Avdiofili, raj za vas...
 
matej159
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: So okt 22, 2011 2:00 pm

avtoinštalacija NOVERO

Napisal/-a matej159 So okt 22, 2011 2:09 pm

Pozdravljeni!

Kar nekaj časa že gledam in spremljam vse o prostoročnih kompletih. a še vedno sem v dilemi.. zato me zanima, če ima kdo izkušnje s čim podobnim kot je tole:
http://diler.si/auction_details.php?name=bluetooth-avtoinstalacija-novero-thetrustyone-novo&auction_id=28373

Zadevo bi rad vgradil v alfo 159 letnik 06!!

Pomembno mi pa je predvsem, da imam nek majhen gumb recimo ob ročni zavori na katerega se javim oz. prekinem brez nekih nosilcev in ekranov (parrot itd.).
Sicer bi rad kupil nekaj kolikor toliko kvalitetnega, a se mi zdi da pri parrotu in podobnih ne najdem takega kompleta.
Ali se da to vgraditi v 159?

Hvala za vse info. že v naprej!!
Zadnjič spremenil matej159, dne So okt 22, 2011 2:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Re: avtoinštalacoja NOVERO

Napisal/-a kljukec So okt 22, 2011 2:18 pm

tudi jst sm bil pred podobno dilemo, nato sem pa ugotovil, da je parrot z ekranom najboljši - ekran more biti, če ne je zadeva neuporabna - lahko imaš sicer telefon na armaturki, vendar vseeno
kar se tiče sluđnosti - zadeva mora imeti dva mikrovona in biti priklopljena na zvočnike (oziroma imeti svojega)
uglavnem pri avto telefonih velja pravilo mal dnarja mal muzike
lp
 
matej159
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: So okt 22, 2011 2:00 pm

Re: avtoinštalacoja NOVERO

Napisal/-a matej159 So okt 22, 2011 2:24 pm

mogoče mi ni do ekrana tolko, ker nebi rad da je skos pripopan na vetrobranu... večkrat pustim avto kje zunaj in nebi rad raskiral.. če ga moreš pa nonstop snemat in montirat mi pa tudi ni všeč! me čisto nič ne moti, če te nekdo pokliče in na mobiju vidiš kdo, potem se pa prek te inštalacije javiš. se mi zdi še vseen zelo praktično.
zaenkrat me ful zanima ta komplet,ki sem ga objavil...če ima kdo izkušnje ali pa vsaj malo pozna in lahko pove, ali je zadeva dobra ali je klump :)
 
matej159
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: So okt 22, 2011 2:00 pm

Re: avtoinštalacija NOVERO

Napisal/-a matej159 Sr okt 26, 2011 8:18 pm

Našel sem še en zanimiv komplet..in sicer od parrota...sam to je pomoje mal starejša reč,glede na to, da skoraj nikjer več ne prodajajo, al kako???

http://etrgovina.mobitel.si/katalog/dodatna-oprema/avto-oprema/avtoinstalacije/397/


Ima kdo kaj izkušenj, oz. pozna kdo to zadevco*???

Vnaprej hvala za kakršen koli odgovor ;)
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov