novosti, kot 10 nezanimivih in neresničnih
my ride
Slika
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po avg 11, 2003 8:44 am

cresh je napisal/-a:sej problem ni v tem da daje Safy novosti gor, problem je v tem da jih v enem dnevu nabije 10, in da nekatere med njimi niso resnične. Boljše je če jih da recimo 2. na dan, pa je, lažji se pogleda in hitreje. Bolje 5 pametnih novosti, kot 10 nezanimivih in neresničnih

točno to me moti!!!
me ni blo čez vikend na avtomobilizmu in ko sem učeraj kliknil naj mi pokaže nove objave jih je bilo 124!! od tega ziher 25 novo na trgu...
ja super ko si na modemu pa čakaš da se ti odpre naslednja stran kjer je spet samo novo na trgu!

Safrane a ti še nobena piička ni rekla:Kvaliteta pred kvantiteto???? :twisted: :P :P
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Po avg 11, 2003 9:30 am

še večje sranje pa je sdaj naredo z topicom car news, to je taka bedarija da ni večje, nalago dolgo,.....

totalna bedarija je ta tema car news!!!

raje bi se davalo za tiste vatomobile gor ki resno pridejo na treg in bodo tudi taki na cestah, ne pa da verjetno bo taka pa 2006 pride ven,.. pol pa na cesti ni duha ne sluha o tem avtu.

o temi car news bi pa jaz, če bi bil modeartor premislil če bi bila še odprta (nezaklenjena) -velika bedarija
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po avg 11, 2003 10:30 am

MGsax je napisal/-a:še večje sranje pa je sdaj naredo z topicom car news, to je taka bedarija da ni večje, nalago dolgo,.....

totalna bedarija je ta tema car news!!!

raje bi se davalo za tiste vatomobile gor ki resno pridejo na treg in bodo tudi taki na cestah, ne pa da verjetno bo taka pa 2006 pride ven,.. pol pa na cesti ni duha ne sluha o tem avtu.

o temi car news bi pa jaz, če bi bil modeartor premislil če bi bila še odprta (nezaklenjena) -velika bedarija


Plosk plosk plosk plosk!!
kot bi bral moje misli...
SlikaSlika
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po avg 11, 2003 10:51 am

SAFRANE je napisal/-a:najbl se mi pa zdijo butaste vaše izjave da vam tolk dolg časa dol vleče=ja j*** ga - a sem jest za to kriv al kaj???vš problem. Se pravi vs le zanimajo novosti.....


ja itak da si ti kriv če napokaš gor ene 20 doma predelanih slikic in napišeš novo to pa to...!!!!
Photočopana bmw sedmica(na primer) NI nova sedmica!!!!

Lahko daš komot eno (najlepšo slikco) gor na ostale pa link... Nimamo vsi adsl-ja al pa cabla(eni ga mamo zato med nogami :wink: :twisted: :P )

mah sej pravm no=kr neki bluzite pa bluzite pa bluzite samo zato da ste proti meni

ja usi smo ti tolk fouš k maš "drektorski avto"(ki si ga btw še sedaj direktorji ne morejo privoščiti...) :twisted: :twisted: :twisted: To bo to!


Najboljša ideja ti je da ustvariš svojo strani in imej tm gor svoj forum in objavljaj gor vse novosti ki jih hočeš...Potem pa tu samo linke dajaj... :wink:

(pa za domače branje : http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?t=5421)
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Po avg 11, 2003 11:12 am

zoranwagen je napisal/-a:
pro2c je napisal/-a:cist ql, ne vidim problema 8)


Ja te pa naj to počne na enem drugem forumu!

So taki, ki jih moti to...pa žal nisem edini!

Na avto.net so ga naterali na sux-u so ga naterali pa ne govorit, da so vsi ostali butasti. Tu pa ste sami pametni!

Ja Safy kr daj...super to...pogrešam...prosim več...

ti pa tut mal preveč težiš a veš?!?!?!
daj se mal umir, pač ne beri njegovih prispevkov!!
life is easy, do not make it hard!!!!!!! :pivo :vrum
Slika
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Po avg 11, 2003 11:15 am

SAFRANE je napisal/-a:p.i.z.d.a. si ti en k****n maky-fak ej!

hvala na komplimentu :lol: :lol: :lol: .To da sem včasih utrgan že vem... Po tanovem sm še k****n!YES!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Si kdaj slišal za sarkazem????



spet izzivaš ker se hočš kregat=OTROK !->rabš ropotuljco al pa cuzlco?

uuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!ATI ATI,đoni mi je pa lopotuljico ukladel!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ko sem se vstal zjutraj mi je bil cilj da se do 12-ih skregam z tabo! To bo to ja!!!
Pač ne morem mimo takih kretenskih izjav kot jih ti daješ...


Glede 7 sem dal v oklepaju na primer!!!

mah sej je itak useeno... Poglej si sam kakšno sožitje je bilo ko tebe ni bilo...Vsi srečni,ptički so čivkali,... Sedaj pa s5 kabum!:Pa tvoj za umret smešn stil...: Mislm fak ej!!Pa kaj jst steni govorim... Bla bla bla... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Uzem si ga na izy!!
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul Po avg 11, 2003 11:19 am

zupi13 je napisal/-a:daj se mal umir, pač ne beri njegovih prispevkov!!

:wink:

ej zupi don't :pivo and :vrum :wink:
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Po avg 11, 2003 11:30 am

menjekul je napisal/-a:
zupi13 je napisal/-a:daj se mal umir, pač ne beri njegovih prispevkov!!

:wink:

ej zupi don't :pivo and :vrum :wink:

JSZ NAJPREJ PIJEM PA POL VOZIM AL PA OBRATNO!! 8)
JOKE!
Slika
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen Po avg 11, 2003 11:32 am

MGsax je napisal/-a:še večje sranje pa je sdaj naredo z topicom car news, to je taka bedarija da ni večje, nalago dolgo,.....

totalna bedarija je ta tema car news!!!

raje bi se davalo za tiste vatomobile gor ki resno pridejo na treg in bodo tudi taki na cestah, ne pa da verjetno bo taka pa 2006 pride ven,.. pol pa na cesti ni duha ne sluha o tem avtu.

o temi car news bi pa jaz, če bi bil modeartor premislil če bi bila še odprta (nezaklenjena) -velika bedarija


Točno tako bi moralo bit! Saj smo to tud reklim sam določenim osebkom se ne da dopovedat!
Ko sem jest odprl "car news" sem mislil, da se je določenim osebkom sfuzlalo!! Safy pa ni to tvoj privat forum!
Glede tega safy, da me maš za svojega največjega sovražnika pa bi rad rekel tole "kdo je v Kopru pomirjal dečke, da te niso prišli namlatit??"

Bom se pa ziher tud jaz pomiru, če tu nebo divji zahod!
...ne smem kar želim...
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Po avg 11, 2003 11:46 am

To "zagato" bomo rešil tako, da bo Safrane pisal novosti (ki nekatere zanimajo) pod portal Članki - Novosti na trgu.
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 81 gostov