Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a čare Sr apr 01, 2015 12:02 pm

Najbrž da samo 1X
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a Falco_ Če apr 02, 2015 8:22 pm

čare je napisal/-a:Najbrž da samo 1X



touché.
When life speeds by... downshift.
 
blackey
Novinec
 
Prispevkov: 107
Pridružen: Pe jan 23, 2015 8:15 pm

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a blackey So apr 04, 2015 5:15 am

Ko berem tole morem še dodat mojo zgodbo od lani.

Sicer ni tehnični v LJ ampak na celjskem koncu - Avto Krka. Pridem tja, da avto cel postopek skozi kot se spodobi na koncu mi reče možakar, da je vse ok samo metlica na zadnjem brisalcu je zanič zato naj to zamenjam in se oglasim še enkrat. Prvo sem mislil, da je hec. Je rekel, da so imeli ravno tisti dan neke inšpektorje in ne more spuščat. No po parih minutah sva prišla na skupno točko, tak kot je treba in sem se odpeljal z opravljenim tehničnim.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a ojnica Po apr 06, 2015 10:22 pm

[quote="čare"]Najbrž da samo 1X[/quote]

ne 2x, ker do pop.bi mel že drug avto. :roll:
 
Nikola_Tesla
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 616
Pridružen: So maj 12, 2012 8:43 pm

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a Nikola_Tesla Po apr 06, 2015 10:43 pm

Stara vozila na zunaj vsa lepo zgledajo... ko pogledaš podvozje šele vidiš kaj vse ti grozi... ;)
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a čare To apr 07, 2015 8:53 pm

Zakaj tako misliš?
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a čare To apr 07, 2015 8:54 pm

ojnica je napisal/-a:
čare je napisal/-a:Najbrž da samo 1X


ne 2x, ker do pop.bi mel že drug avto. :roll:
bi,če bi kaj ostalo od tebe prvo rundo
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a ojnica Če apr 09, 2015 12:20 am

Bi, ker bi bil trk pri 40-50km/h
 
Uporabniški avatar
Gricko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1919
Pridružen: Sr jun 02, 2004 7:49 pm
Kraj: ljubljana AR156SW

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a Gricko Če apr 09, 2015 7:29 pm

evo še mene......Ljubljana - šiška in iščem naprej kakšen normalen tehnični

LPP----kadar koli sem bil (tega je že dolgo) so vedno kaj našli in komplicirali ( govorim o malenkostih...npr temnjene šipe, ki so sicer vpisane ampak jim nekaj ni bilo všeč)....no avto je vedno naredil, samo vedno je neko razlaganje, pregovarjanje.....klinc jih gleda!

potem sem hodil na Vodovodno, zraven renoja
........dokler nisem enkrat prišel z frčkom in mi je pamet solil ( pa nisem bil mulo ampak takrat okoli 30 let), ...najprej da prednja bremza ne prime dovolj ( ja na valarje me je dal z frčkom).....ko mu razložiš, da tako pač prime in nikoli ni bolj in nikoli ne bo bolj ( pakne so bile dejansko nove), no potem se je strinjal.....nato me je dal merit hitrost in mi nameril nekaj čez 70 kmh ( moped je v originalu in realno ni šans da gre tolko)....seveda je on to meril brez obremenitve, dvotaktaš se pa itak zvrti na polno, če ni obremenitve....
no po cca 30 min pregovarjanja me je spustil....še enkrat frček je v original stanju!

no danes sem probal na avto krka
sedaj z motorjem......sicer prijazen ampak kompliciral na polno....najprej na valarje (kar je za moje pojme pri motorjih čisto brez veze), nato mi je prvič v življenju meril snop luči na motorju ( pa imam motor že več kot 10 let) in razlagal kako nujno je to......za konec mi je šel še meriti (ja z merilcem dejansko) globino profila.....sprednja guma ima za seboj cca 2000km ampak se na daleč vidi, da je kot nova, nato mi je šel še na zadnjo meriti profil in ugotovil da ta guma je pa skoraj nova :DDD ( na gumi pa še polno cofkov in tudi črte / tiskovina saj sem gumo menjal pred 15 minutami in je imela za seboj celih 1km :D ) odpravi me z - vaš motor je dobro vzdrževan in nima napak....

no po pravici povedano polno ene brez vezne kontrole in preverjanja , da bi povedal - našel , da naprimer prednje ploščice nimajo več tudi 1mm mesa pa ni opazil ( sicer gre motor drug teden na servis in se bo zrihtalo).....
torej polno enega kompliciranja in preverjanja, da bi pa kakšne vitalne, pomembne stvari pogledal pa ne.....torej iščem naprej en normalen tehnični pregled, da če mi že komplicirajo, daje to z razlogom in za mojo / od ostalih udeležencev varnost.....sem se razpisal :D
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a ojnica To apr 14, 2015 8:03 am

Špan Brezovica
 
dvorjan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Sr avg 31, 2011 12:40 pm
Kraj: Polarna Primorska

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a dvorjan To apr 14, 2015 8:40 am

Prigo Brezovica, v okolici LJ. Na AMZS v LJ je pa tako - odvisno na kaksnega preglednika naletis. Eni so okej, drugi megle ...
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Tehnični v LJ

Napisal/-a ojnica Pe apr 17, 2015 11:43 pm

...Pr prigotu se je pri men zapiku v lučko za motor pa za špricanje zadnjega stekla...
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov