Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
RoBBiE`
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe feb 11, 2005 2:31 pm

Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a RoBBiE` Po okt 17, 2011 10:29 pm

Pozdravljeni!

Zanima me,če ima kdo od vas na relaciji Jesenice,Bled,Lesce,Radovljica,Mojstrana orginal ključe za radio ven potegnt??

Hvala in LP,
Robi
..::Bravo for Bravo::..
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a pinny Po okt 17, 2011 10:42 pm

Bolj težko verjetno da kdo to sploh ima, najlaža varjanta ti je da se zapeleš do fiat salona kjer si avto kupo, kejr bi morali to imeti, pa mislim da ne bo noben problem to reč ven vzeti, če ne greš pa do prvega uradnega servisa.
Pri starem bravu sem si ta orginal ključ v salonu prerisal in ga dal potem naresti, je pač bil prodajalec uslužen, ni bla pa hčera k ji je moje početje šlo v nos :D
 
Uporabniški avatar
RoBBiE`
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe feb 11, 2005 2:31 pm

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a RoBBiE` Po okt 17, 2011 10:48 pm

Sem bil ravno danes pri najbližjem uradnem serviserju in morm rečt,da še sami ne vejo ali majo ali nimajo:D Bom jutri spet poklical,ko naj bi prišel nekdo,ki ve;) Drugače pa dobra ideja za prerisat,hvala!

Še eno vprašanje imam pinny...Ali veš kako so po pinih zvezani zvočniki? Npr.zadnji? Ali je mogoče na kablih kaj označeno? Če imaš pa kako shemo se pa priporočam;)

LP
..::Bravo for Bravo::..
 
Uporabniški avatar
RoBBiE`
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe feb 11, 2005 2:31 pm

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a RoBBiE` Po okt 17, 2011 11:04 pm

No evo tole sm najdu tko da bom probou narest pa bomo vidl;)

Slika

Slika

Slika

LP
..::Bravo for Bravo::..
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a pinny To okt 18, 2011 6:22 am

No tkole nekako so tudi zgledale te vilice za starega bravota. Tam ko se začne konus je bil taki zobek (ki je tud tle samo se bolj slab vidi), v katerega se je morala noter v radiu ena stvar zaskočit, in potem si samo ven potegnu, z obema vilicama hkrati. Ampak z neorginal vilicami, se treba malo poigrati :D. Mislim da tkole z izdelavo vilic z pomočjo slike bo kr j.... :D.

Kako so pa zvezani zadnji zvočniki pa žal neb vedu. Jaz imam un sistem z 8 zvočniki pa vuferjem v prtljažniku, tako da niti nikoli nisem kaj čaral v zvezi z tem. Si morda v kakih servisnih papirjih oz. kakih navodilih kaj pogledal? čeprav dvomim skor da bi tam notri kaj takega blo. Pa le poročaj kako si zadevo uštimal.

Če pa morda rabiš kak zadnji lonec, ali pa originalne vzmeti, verjetno bodo na razpolago tudi original amortizerji, seveda rabljeno, se pa lohk kj zmenva :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
RoBBiE`
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe feb 11, 2005 2:31 pm

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a RoBBiE` To okt 18, 2011 11:45 am

Evo zadeva je taka...Danes šel zopet zastonj na fiat servis hhh Gospod mi je rekel,da niso mel problemov z radii in da ključev sploh niso naročal! Potem sem šel v podjetje kjer se ukvarjajo z razno akustiko in mi je gospod z neoriginal ključi,ki imajo na koncu konus potegnil radio ven..Je pa zadevo samo porinil noter,da hakeljci odpustijo,potem je pa radio z roko ven potegnu..Zmontiral mi je tudi hi low adapter na prve dva pina in zadnje dva pina zvočniškega konektorja...
..::Bravo for Bravo::..
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a pinny To okt 18, 2011 1:24 pm

RoBBiE` je napisal/-a:...... Zmontiral mi je tudi hi low adapter na prve dva pina in zadnje dva pina zvočniškega konektorja...

Kaj pol to pomeni, ker nisem akustičar, da boš lohka še zadaj in spredaj dodatno priklopil zvočnike? Mene bi tud melo da bi si spredaj priklopil une male kaj so že twiterčke, sm prvo problem ker jih niti niamm tko km dat da bi zgledal, pol še pa vem ne če bi bil kak efekt, edino če bi te trikotne k so tam pri vzratnem ogledalu odklopu pa druge na to prklopu :D
 
Uporabniški avatar
dgreso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:32 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a dgreso To okt 18, 2011 7:18 pm

sej pa zravn vsakih tw dobiš kondenzatorčke. pa jih nalotaš na + kabel pa ti lepo režejo frekvence in tw dela. če ne pa kupiš pasivno kretnico in maš problem rešen ;)
 
mevden
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: So okt 18, 2003 6:19 pm
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a mevden To okt 18, 2011 8:09 pm

na mojem bravotu sem samo malce prsta porinil tam kjer gre cd not, in potem povlekel ven radio. kaki ključki.

bravo 2008.
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a pinny To okt 18, 2011 8:55 pm

ma pol moreš met pa ti res ene zlo zlo tanke prste, glede na to da si jih spravu notr v tisto tanko režo :mrgreen:
 
mevden
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: So okt 18, 2003 6:19 pm
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Fiat Bravo 2007 ključi za avtoradijo

Napisal/-a mevden To okt 18, 2011 9:06 pm

pinny je napisal/-a:ma pol moreš met pa ti res ene zlo zlo tanke prste, glede na to da si jih spravu notr v tisto tanko režo :mrgreen:


pa dobr, nisem celga not porinu. samo konice 2,3 prstov.glih tok da sem zagrabil rob.
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov