Avdiofili, raj za vas...
 
Joshy79
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Če sep 21, 2017 12:32 am

Passat B8 menjava radia

Napisal/-a Joshy79 Po maj 03, 2021 7:18 pm

Pozdravljeni. Pred kratkim sem nabavil Passata B8 letnik 2017. Ima res ogromno opreme, zunanji in notranji R-Line, športni usnjeni sedeži, komplet črna notranjost z stropom vred, digitalni števci, panoramska streha, itd... edino radio ima ta najslabši model kar ga vgrajujejo v te B8 Passate. Kolikor sem se pozanimal v B8 Passate vgrajujejo 4 različne modele avtoradiev. Zato me zanima če mi lahko svetujete koga ki menjuje te avtoradie, da bi mi vgradil boljši originalni VW radio. Predvsem koga iz Pomurske/Štajerske regije.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Passat B8 menjava radia

Napisal/-a mrtwelvetrees To maj 04, 2021 8:29 am

Zakaj pa hočeš original ? Vgradi Android verzijo, odlično deluje in prikazuje funkcije računalnika.

Tole je samo primerek kaj lahko dobiš: https://exclusivecarauto.com/android-4g ... d1v6qla6p2
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Joshy79
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Če sep 21, 2017 12:32 am

Re: Passat B8 menjava radia

Napisal/-a Joshy79 To maj 04, 2021 3:37 pm

Tale res izgleda super. In kdo vgrajuje take radie? Bolj me zanima nekdo ki se bolj profesionalno bavi s tem, da ga nebi peljal glih kakemu fušarju v domači garaži, da bom potem imel en kup problemov z elektroniko.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Passat B8 menjava radia

Napisal/-a mrtwelvetrees To maj 04, 2021 5:54 pm

Sej če vgradiš tak android avtoradio je vse na konektorje.... tako da ni neki znanost. V Ljubljani imaš kar nekaj teh ki se s tem ukvarjajo.

To bi lahko tudi sam vgradil, samo originalnega da ti ven porinejo (lahko pa se tudi sam lotiš tega, sigurno na netu dobiš navodila)

imaš pa tudi tukaj veliko izbiro: https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from ... d&_sacat=0

Sam bi gledal na rang 400eur+ kar dobiš že pravi stroj.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
spaceone
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Če jan 18, 2007 6:09 pm

Re: Passat B8 menjava radia

Napisal/-a spaceone To maj 04, 2021 6:00 pm

Kakšna je pa kvaliteta teh android radijev oz. lcdjev? Lahko kdo iz prve roke pove? Sem bral po netu, da ti po kakšnem letu začnejo zmrzovati, oz. se lcd enostavno pokvari.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Passat B8 menjava radia

Napisal/-a mrtwelvetrees To maj 04, 2021 7:16 pm

Jaz nisem imel teh problemov, sicer pa ti nekateri EU prodajalci dajo 24m garancije.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
Fan
Konstruktiven svetovalec
 
Prispevkov: 6388
Pridružen: So avg 16, 2008 9:36 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Passat B8 menjava radia

Napisal/-a Fan Sr maj 05, 2021 9:03 pm

Joshy79 je napisal/-a: In kdo vgrajuje take radie?


Kontaktirajte gospoda Igorja - http://www.mtl.si/sl/avto-storitve/vklj ... nosti.html
Vse je lepo, če vidijo prave oči.
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1152
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Passat B8 menjava radia

Napisal/-a meganer So jul 24, 2021 7:38 pm

Ali se da kako na VW 2012 radio tavelik vendar brez Bluetooth kako urediti da imaš gor zrcaljen pametni telefon ......
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov