Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Zavarovalnica noče izplačati

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 9:04 am

24.12.2003 sem mel rahlo nesrečo. Ko sm se pelu po prednostni cesti lepo normalno, mi je ena ženska zapeljala iz dovoza direkt na cesto in mi je obrajsala d.sprednji blatnik, vratain zadnji blatnik. No vse lepo in prav mi da kuponček, po praznikih napiševa evropsko poročila obadva podpiševa, grem jst na zavarovalnico ocent škodo, mi lepo ocenjo popravilo obeh blatnikov ter zamenjava vrat in nalepk. Vse okej. Grem na reno servis, mi popravjo. Vse račune se da na zavarovalnico.

Amopak zavarovalčnica noče izplačat škode. Vstraja na tem, da storilka pripelje avto na ocenitev. Zakaj? Kva bodo kej vidl, če je njen avto že zdavni popravljen. Če one ne prpelje avta, a to pomen da bom jst mogu plačat za svoje popravilo?
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Če feb 12, 2004 9:07 am

po mojem hočeo videt če j eto res (potek nesreče) nekateri so to inscinirali in potem denar potegnili. saj če ima ženska popravljeno jo bodo verjetno vprašali če je res.ipd
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 9:11 am

MGsax je napisal/-a:po mojem hočeo videt če j eto res (potek nesreče) nekateri so to inscinirali in potem denar potegnili. saj če ima ženska popravljeno jo bodo verjetno vprašali če je res.ipd


Problem je v tem, da sem jo jst včeri klicu pa je rekla da bo šla v petek na verovškovo, pol zvečer me je pa njen mož klicu in začel mene nadirat, kva se jst zdej grem kva jo klicarm, in da nej zavarovalnico njo pokliče in ko bo ona rekla da bo imela cajt, nej potem k njej pridejo.
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Če feb 12, 2004 9:15 am

katera zavarovalnica..?

mogoče nisi bil dost oster? dej mi stevilko od moza, pa ga bom jest poklicu pa napizdu... pa se za tiste gasaparate, k mi jih Airbrush dolguje mu nom j*** majku... :D

Pero
[img]http://peter.si21.com/celica/celi_sig.jpg[/img]
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 9:19 am

dgrejtest je napisal/-a:katera zavarovalnica..?

mogoče nisi bil dost oster? dej mi stevilko od moza, pa ga bom jest poklicu pa napizdu... pa se za tiste gasaparate, k mi jih Airbrush dolguje mu nom j*** majku... :D

Pero


Pero ti se kr raspizdi :D . Zavarovalnica je pa kurčev Triglav. Ne grem več h Triglavu.
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Če feb 12, 2004 9:19 am

cresh je napisal/-a:
MGsax je napisal/-a:po mojem hočeo videt če j eto res (potek nesreče) nekateri so to inscinirali in potem denar potegnili. saj če ima ženska popravljeno jo bodo verjetno vprašali če je res.ipd


Problem je v tem, da sem jo jst včeri klicu pa je rekla da bo šla v petek na verovškovo, pol zvečer me je pa njen mož klicu in začel mene nadirat, kva se jst zdej grem kva jo klicarm, in da nej zavarovalnico njo pokliče in ko bo ona rekla da bo imela cajt, nej potem k njej pridejo.


pol pa povej na zavarovalnici naj jo oni pokičejo, pa se z njo dogovorijo!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 9:21 am

MGsax je napisal/-a:
cresh je napisal/-a:
MGsax je napisal/-a:po mojem hočeo videt če j eto res (potek nesreče) nekateri so to inscinirali in potem denar potegnili. saj če ima ženska popravljeno jo bodo verjetno vprašali če je res.ipd


Problem je v tem, da sem jo jst včeri klicu pa je rekla da bo šla v petek na verovškovo, pol zvečer me je pa njen mož klicu in začel mene nadirat, kva se jst zdej grem kva jo klicarm, in da nej zavarovalnico njo pokliče in ko bo ona rekla da bo imela cajt, nej potem k njej pridejo.


pol pa povej na zavarovalnici naj jo oni pokičejo, pa se z njo dogovorijo!


Sej bom, sej druzga mi ne preostane. Pa recimo, če ona še neki cajta ne bo ''mela'' cajt, a mi lohka iz reno servisa kej težijo?
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Če feb 12, 2004 9:23 am

kaj majo oni pogodbo z zavarovalnico?? če jo majo bi bilo super bi samo podpisal in avto odpeljal. po moje ti nebojo težili. (čas si bo p aže našla verjemi)
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 9:34 am

MGsax je napisal/-a:kaj majo oni pogodbo z zavarovalnico?? če jo majo bi bilo super bi samo podpisal in avto odpeljal. po moje ti nebojo težili. (čas si bo p aže našla verjemi)


itak da majo pogodbo. Sej jst mam avto popravljen že kr neki cajta, podpisu sm pa tut.
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Če feb 12, 2004 9:39 am

če majo pogosbo z zavarovalnico pol pa bi ti lahko dali dva lista za podpisat da se pač tisti denar njim nakaže ti pa avto odpelješ.
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 9:48 am

MGsax je napisal/-a:če majo pogosbo z zavarovalnico pol pa bi ti lahko dali dva lista za podpisat da se pač tisti denar njim nakaže ti pa avto odpelješ.


Sej sm podpisal vse, avto mam jst že zdavni doma(že par tednov). Sam una iz reno servisa je triglav klicala zakva niso še izplačal, pol so uni povedal da hočejo videt od une avto. Pol me je una iz reno servisa klicala, če mam od une cifro, če bi jo lohka klical. Pa seveda je jamrala, da mora robo plačat, bla, bla...
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
Rjuhar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2634
Pridružen: Po jan 13, 2003 2:39 pm

Napisal/-a Rjuhar Če feb 12, 2004 9:53 am

To ni več tvoj problem. Če si podpisal odstopno izjavo in če ti je cenilec dal naročilnico za izvedbo del, potem si ti s to škodo opravil. Cenilec je z naročilnico naročil reno servisu, naj popravijo zadevo, ti pa si odstopno izjavo odstopil vse terjatve reno servisu. Zdaj se bojo pa uni menil, kdaj bo kdo komu kolk plaču.
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Če feb 12, 2004 10:03 am

aaaa! pa tko povej!

Dej uni tetki na RENOju stevilko od une tetke k te je podrgnla.. pa nej se babe same zmenjo. Kaj se ti sekiras, itak ga bos prodal in (upam) ne bos spet kupil renoja...

pero
[img]http://peter.si21.com/celica/celi_sig.jpg[/img]
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 10:50 am

dgrejtest je napisal/-a:aaaa! pa tko povej!

Dej uni tetki na RENOju stevilko od une tetke k te je podrgnla.. pa nej se babe same zmenjo. Kaj se ti sekiras, itak ga bos prodal in (upam) ne bos spet kupil renoja...

pero


Sej bom jst točen tko naredu, sej men je čist vseen jst ital avto mam, pa popravljen tut. Upam da ga bom res čimprej prodal. Reno pa zagotovo ne bo nasledn avto
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Če feb 12, 2004 11:35 am

cresh je napisal/-a:
Sej bom jst točen tko naredu, sej men je čist vseen jst ital avto mam, pa popravljen tut. Upam da ga bom res čimprej prodal. Reno pa zagotovo ne bo nasledn avto


8)
[img]http://peter.si21.com/celica/celi_sig.jpg[/img]
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Če feb 12, 2004 1:14 pm

dgrejtest je napisal/-a:
cresh je napisal/-a:
Sej bom jst točen tko naredu, sej men je čist vseen jst ital avto mam, pa popravljen tut. Upam da ga bom res čimprej prodal. Reno pa zagotovo ne bo nasledn avto


8)

sej fiat tud ne bo :twisted: :lol: :lol: :lol:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Če feb 12, 2004 2:01 pm

:/:o:/
[img]http://peter.si21.com/celica/celi_sig.jpg[/img]
 
Uporabniški avatar
Nu-NRG
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2344
Pridružen: Pe okt 03, 2003 11:56 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Nu-NRG Če feb 12, 2004 2:46 pm

Werjetno kaka honda .. ;)
Dan danes so le te zelo popularne in avto ni vec edinstven tudi ce ma nevem kake rore gor pa styling in bog si ga vedi
Prosim, naredite mi ta forum spet normalen!
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Če feb 12, 2004 3:14 pm

cresh tvoj megan je zakon nena ga prodajaj!!!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Če feb 12, 2004 4:31 pm

MGsax je napisal/-a:cresh tvoj megan je zakon nena ga prodajaj!!!


ah zakon je res, sam če nikamor ne gre. :P :D

Ja najbrž bo honda
my ride
Slika
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov