Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a zuzek Če jun 07, 2012 1:54 am

čudno da ni teme, ali pa jo iskalnik me najde

https://www.wiz.si/carinsurance

zavarovanje za katerim stoji Zavarovalnica Adriatic Slovenica pride cenejše

lp
Alergičen na rjo
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a fare Če jun 07, 2012 6:49 am

Ma to je kar neki v smislu malo denarja malo muzike. Pač še en način kjer se folk nategne na poceni zavarovanje pol pa ko je treba kaj porihtati pa: žal tega ne krijemo, a niste prebrali zavarovalnih pogojev? lp.
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a f.taunus Če jun 07, 2012 9:17 am

AO zavarovanje je res ugodno za osebe, ki nimajo bonusa. Kasko pa je neuporaben zaradi prevelikih odbitnih franšiz in ker ni opcij delnih kasko kombinacij.
 
Uporabniški avatar
Caby
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: To mar 29, 2005 7:38 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a Caby Če jun 07, 2012 9:41 am

meni je pri obeh avtih preračunalo polovico manjšo premijo..AO plus samo.
In verjetno vsaj 206ko bom tukaj zavaroval, ker koristit itak ne mislim nikoli.. Avto je star dovolj da ni neki vreden, rezervni deli so pa tudi zelo poceni...
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a zuzek Če jun 07, 2012 4:42 pm

samo osnovno zavarovat se splača edino premijskih razredov ni
Alergičen na rjo
 
Uporabniški avatar
Doc_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1783
Pridružen: Po maj 31, 2004 12:46 pm
Kraj: Nekje na Primorskem

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a Doc_ So jun 09, 2012 7:40 am

bol poceni e-zavarovanja.com , ker pri tej strani ni mogoče dodat premij... zame, ki imam 55% popusta se ne splača...
Slika
 
Uporabniški avatar
napi
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Po dec 27, 2004 3:04 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a napi Po jun 11, 2012 2:13 pm

A ve kdo koliko pa je znesek kritja po polici, ker pač njiker nisem zasedil. Na vse policah ti piše koliko je znesek kritja za materialno škodo in nematerialno škodo, tukaj pa nisem našel. Ker je preveč ugodno proti drugim zavarovalnicam (od 200€=>), pa čeprav nimajo razredov mi ni vseeno da sklenem zavarovanje, da bi moral potem še sam krit nekakšen delež?!?
 
eg0n
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jun 11, 2012 1:47 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a eg0n Po jun 11, 2012 2:41 pm

Sem na Alterju že zasledil to temo.
Sem jih poklical in je standardno kritje po AO (na predmetih 1 mio €, na osebah 5 mio €), AO+ 51k €, Nezgodno za smrt 20k €. Kasko je specifika, ki se ne splača vsem, ker ni delnih kritij. Meni bi recimo se, ker nisem prijavljal škode že lepo št. let. Naračunal sem 800 € prihranka v par letih.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a adis Po jun 11, 2012 10:21 pm

zadeva se splača tistim, ki so stari 28. let in naprej....

je določena omejitev a vsebujejo vse potrebne zakonske zahteve po zavarovanjih ( višina zavarovalnih zneskov - zneski, ki so zakonsko določeni za kritje morebitne nastale škode).

in ja, ker ni "posrednikov/zastopnikov" tu odpade določen % provizije.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a TrijoAdijo Če jun 14, 2012 10:47 am

Doc_ je napisal/-a:bol poceni e-zavarovanja.com , ker pri tej strani ni mogoče dodat premij... zame, ki imam 55% popusta se ne splača...


Te so šele tapravi kalibri,ja..
Za štos sem dal delat informativni izračun za nek avto. Voznik ima sedaj 8 premijski razred. označen je bil delni kasko po izbranih kombinacijah. Izračun so naredili tako, da ima voznik po novem 6 premijski razred (sedmega so kar preskočli), pri delnem kasku so spustili eno kombinacijo.Povrh vsega pa še nikjer ni navedeno, pri kateri zavarovalnici bi se zavarovanje sklepalo.... :roll: :roll:

EDIT:
Bil je tudi označen način plačila: gotovina, v informativnem izračunu, ki sem ga prejel, pa da gre za obročno odplačevanje....

Vglavnem, shavdrano, da kr res ni...
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a JureV Če jun 14, 2012 11:23 am

Torej ne moreš sklenit zavarovanja, če si mlajši kot 28 let?
Pa ti sploh pade premijski razred naslednje leto, če naslednje leto zamenjaš zavarovalnico?
 
Uporabniški avatar
Caby
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: To mar 29, 2005 7:38 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a Caby Če jun 14, 2012 12:00 pm

Sem mlajši od 28 let in mi je tale spletni obrazec na wizu zračunal skoraj pol manjše zavarovanje za moj drugi avto..
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a croma_man Če jun 14, 2012 12:26 pm

adis je napisal/-a:zadeva se splača tistim, ki so stari 28. let in naprej....

je določena omejitev a vsebujejo vse potrebne zakonske zahteve po zavarovanjih ( višina zavarovalnih zneskov - zneski, ki so zakonsko določeni za kritje morebitne nastale škode).

in ja, ker ni "posrednikov/zastopnikov" tu odpade določen % provizije.


pa je dejansko to kdo probal že?
the brand with the three stripes :)
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a JureV Če jun 14, 2012 1:26 pm

Caby je napisal/-a:Sem mlajši od 28 let in mi je tale spletni obrazec na wizu zračunal skoraj pol manjše zavarovanje za moj drugi avto..


meni v obrazec ne gre vpisat mlajše letnice kot 1983....če dam mojo je kao rdeče obkroženo.
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a zuzek So jun 16, 2012 2:50 pm

ja jih moraš kontaktirat

a avto mora bit nujno zavarovan na osebo katero je pisan, al lahko fotr zavaruje (je na polici napisan) na moj avto?
Alergičen na rjo
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a pskoda So jun 16, 2012 4:22 pm

Ne ni nujno, da je zavarvan na isto osebo. Jaz sem šel stari mami zvarvat njen avto in samo piše, da sem uporabnik avta jaz pod pogojem, da imaš veljavni ispit drugaće ne moreš registrirat
Lp
 
eg0n
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jun 11, 2012 1:47 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a eg0n Sr jun 20, 2012 3:05 pm

pskoda je napisal/-a:Ne ni nujno, da je zavarvan na isto osebo. Jaz sem šel stari mami zvarvat njen avto in samo piše, da sem uporabnik avta jaz pod pogojem, da imaš veljavni ispit drugaće ne moreš registrirat


Das not podatke o lastniku vozila, ce je lizing, ga izberes iz spustnega seznama. Ce avto uporabljas ti, nima veze tle, kokr sm gledal. Sam ce si mlad voznik pod 23 let pol mors obkljukat se to.

Sam meni pa ni ratalo ce sm dal od sestre datum rojstva not, k ma 25. Mi je javlo, naj jih poklicem.
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a JureV Sr jun 20, 2012 4:07 pm

Pozdravljeni!

Zahvaljujemo se vam za vprašanje. Da bi zavarovancem ponudili kar se da ugodno ceno zavarovanja, smo morali skleniti določene kompromise. WIZ zavarovanje je tako mogoče skleniti od dopolnjenega 28. pa vse do 60. leta starosti, kamor statistično gledano spadajo najbolj varni vozniki. Predlagamo vam, da se za informativni izračun oz. sklenitev zavarovanja obrnete na Adriatic Slovenico ali na eno izmed njihovih poslovalnic. V primeru, da nujno potrebujete obvezno avtomobilsko zavarovanje, ga lahko prav tako sklenete prek spleta na www.adriatic-slovenica.si.

V primeru morebitne prekinitve WIZ zavarovanja in odhodu na drugo zavarovalnico na vašo zahtevo izdamo potrdilo o trajanju zavarovanja in števila škod v tem obdobju, kar bi bila osnova za izračun premije (bonusa) na drugi zavarovalnici.

Lep pozdrav,
Marko | www.WIZ.si
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a zuzek Sr jun 20, 2012 4:13 pm

pa svoj avto zavarujem avto na očeta, itaq tu ni premijskih razredov kot vidim?
Alergičen na rjo
 
Uporabniški avatar
MasTTer
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: To mar 14, 2006 4:12 pm
Kraj: Lendava (MS)

Re: wiz.si - poceni zavarovanje

Napisal/-a MasTTer Če jul 05, 2012 10:24 am

To zavarovanje je AS dal samo zaradi tega, ker imajo ali bodo imele tudi vse ostale zavarovalnice. To je zanimivo mogoče za 1% voznikov. Ker je dosti omejitev jaz vseeno priporočam obisk zastopnika. Je zadosti drugih akcij, pri katerih se lahko več privarčuje kot tukaj, recimo Družinska avto polica itd...
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov