Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Mare9mm
Uporabnik
 
Prispevkov: 805
Pridružen: Če jul 24, 2003 12:16 am
Kraj: Ljubljana

Se en nov Daewoo

Napisal/-a Mare9mm Ne avg 17, 2003 10:43 pm

Ja pri Korejcih so zaceli ocitno pisati ceke dizajnerjem da jim nardijo mal lepse avte, potem ko je Pininfarina ze pomagala Daewoo in Hyunday-u 8) zdaj prihaja se Lacetti :o

Slika
Slika

izpod peresa Giorgetto Giugiaro & Italdesign :!: :D
Za tiste ki se jim dopade Kalos pa dobra novica! Prihaja serijski tuning Kalosa - serija Kalos-Blue! Avtomobilcek bo :roll: ne boste verjeli :twisted: modre barve, dodatni spojlerji, 16 colske feltne, 100 konjev in tako naprej... na nekem forumu pa sem zasledil tudi nekaj o nekem kupeju, baje da neka Pininfarina-Nubira-Sport-Coupe... Kaj od tega bo na koncu res, bomo pa se videli :P :P
Zadnjič spremenil Mare9mm, dne To avg 19, 2003 10:09 am, skupaj popravljeno 1 krat.
...ampak to je samo moje mnenje.
Slika
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Novi Lanos?

Napisal/-a Njoko Po avg 18, 2003 5:47 pm

Diši po Lanosovi obliki, čeprav izgleda malenkost večji. Zamenjava za Nubiro?

Slika

Slika

Slika

Ja, je kar lep.

Bomo videli, kakšna bo cena. Verjetno zanimiva. Čeprav ima Daewoo eno veliko slabost - nima ustreznega dizla, za nas, ki radi štancamo po 40.000 in več km letno.

L.p.

Njoko
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Napisal/-a Njoko Po avg 18, 2003 5:55 pm

Upps, glejte post "NOV DAEWOO NUBIRA", tam so še lepše slikce.

L.p.

Njoko
 
Uporabniški avatar
Mare9mm
Uporabnik
 
Prispevkov: 805
Pridružen: Če jul 24, 2003 12:16 am
Kraj: Ljubljana

Nismo opazil posta ker...

Napisal/-a Mare9mm To avg 19, 2003 10:18 am

Lacetti je zamenjava za Lanos i ne za Nubiro. :shock: A ni Nubira lih prsla nova od Pinifarine podpisna? :?: :!: :shock: Lacetti je sam par centimetrov razlike od Lanosa pa se L na zacetku imena naj bi bil zarad primerne zamenjave...baje pa da bo zelo dobro opremljen, pa tko. No sej se Korejci za moje pojme ful trudjo, sam armaturke so ponavad mal prevec iz grde plastike, upam da bo to tle drugac. :roll:

Zna se zgodit, da bo tud dizel, od enga od drugih izdelovalcev iz istiga koncerna. To morjo azijci mal pogruntat, da se jim bi obrestoval za Evropo dizle delat. Japonci se tud ful upirajo, pa bi recimo Mitsu Outlander z dizlom sigurn se bols prodajal. :D

No, uglavnem... pol pac res "UPS! Nisem vidu posta za Novo Nubiro", se opravicujem.
:roll:
...ampak to je samo moje mnenje.
Slika
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 84 gostov