Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
montezemolo
Novinec
 
Prispevkov: 286
Pridružen: To okt 20, 2009 9:24 am
Kraj: Lj

Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a montezemolo To jul 09, 2013 7:38 am

Pozdravljeni,

v kratkem me čaka 1. tehnični pregled, odkar imam xenon kit. Zanima me, kaj lahko pričakujem. Kolikor jaz vem, me lahko v najslabšem primeru zavrne, potem imam 3 dni časa, da odpravim napake (torej zamenjam xenon žarnice z navadnimi) in grem zopet na tehničnega. Ali mi lahko na tehničnem kaj bolj "zatežijo", v smislu, da pokličejo policijo ali me dodatno kaznujejo (vem, da je kazen, če te dobijo policaji kar visoka)?

Naj še dodam, da imam Fiat Bravo, letnik 2009 (leče) in tudi vgrajeno pranje žarometov (naknadno, cheap sistem, bolj zaradi tega, da izgleda original). Snop žarometov je nastavljen pravilno, vse skupaj pa izgleda dokaj original...

lpd
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a abbe To jul 09, 2013 7:41 am

mah nau ti noben nič reku.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
alesek86
Novinec
 
Prispevkov: 291
Pridružen: Ne jul 02, 2006 9:18 am
Kraj: Sevnica

Re: Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a alesek86 To jul 09, 2013 7:46 am

Ravno pred parimi dnevi je bil prispevek po TV-ju, da bodo začeli poostreno nadzorovati delo na tehničnih pregledih. Zdej, če bo kaj vplivalo na natančnost mehanikov, pa ne vem. Lahko pa seveda poizkusiš in boš videl.

Lp
Lep pozdrav,

Aleš
 
Uporabniški avatar
montezemolo
Novinec
 
Prispevkov: 286
Pridružen: To okt 20, 2009 9:24 am
Kraj: Lj

Re: Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a montezemolo To jul 09, 2013 10:10 am

alesek86 je napisal/-a:Ravno pred parimi dnevi je bil prispevek po TV-ju, da bodo začeli poostreno nadzorovati delo na tehničnih pregledih. Zdej, če bo kaj vplivalo na natančnost mehanikov, pa ne vem. Lahko pa seveda poizkusiš in boš videl.

Lp


ja saj tega se bojim...
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a a_sist To jul 09, 2013 11:18 am

Mene je 14 dni nazaj vprašal, če je original xenon. Rekel sem da ja, je pomeril snop in je bilo ok (je pa dejansko original :) ). Me je pa spustil čez tudi če imam za 1 cm preširoke gume. Rekel je naj zrihtam homologacijo čimprej. Tako da poostrenega nadzora nisem občutil.
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a primozek68 To jul 09, 2013 11:30 am

montezemolo je napisal/-a:Pozdravljeni,

v kratkem me čaka 1. tehnični pregled, odkar imam xenon kit. Zanima me, kaj lahko pričakujem. Kolikor jaz vem, me lahko v najslabšem primeru zavrne, potem imam 3 dni časa, da odpravim napake (torej zamenjam xenon žarnice z navadnimi) in grem zopet na tehničnega. Ali mi lahko na tehničnem kaj bolj "zatežijo", v smislu, da pokličejo policijo ali me dodatno kaznujejo (vem, da je kazen, če te dobijo policaji kar visoka)?

Naj še dodam, da imam Fiat Bravo, letnik 2009 (leče) in tudi vgrajeno pranje žarometov (naknadno, cheap sistem, bolj zaradi tega, da izgleda original). Snop žarometov je nastavljen pravilno, vse skupaj pa izgleda dokaj original...

lpd


Ko bo videl balaste, si padel. Drugega ti ne more narediti na tehničem, kot, da te vrže.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a abbe To jul 09, 2013 2:21 pm

primozek68 je napisal/-a:
montezemolo je napisal/-a:Pozdravljeni,

v kratkem me čaka 1. tehnični pregled, odkar imam xenon kit. Zanima me, kaj lahko pričakujem. Kolikor jaz vem, me lahko v najslabšem primeru zavrne, potem imam 3 dni časa, da odpravim napake (torej zamenjam xenon žarnice z navadnimi) in grem zopet na tehničnega. Ali mi lahko na tehničnem kaj bolj "zatežijo", v smislu, da pokličejo policijo ali me dodatno kaznujejo (vem, da je kazen, če te dobijo policaji kar visoka)?

Naj še dodam, da imam Fiat Bravo, letnik 2009 (leče) in tudi vgrajeno pranje žarometov (naknadno, cheap sistem, bolj zaradi tega, da izgleda original). Snop žarometov je nastavljen pravilno, vse skupaj pa izgleda dokaj original...

lpd


Ko bo videl balaste, si padel. Drugega ti ne more narediti na tehničem, kot, da te vrže.


če bo videl balaste.lahko se jih dobro skrije...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Re: Tehnični pregled - xenon kit

Napisal/-a zuzek To jul 30, 2013 12:04 am

lahko rečeš, da so original ali pa,

če je možnost, samo za tehničnega menjaš navadne žarnice pa potem daš nazaj xenon
Alergičen na rjo
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov