Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Re: divjad v tujini - kasko zavarovanje

Napisal/-a zuzek Pe avg 16, 2013 12:37 am

pa daj ne smetita teme!! offtopic!!!


primorc1 je napisal/-a:Živjo,

Par dni nazaj sem na Madžarskem fasal srno pred avto. Razbila/zvila je luč /steklo pred žarnico), blatnik, haubo,... Zdaj pa bi uveljavljal kasko zavarovanje in imam problem ker nisem prijavil na kraju dogodka te nesreče. Kaj lahko naredim? Lahko rečem da je bilo to na parkirišču (sicer bo vrjetno malce sumljivo). Lahko rečem da sem danes opazil in pojma nimam kje/kdaj se je to zgodilo. Luč sveti in če ne prideš s prednje strani do avta ni videt da je zvit. Kak tretji predlog? Verjetno ni važno pri kateri zavarovalnici imam polico?

LP

1. če si priletel v divjad, ne moreš rečt da se ti je to zgodilo na parkirišču :roll: tako ubistvu sam sebe zafrkneš, ker se vidi da si priletel v divjad in bi ti kasko veljal, parking pa ne

2. jaz bi poklical zavarovalnico in povedal kako je bilo, lahko tudi rečeš da se je zgodilo kjerkoli, itaq bo videt da si res priletel v divjad, sploh če imaš kakšne dlake na vozilu

3. lahko pri nas nekje uveljaviš ta kasko, z razbitim vozilom se pripelješ, usaviš pri cesti in kličeš policijo za zapisnik, saj je isto kot tam le čas ni pravi :mrgreen:


lp
Alergičen na rjo
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov