Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
Dnt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr maj 24, 2006 1:19 pm

Zavarovanje stekel in boniteta.

Napisal/-a Dnt To jun 20, 2006 1:05 pm

Vceraj sem v sprednjo sipo fasal kamencek in posledicno ima sipa okruseno pikico.

Poleg osnovnega zavarovanja imam zavarovana tudi zaromete in stekla, pa me zanima kas se zgodi z boniteto osnovnega zavarovanja, ce uveljavim skodo iz naslova zavarovanja stekel?

Mi boniteta ostane, ali se mi kaj zniza?
 
Uporabniški avatar
stench
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1788
Pridružen: Ne dec 25, 2005 7:46 pm
Kraj: bilo kuda, kiki svuda

Napisal/-a stench To jun 20, 2006 1:28 pm

Če ti je med vožnjo ali ko je avto stal na mestu, karkoli razbilo/poškodovalo žaromete, stekla, ogledala in imaš to zavarovano z tistim paketom ki ga omenjaš, potem se ti boniteta nič ne zmanjša in tudi odbitne franšize ni.
Slika
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3583
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Napisal/-a ban To jun 20, 2006 1:28 pm

To verjetno mislš na kasko zavarovanje. Če maš poleg polnega kaska zavarovanja posebej še delni kasko, in sicer kombinacijo za stekla, potem ne izgubiš nobenih bonitet in tud odbitne franšize ni treba plačat. Ti sam pejt na zavarovalnico pa naj ti to poštimajo, sam mogoče ti ne bodo hotl plačat če maš samo mejhno pikico.
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo To jun 20, 2006 1:54 pm

Jst mam zavarovane tud žaromete pa me neki zanima.Učeri sm zapelu v eno luknjo in je žarnca padla vn iz "držala" in zarad tega mi je stopila plastiko od katere se odbija svetloba.Mi bodo kasko upoštevali, če grem na servis oz na zavarovalnico za novo luč?
 
Uporabniški avatar
TUNING_BOY
Uporabnik
 
Prispevkov: 1440
Pridružen: Če apr 06, 2006 2:41 pm

Napisal/-a TUNING_BOY To jun 20, 2006 3:17 pm

Polooo je napisal/-a:Jst mam zavarovane tud žaromete pa me neki zanima.Učeri sm zapelu v eno luknjo in je žarnca padla vn iz "držala" in zarad tega mi je stopila plastiko od katere se odbija svetloba.Mi bodo kasko upoštevali, če grem na servis oz na zavarovalnico za novo luč?


Nebi vedu! Drugač pa parkiraj nekam enkrt zvečer, pa udari z nečem po luči da jo razbiješ pol pa pokličeš policaje pa to... ;) :)
__+__ 2FAST 4YOU__+__
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo To jun 20, 2006 3:19 pm

TUNING_BOY je napisal/-a:
Polooo je napisal/-a:Jst mam zavarovane tud žaromete pa me neki zanima.Učeri sm zapelu v eno luknjo in je žarnca padla vn iz "držala" in zarad tega mi je stopila plastiko od katere se odbija svetloba.Mi bodo kasko upoštevali, če grem na servis oz na zavarovalnico za novo luč?


Nebi vedu! Drugač pa parkiraj nekam enkrt zvečer, pa udari z nečem po luči da jo razbiješ pol pa pokličeš policaje pa to... ;) :)


Just don't have the heart to do it :cry:
Nevem bom mogu prašat z. agenta
 
Uporabniški avatar
TUNING_BOY
Uporabnik
 
Prispevkov: 1440
Pridružen: Če apr 06, 2006 2:41 pm

Napisal/-a TUNING_BOY To jun 20, 2006 3:27 pm

Polooo je napisal/-a:
TUNING_BOY je napisal/-a:
Polooo je napisal/-a:Jst mam zavarovane tud žaromete pa me neki zanima.Učeri sm zapelu v eno luknjo in je žarnca padla vn iz "držala" in zarad tega mi je stopila plastiko od katere se odbija svetloba.Mi bodo kasko upoštevali, če grem na servis oz na zavarovalnico za novo luč?


Nebi vedu! Drugač pa parkiraj nekam enkrt zvečer, pa udari z nečem po luči da jo razbiješ pol pa pokličeš policaje pa to... ;) :)


Just don't have the heart to do it :cry:
Nevem bom mogu prašat z. agenta


Kaj ga boš vprašal če lahk razbiješ? :D
Če maš namen luč razbit v primeru, da ti nebi zavarovalnica dala nove, ti priporočam da vprašaš enga drugega agenta iz druge zavarovalnice, kak je s tem če ti priznajo, ker drugače bo tvoj agent takoj vedu, da je blo namerno! ;)
__+__ 2FAST 4YOU__+__
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo To jun 20, 2006 4:18 pm

Ma ne...uprašu ga bom, če mi se to tud šteje pod kasko za žaromete(stopljena plastika zarad žarnice).Baje naj bi se to štel pod okvaro...zdj pa nevem
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov