Avdiofili, raj za vas...
 
Jenc0
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 43
Pridružen: Ne jun 13, 2010 10:37 pm

Vezava Clio

Napisal/-a Jenc0 So feb 05, 2011 4:49 pm

Pozdrav!

Danes sem se lotil vezave avtoradia Pioneer DEH-3900MP v Clio 2004 v originalu je bil v avtu nameščen nek Phillips ki sem ga vzel ven in ga zamenjal s tem , poskusil sem barvo na barvo in pa z razporedom žic rumena na rdečo in obratno radio ne deluje tudi na ročen vklop ne, sklepam da na rumeni ni 12v napetosti(nisem imel multimetra pri sebi) ko sem poskusil vezati rdečo avtomobila na rumeno radia ter drugo razcepno rumeno, ki se razcepi v rumenem na dva pina na rdečo radia, torej vsa napetost iz rdeče,radio deluje ampak še to samo na ročen vklop brez shranjevanja. Zanimivo je to da se phillips ki pa je bil v tem avtu prej, prižge samodejno pri obratu ključa s tem da ima pri vezavu še sivo žico ki ponazarja žarnico verjetno kaka osvetlitev zaslona, Pioneerja sem poskusil priklopit v nekem drugem avtomobilu ki pa se je z obratom ključa prižgal popolnoma normalno. Ima ta rumena žica posebej varovalko na plošči v avtu?
 
alex1
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Sr maj 24, 2006 6:58 pm
Kraj: kranj

Re: Vezava Clio

Napisal/-a alex1 Po feb 07, 2011 9:38 am

Renault,Citroen in Peugeot (no pa verjetno še kater), ga serje na isti način.
Malo pomeri..


lp
 
Stup0
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Po feb 21, 2011 1:22 am

Re: Vezava Clio

Napisal/-a Stup0 Po feb 21, 2011 3:57 am

Pomeri z mulitmetrom.
Meni je Pioneer na original inštalaciji v Cliu deloval brez problema, pa nisem nič menjal stalnega plusa in kontakta.
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov