Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Zavarovanje avtomobilov se ne bo podrazilo!

Napisal/-a mazda-mx3 Pe dec 05, 2003 8:37 am

Vceraj, dne 04.12.2003 so v vecernem dnevniku na RTVSLO objavili prispevek o avtomobilskem zavarovanju.

Povedali so, da bodo zadeve ostale take kot so, zavarovanje se bo krilo iz avtomob. zavarovanja, zdravljenje pa iz zdravstvenega zavarovanja in ne kot so hoteli iz ZZZS, da bi celoten znesek rile avtomobilske zavarovalnice.


Jaz sem vesel, kaj pa vi?? :D
Defendemos la alegria :::::::::: Svoboda Tuningu!:)
Slovenski Mazda forum
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Pe dec 05, 2003 9:01 am

Jupi jaja, jupi jupi ja! :!:

...UPAJMO...
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Pe dec 05, 2003 10:15 am

SAJ BOJO NEKI DRUGEGA POGRUNTAL!!!! :evil: :x :cry: :evil: PI*DA JIM MAT*NA IZKORIŠČEVALSKA!
Slika
 
peters
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 503
Pridružen: To avg 05, 2003 12:17 pm
Kraj: PTUJ

Napisal/-a peters Pe dec 05, 2003 10:23 am

Moram vas razočarati:

"Povišanja ne bo letos, temveč računamo na prvo četrtletje prihodnjega leta. Skok cen pa bo predvidoma razdeljen na dva dela, najprej za deset in nato še za pet odstotkov," je povedal direktor Slovenskega zavarovalnega združenja Mirko Kaluža."

Več o tem na http://www.finance-on.net/show.php?id=62795

LP
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Napisal/-a mazda-mx3 Pe dec 05, 2003 10:36 am

peters je napisal/-a:Moram vas razočarati:

"Povišanja ne bo letos, temveč računamo na prvo četrtletje prihodnjega leta. Skok cen pa bo predvidoma razdeljen na dva dela, najprej za deset in nato še za pet odstotkov," je povedal direktor Slovenskega zavarovalnega združenja Mirko Kaluža."

Več o tem na http://www.finance-on.net/show.php?id=62795

LP


pišuka jim vceraj tega niso omenili!

Res so se nekaj drugega spomnili, kurbe gnile!
jaz se nisem nobene nesrece povzrocil, naj me pustijo na miru in sankcionirajo unega, ki jo je že!!!! :evil:
Defendemos la alegria :::::::::: Svoboda Tuningu!:)
Slovenski Mazda forum
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Pe dec 05, 2003 5:08 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Napisal/-a mazda-mx3 Po dec 08, 2003 9:43 am

mazda-mx3 je napisal/-a:
pišuka jim vceraj tega niso omenili!

Res so se nekaj drugega spomnili, kurbe gnile!
jaz se nisem nobene nesrece povzrocil, naj me pustijo na miru in sankcionirajo unega, ki jo je že!!!! :evil:


In nisem napisal pišuka ampak P.I.Z.D.A :evil: :twisted: ker to sem mislil!!!
Defendemos la alegria :::::::::: Svoboda Tuningu!:)
Slovenski Mazda forum
 
Punto ABARTH
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1669
Pridružen: To avg 05, 2003 10:17 pm

Napisal/-a Punto ABARTH Po dec 08, 2003 10:41 am

samo izkorišèajo
 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi Po dec 08, 2003 10:53 am

mazda-mx3 je napisal/-a:In nisem napisal pišuka ampak P.I.Z.D.A :evil: :twisted: ker to sem mislil!!!


:rofl
Slika
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Napisal/-a mazda-mx3 Po dec 08, 2003 10:56 am

ce bi odpustili tiste ljudi, ki si ga/jo na takih ustanovah samo praskajo, bi dobili not vec denarja, kot pa s temi neumnostmi!!
Defendemos la alegria :::::::::: Svoboda Tuningu!:)
Slovenski Mazda forum
 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi Po dec 08, 2003 11:04 am

Zato pa vojni invalidi ne dobijo službe v državni upravi...
Slika
 
xandrej
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2082
Pridružen: To avg 12, 2003 1:46 pm
Kraj: Slovenija

Napisal/-a xandrej Po dec 08, 2003 11:15 am

Ja na žalost.... Država nam je leta 91 ponudila kredite, leasinge, ne vem kaj vse in ljudje so ponoreli in nakupili avte in kaj? Prvo država služi na gorivu, na cestninah na zavarovanjih in od začetka je bilo vse lepo in prav kaj sledi? Dragi bencin, drago zavarovanje, duplo zavarovanje za mlade voznike, z leti samo 5% popusta včasih (10%) in človek bi lahko našteval in našteval. Sedaj se grejo z nekimi katalizatorji in danes v Večeru piše, da so največji osnaževalci DIZLI in samo Peugeot in Citroen z filtrom FAP izpolnjujeta pogoje ECO. No sedaj bodo morali bogi ljudje kupovat katalizatorje na katerih bodo že spet nekateri služili mastne denarce. Mislim, da smo SLOVENCI pravi HLAPCI, i si ne upamo nič naredit samo gledamo zraven in smo tiho. Tisti, ki pa nonstop skačejo po zavarovalnicah pa iščejo denar za to če mu nekdo pri rokovanju bolj stisne roko pa je v bolniški pa ne vem kaj pa se mu naj posuši nekaj... Lep primer sem imel. Pred 3 tedni sem kupil nov avto in mi je pri vožnji priletel kamen izpod kolesa tovornjaka direktno v šipo. Seveda je počla. Sem rekel 1 v življenju bom jaz nekaj od zavarovalnice hotel in kaj?

Šel na zavarovalnico k cenilcu je šel ven in v ko s ključem napisal ZT in odobril (da slabe volje in neprijaznosti tega človeka ne opišem) sem dobil papir in sem pač šel, da mi zamenjajo šipo tam kjer menjavajo šipe za vse tipe vozil. Si mislim. Tile zamenjajo sigurno več šip kot pa tisti na original servisu. Oddam papir za odobritev in ja se čujemo. Čakam... Seveda me prijatelj opozori: ''ej ti bodo dali original šipo noter?'' Jaz ja upam. je rekel, naj raje vprašam. Vprašam je rekel da ne, da jo dobijo od nekoga pa to... Sem rekel, če se zajebava??? In zahtevam original vetrobransko steklo. Čakam 14 dni in seveda dobim. Zjutraj pripeljem avto zvečer me kliče, da ne morem dobit avta ker ne dobijo izpostave v kateri je avto zavarovan sem rekel, da to mene ne briga, da sem 40 kilometrov stran doma pa avto je primerno zavarovan tak da se naj oni z zavarovalnico zajebavajo zaradi mene 3 leta... Mislim... Po dolgih kreganjih sem dobil avto ob 17 uri zvečer....

Sicer je pa tale Slovenija postala žalostna stvar in samo kradejo. Sicer pa itak sami veste kako je to. Kakšna so vaša mnenja o tem vsem skupaj?
 
Uporabniški avatar
tadejd
Uporabnik
 
Prispevkov: 898
Pridružen: Če avg 21, 2003 12:16 pm
Kraj: MARIBOR

Napisal/-a tadejd Po dec 08, 2003 11:18 am

Nič jim ne moremo oni so liga za sebe in delajo tisto kar se jim zazdi!!!!

LP!
 
Uporabniški avatar
Nu-NRG
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2344
Pridružen: Pe okt 03, 2003 11:56 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Nu-NRG Po dec 08, 2003 11:21 am

Kar e tice sankcioniranja tistih ki povyrocijo .. sej jih .. visja boniteta :P
Samo ocitno to ni dost .. mormo najebat se tisti, ki smo bili ze zbiti zaradi drugih in mamo zdej svoj avto pa se nikol sesul ga. Kreteni. :)
Prosim, naredite mi ta forum spet normalen!
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Napisal/-a mazda-mx3 Po dec 08, 2003 11:31 am

delavci v drzavni upravi pa lahko lepo podkupnine sprejemajo (ampak samo do dolocenega zneska in oni temu pravijo darila, ma ne me j.e.b.a.t.), dobre avte vozijo in kaj bi sploh se nasteval.......

Mi hlapci, sej je res, da smo hlapci, pa samo placujemo.......

Kupi Bepi itak hlapec placa!
Razbi Bepi itak hlapec placa!
Defendemos la alegria :::::::::: Svoboda Tuningu!:)
Slovenski Mazda forum
 
Uporabniški avatar
Nu-NRG
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2344
Pridružen: Pe okt 03, 2003 11:56 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Nu-NRG Po dec 08, 2003 11:55 am

mazda-mx3 je napisal/-a:delavci v drzavni upravi pa lahko lepo podkupnine sprejemajo (ampak samo do dolocenega zneska in oni temu pravijo darila, ma ne me j.e.b.a.t.), dobre avte vozijo in kaj bi sploh se nasteval.......

Mi hlapci, sej je res, da smo hlapci, pa samo placujemo.......

Kupi Bepi itak hlapec placa!
Razbi Bepi itak hlapec placa!

Zelo sarkasticno ampak zelo blizu. Kolk avtov so ze pokradl nasim drzavnikom, pa stolkl .. pa sezmer se furajo okol v mrcinah. Ce bi jim rekl da ma enga volvota za nadaljnih 13 let in ce ga zbije ali karkol ne dobi novega .. mmmmmm kolk bi takoj zacel cuvat. Tko kot jaz svojga .. sm dal 850K in mi niti slucajno ne pade na pamet a bi ga su podrajsat naslont kaj sele zbit. Ce drgac ne .. tud dnarja nimam da bi si lahko prvoscu kaka predraga popravila.
Prosim, naredite mi ta forum spet normalen!
 
Uporabniški avatar
Nixxon
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3646
Pridružen: Ne jul 27, 2003 10:42 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Nixxon Če dec 18, 2003 11:32 pm

Rabl bi eno zavarovalnico, tujo, ki bi prišla na ta naš slovenski trg in NEBI sklenila nenapisane pogodbe o cenah z drugimi "našimi" zavarovalnicami. Bi se kmalu vse pocenilo. Sam k vse hočjo sam kravo (oz. v našem primeru kokoško :evil: ) molzt pa dnar vlečt.

Tko da se pridružujem (splošnemu) mnenju pi**a jim materna.
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov