Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
saguaro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne jul 27, 2014 8:36 pm

Zavarovanje na km

Napisal/-a saguaro Po jul 28, 2014 4:38 pm

Pozdravljeni.

Rad bi zavaroval AO za moj nedeljski avto s katerim delam zelo malo km, tako da bi se mi bi izplačalo Tilijino zavarovanje. Problem pa je da ima avto preveč kw in mi je agent v poslovalnici rekel, da mi avta brez kakšnega dodatnega zavarovanja (dom, zdravstveno,...) takega zavarovanja za avto ne more odobriti. Sedaj me pa zanima ali je to res? Je mogoče kdo na forumu, ki bi mi lahko pomagal skleniti tako zavarovanje oz bi mi lahko pri kakšni drugi zavarovalnici ponudil dobro ponudbo?

Hvala za pomoč
 
Uporabniški avatar
odprti clio
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1550
Pridružen: So avg 22, 2009 3:38 pm

Re: Zavarovanje na km

Napisal/-a odprti clio Po jul 28, 2014 5:06 pm

Če je za sklenitev zavarovanja za katerega se zanimaš potrebna odobritev strokovne komisije... Lahko ta od zastopnika res zahteva predhodno zavarovanje drugega premoženja ali življenjsko zavarovanje.

Če delaš več kot cca 7 kkm letno pa se ti Moj Avto na km ne splača. Lahko prideš z navadno polico pri Tiliji na precej podobno ceno brez zahtev po zavarovanju premoženja ali življenjca.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taksi.

Prosim, pošljite mi informacije o avto dogodkih.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Zavarovanje na km

Napisal/-a čare Po jul 28, 2014 7:18 pm

Pejt še kam drugam vprašat. Več na ZS
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: Zavarovanje na km

Napisal/-a fare Po jul 28, 2014 10:49 pm

Moja tašča ima nekja podobnega pri ZM in sicer do manj kot 5000km letno.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Zavarovanje na km

Napisal/-a adis To jul 29, 2014 7:53 am

nabijem ih na k***c s temi pogojevanji !!!

če želiš mi lahko pošlješ podatke vozila itd.. pa ti naredim inf izračun oz naredim poizvedbo pri "nas" kaj se da/če se da kaj urediti :)
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Zavarovanje na km

Napisal/-a ~toMmy~ To jul 29, 2014 9:26 am

Saj baje to zavarovanje na kilometer pri Tilii ni niti najmanj popularno, ker lahko načeloma prideš na podobno ceno z navadnim, pa še slik ti ni treba pošiljat. Naj bi jih bilo tudi zelo malo sklenjenih...
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
saguaro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne jul 27, 2014 8:36 pm

Re: Zavarovanje na km

Napisal/-a saguaro To jul 29, 2014 11:10 am

odprti clio je napisal/-a:Če je za sklenitev zavarovanja za katerega se zanimaš potrebna odobritev strokovne komisije... Lahko ta od zastopnika res zahteva predhodno zavarovanje drugega premoženja ali življenjsko zavarovanje.


Hvala za razlago

fare je napisal/-a:Moja tašča ima nekja podobnega pri ZM in sicer do manj kot 5000km letno.


Ali lahko poveš kaj več o tem, ker to je res samo vikend avto in z njim delam okoli 3000 max 5000km.

Drugače pa vem da se da tudi z normalno premijo priti dokaj poceni skozi, vendar se mi glede na mojo kilometrino vseeno zdi pametno vprašati :D Se pa vsem zahvaljujem za odgovore. Če pa kdo še kaj ve oz mi lahko ponudi dobro ponudbo me pa lahko kontaktira :D

Ker sem nov na forumu ne morem odgovarjati na pm, tako da prosim tiste, ki bi lahko podali kakšno dodatno info ali pa izračun če me kontaktirate na saguaro456@gmail.com hvala.
 
janko869
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Ne feb 13, 2011 6:45 pm

Re: Zavarovanje na km

Napisal/-a janko869 Sr mar 04, 2015 12:50 pm

Tudi sam se zanimam za MojAvtoNaKm. V Zavarovalnici Tilia mi je gdč. izračunala 77€ skupaj z zavarovanjem voznika. Vključenih je prvih 1000km, vsakih nadalnjih 1000 pa bi me prišlo približno 6€. Ker delam letno le do 5000km, bi se mi to izplačalo.

Kakšne pa so vaše izkušnje s tem tipom zavarovanja? Morda obstaja še kaj drugega, kar bi me prišlo ceneje? Vem, da je to že zelo poceni, a zakaj ne bi bilo še bolj?
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov