Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
JOYride
Uporabnik
 
Prispevkov: 954
Pridružen: To jun 24, 2003 11:24 am
Kraj: Ljubljana

Menjava zavarovalnice

Napisal/-a JOYride Sr jun 25, 2003 10:52 am

Neki podobnih stvari se je ze predebateral tle, mene pa neki cistdolocenga zanima.
Februarja sm se zaletu (my mistake) pa je zgleda sou moj bonus. Sam je blo tko, razbou sm mojga pa se tri druge avte. Vse pizdarije smo urejal osebno na zavarovalnici tko da nism nc kuponckou daju (aja, ZM je to). Zdej me pa zanima ce grem jst podalsat zavarovanje pr ZM majo oni zihr u kompjutrju da sm se zaletu, ampak kaj pa ce grem jst na eno drugo zavarovalnco, pa jim pokazm VSE kuponcke?
A ma kdo ksne izkusnje s tem?
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Sr jun 25, 2003 1:03 pm

Jst mam tut zavarovano pri ZM, pa nimam nobenih kuponckov, samo eno "vizitko" kjer so vsi podatki potrebni v primeru nesrece. Pravis, da si po nesreci vse osebno urejal na zavarovalnici... verjetno je zavarovalnica krila skodo, ki si jo povzrocil?

V tem primeru, pojdi na Adriatic al pa Triglav pa je ;)
Ce bojo pa kej tezil, gres pa odjavit avto iz prometa pa "na novo" zavarovat in ti nebo noben nic tezil (Preverjeno). :)

LP
 
Uporabniški avatar
IBIZA SXI
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 52
Pridružen: Ne maj 18, 2003 1:28 pm
Kraj: MB

Napisal/-a IBIZA SXI Sr jun 25, 2003 1:30 pm

Ob plačilu cestnine moraš če menjaš zavarovalnico podpisat izjavo, da nisi mel nobene prometne nesreče pa, da nisi oni zavarovalnici nič dolžn!!
:?
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Sr jun 25, 2003 1:44 pm

IBIZA SXI je napisal/-a:Ob plačilu cestnine moraš če menjaš zavarovalnico podpisat izjavo, da nisi mel nobene prometne nesreče pa, da nisi oni zavarovalnici nič dolžn!!
:?

Od kdaj pa to? :shock:
No sej, ce ga pa odjavis iz prometa, pa "na novo" zavarujes, pa spet prijavis... sam placas, nc ne podpisujes, vsaj tko je bilo se dva meseca nazaj ;)

LP
 
Uporabniški avatar
JOYride
Uporabnik
 
Prispevkov: 954
Pridružen: To jun 24, 2003 11:24 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a JOYride Sr jun 25, 2003 2:38 pm

Kasni so pa stroski pr tem odjavlanju iz prometa pa nazaj prjavlanju ?
 
Uporabniški avatar
.::GTR::.
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So mar 15, 2003 1:59 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a .::GTR::. Sr jun 25, 2003 2:45 pm

odjava je okol 800 sit kokr se spomnem prijava pa mal več(par jurčkov) tm nekje - ne spomnim se več :roll:
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Sr jun 25, 2003 5:44 pm

Ma vse skup nic, pride te tm dobra dva tisocaka... skratka drobiz, ce pomislim da sem s tem manevrom privarceval 40 tisocakov pri zavarovanju :)

LP
 
Uporabniški avatar
JOYride
Uporabnik
 
Prispevkov: 954
Pridružen: To jun 24, 2003 11:24 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a JOYride Če jul 03, 2003 7:43 am

IBIZA SXI je napisal/-a:Ob plačilu cestnine moraš če menjaš zavarovalnico podpisat izjavo, da nisi mel nobene prometne nesreče pa, da nisi oni zavarovalnici nič dolžn!!
:?


Verjetn bi blo prehudo, ce bi kr podpisu da nism mel nesrece, ane? :D
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Če jul 03, 2003 8:10 am

JOYride je napisal/-a:
IBIZA SXI je napisal/-a:Ob plačilu cestnine moraš če menjaš zavarovalnico podpisat izjavo, da nisi mel nobene prometne nesreče pa, da nisi oni zavarovalnici nič dolžn!!
:?


Verjetn bi blo prehudo, ce bi kr podpisu da nism mel nesrece, ane? :D

Ne kompliciraj, pa odjavi avto iz prometa in pejt na novo zavarovalnico. Ko placas zavarovanje, pejt na uradno enoto al pa AMZS kjer avto prijavis nazaj v promet, zraven placas se cestnino in imas mir. Nobenga podpisovanja o nesrecah in nic. Zakaj bi kompliciral, ce ni potrebno ;)

LP
 
Uporabniški avatar
playa
Novinec
 
Prispevkov: 187
Pridružen: Ne jun 16, 2002 3:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a playa Ne okt 12, 2003 4:08 pm

a je treba ko odjavljas avto tut kuponcke prnest? (ce je treba, a tm pa nic ne komlicirajo ce kksn manka?? )
Calibra
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Ne okt 12, 2003 5:15 pm

Avto odjavis s prometno, kuponckov ne rabis nic kazat. Kaj naj pokazejo tisti, ki avta nimajo vec zavarovanega in ga zelijo odjavit pa peljat na odpad. :)

Vsaj jaz nisem prometne kazal, pa me tut noben ni nic vprasal. Samo pol ko sem ga na novo zavaroval so me vprasali ce mam kaksne kuponcke od prej... pa sem rekel, ne... zavarujem ga na novo. In te pac dajo v 14PR.

LP ;)
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov