Avdiofili, raj za vas...
 
frIXy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So apr 21, 2012 7:23 pm

VW Golf 2 - nov avtoradio

Napisal/-a frIXy So apr 21, 2012 8:49 pm

Lp!
Doma se mi potika Pioneerjev avtoradio, ki bi ga rad priklopil v golfu. Avtoradio ima europrikljucek. Sedaj sem uspel prikljuciti radio da dela samo dela skos tudi ce uzamem kontakt. To pa nocem. Sedaj me zanima kako morem zvezati da bo radio delo ko bom dau kontakt in ugasnil kobom le tega uzeu.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: VW Golf 2 - nov avtoradio

Napisal/-a lancia hf So apr 21, 2012 9:29 pm

Golf dvojka nima te funkcije
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Skull23
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2128
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:28 am
Kraj: Kolomban

Re: VW Golf 2 - nov avtoradio

Napisal/-a Skull23 So apr 21, 2012 10:31 pm

lancia hf je napisal/-a:Golf dvojka nima te funkcije


:lol:
 
Uporabniški avatar
Skull23
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2128
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:28 am
Kraj: Kolomban

Re: VW Golf 2 - nov avtoradio

Napisal/-a Skull23 So apr 21, 2012 10:35 pm

frIXy je napisal/-a:Lp!
Doma se mi potika Pioneerjev avtoradio, ki bi ga rad priklopil v golfu. Avtoradio ima europrikljucek. Sedaj sem uspel prikljuciti radio da dela samo dela skos tudi ce uzamem kontakt. To pa nocem. Sedaj me zanima kako morem zvezati da bo radio delo ko bom dau kontakt in ugasnil kobom le tega uzeu.


eno žico boš moral prevezat. poglej na avtoradio, mora imet nalepko s shemo konektorja. moraš imet 2 plusa, eden je + memory, drugi je + za napajanje. če zvežeš + iz ključavnice na + za napajanje avtoradija se ti bo izklopu ko obrneš ključ.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: VW Golf 2 - nov avtoradio

Napisal/-a lancia hf So apr 21, 2012 10:41 pm

Skull23 je napisal/-a:
frIXy je napisal/-a:Lp!
Doma se mi potika Pioneerjev avtoradio, ki bi ga rad priklopil v golfu. Avtoradio ima europrikljucek. Sedaj sem uspel prikljuciti radio da dela samo dela skos tudi ce uzamem kontakt. To pa nocem. Sedaj me zanima kako morem zvezati da bo radio delo ko bom dau kontakt in ugasnil kobom le tega uzeu.


eno žico boš moral prevezat. poglej na avtoradio, mora imet nalepko s shemo konektorja. moraš imet 2 plusa, eden je + memory, drugi je + za napajanje. če zvežeš + iz ključavnice na + za napajanje avtoradija se ti bo izklopu ko obrneš ključ.


Avtomobili imajo že original tako narejeno, jaz bi mogel na golfu 2 posebej nov kabel vlečt iz ključavnice do radija kar je pa nesmiselno
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov