Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
MasTTer
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: To mar 14, 2006 4:12 pm
Kraj: Lendava (MS)

Re: reg. tablice

Napisal/-a MasTTer Sr feb 25, 2015 8:17 am

1 isto tablico lahko sigurno naročiš. Se smatra kot 3-ja oz. če ti 1 ukradeijo, da naroliš še eno isto. Mislim, da stane približno 10€.
Vendar ker imaš ti obe poškodovani, bi rabil 2 isti...v to pa nisem 100% prepričan....

Aja, glede na to, da pa imaš starejšo tablico, ne moreš dobit 1 novo, to sigurno ne gre in bi te takoj opozorili ob naročilu. Sprehodi se do UE in konkretno vprašaj.
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: reg. tablice

Napisal/-a Falco_ Sr feb 25, 2015 2:08 pm

MasTTer je napisal/-a:1 isto tablico lahko sigurno naročiš. Se smatra kot 3-ja oz. če ti 1 ukradeijo, da naroliš še eno isto. Mislim, da stane približno 10€.
Vendar ker imaš ti obe poškodovani, bi rabil 2 isti...v to pa nisem 100% prepričan....

Aja, glede na to, da pa imaš starejšo tablico, ne moreš dobit 1 novo, to sigurno ne gre in bi te takoj opozorili ob naročilu. Sprehodi se do UE in konkretno vprašaj.



imam samo sprednjo poškodovano, ne obe :) zadnja je kot nova :)

ampak ravno to me je zanimalo ker imam staro tablico, če je možno dobiti takšno še, pač brez EU označbe... ampak verjetno res ne gre. :)

Hvala :)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: reg. tablice

Napisal/-a Falco_ Ne apr 19, 2015 8:36 pm

še to bi rad vprašal, če kdo slučajno ve;

če si dam delat nove tablice, ker je sprednja poškodovana... lahko zahtevam nove, pa da so iste ko zdajšnje pa obdržim prometno? ali dobim čist nove = druga reg. označba?
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
MasTTer
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: To mar 14, 2006 4:12 pm
Kraj: Lendava (MS)

Re: reg. tablice

Napisal/-a MasTTer Po apr 20, 2015 12:31 pm

Mislim da lahko. Isto, kot lahko naročiš 3. tablico z enakimi oznakami kot imaš na avtu, lahko naročiš 2. tablico, katera je uničena enako, kot je 1. nepoškodovana na avtu.

Cena mislim da je bila 8-9€ za dodatno tablico. Če ne drugo, pa poškodovano obdržiš in naročiš 3., kao za prikolico, če je ceneje naročit 3. kot 2. tablico ... ;)
 
Uporabniški avatar
darkside
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Po jan 17, 2011 10:08 am

Re: reg. tablice

Napisal/-a darkside To apr 21, 2015 12:08 pm

ko smo glih pri tablicah bom še jaz vprašal. koliko pa stane da daš delat svojo tablico po želji?
Nekako mi je padlo na pamet dati delat unikatno tablico pa te noben ne vpraša več kako tablico maš (CE PEC SI ali CE PECSI)
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1636
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: reg. tablice

Napisal/-a Cefizelj To apr 21, 2015 12:23 pm

Tablice po naročilu stanejo:
- ob naročilu tablice plačaš 7 kratnik cene tablice (132,79€),
- ob prevzemu pa še 2 kratnik (37,94€).

Če so tablice 3 plačaš več.

vir: http://upravneenote.gov.si/fileadmin/pageuploads/ue-celje/pdf/Clanki-Odgovori_na_vprasanja_promet_03102007.pdf

Tablice z žaljivo vsebino niso dovoljene tako da cepec ne bo šel skos.
 
Uporabniški avatar
MasTTer
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: To mar 14, 2006 4:12 pm
Kraj: Lendava (MS)

Re: reg. tablice

Napisal/-a MasTTer To apr 21, 2015 2:44 pm

Defizej: Si prepričan da ta podatek drži?

Namreč jaz sem našel tole:
http://pisrs.si/Pis.web/npb/2015-01-049 ... pb4-p1.pdf

Torej tablice po naročilu so 2x dražje od navadnih. Zdaj če to drži ne vem. Jaz sem leta 2010 plačal za svoje tablice, približno 150€, nespomnim se več. Je pa bilo nekako po črkah. Več jih je, dražje bi bilo.
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1636
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: reg. tablice

Napisal/-a Cefizelj To apr 21, 2015 5:39 pm

Maš prav. Vidm da je moj file k sm ga nalepu iz leta 2007. Pa nej še kdo reče da se stvari v naši državi samo dražijo :)
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov