Avdiofili, raj za vas...
 
vinci
Novinec
 
Prispevkov: 303
Pridružen: Pe maj 24, 2002 6:41 am

Infinity Kappa

Napisal/-a vinci To jun 04, 2002 6:58 am

Zanima me ce ima kdo izkusnje s temi zvocniki.Vgradil bi jih v cliota pa me zanima kaksen je zvok.Zvocniki so dvosistemski in imajo moc 150w .In ali bi bilo boljse kupiti take kjer bi vgradil visokotonca v armaturno plosco drug del pa v vrata.
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a zazo To jun 04, 2002 11:52 am

zvočnikov zal se nisem slisal.. sam karkoli bos kupoval.. kupi 16 cmza v vrata + Tweeter v armaturo (kretnica more pa itak zraven bit)
http://www.avtoakustika.com (forum)
dB-drag Racing
Razred S1-2
SPL 146.9 dB
 
snifix
Novinec
 
Prispevkov: 186
Pridružen: Po jul 01, 2002 9:21 pm

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a snifix Po jul 01, 2002 9:31 pm

Jaz mam pr seb u avtu kappo perfct ( najvisja serija od infinityja ) sprednji sistem in woofer pa igra zelo kvalitetno....no sej se kot za vsako stvar dobr placa da pol tut dobr igra.....definitivno pa upostevaj zazotov nasvet - kupi locen sistem....pa ce ti denar ni problem kupi kappa serijo ( ce ne perfect pa saj navadno kappo) in verjem mi da ne bos razocaran
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a vladek To jul 02, 2002 7:39 am

za polovico tega denarja dobis ze tudi zelo dober zvok od kaksne druge firme, pri infinityju se firma dost placa, pa ni zmeraj nujno da se ravno v tvojem avtu lepo slisi ...
Slika
 
DavKo
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Če feb 14, 2002 7:36 am
Kraj: Kranj

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a DavKo To jul 02, 2002 10:27 am

Hi

Kolega je mel v cliotu 2 zadej ovalce, brez ojacevalca, na Kenwoodov radio, pa je spilalo super. Clio je sploh precej akusticen avto in se dobro slisi.

Jaz sem imel v AXu spredaj sistem 13cm plus tweeter, pa je blo dost ok, s tem da niso bili Kappa ampak RS serija.

Moras pa vedeti, da je na vask nacin dobro, da jih poganjas z ojacevalcem, ker so precej pozresni.

LP
David
Slika
 
snifix
Novinec
 
Prispevkov: 186
Pridružen: Po jul 01, 2002 9:21 pm

Re: Re: Infinity Kappa

Napisal/-a snifix To jul 02, 2002 5:15 pm

vladek pravi:
za polovico tega denarja dobis ze tudi zelo dober zvok od kaksne druge firme, pri infinityju se firma dost placa, pa ni zmeraj nujno da se ravno v tvojem avtu lepo slisi ...


Odvisno kaj je zate dobr zvok.....ce ti je vazn da buta k pr norcih si kup jensen zvocnike pa bos dal 5 jurjev....za dober zvok se pa placa tko k za vsako stvar ( pa ne da bi zdej hvalu infinity ker jih mam v avtu sam dejamsko pod 50 jurjev ne dobis enega kulturnega sistema 16 + tweeter ) Je pa na trgu miljon znamk k so tut dobre sam je cena tut svoj faktor

Ej vladek a si ti mogoce iz kranja?

[Sporočilo uredil/a snifix na dan 02.07.2002 ob 17:19 GMT]
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a vladek Sr jul 03, 2002 5:32 am

snifix: sem iz kranja ...

se zdalec od tega da bi blo meni do butanja ... zdele bom samo na hitro en primer napisal - za domaci Hi-Fi. Veliko jih prisega na Jamo, ki ima kar solidno ceno ... ce pa se zapeljes do Kuzme v Hotemazah pri Kranju ti bo za manj denarja prodal lahko recem boljse zvocnike JPW npr. Ko poslusas oboje vidis da imajo veliko sirsi spekter igranja, z istim ojacevalcem slisis tudi instrumente/glasove ki jih na jamotih ne ...
Slika
 
DavKo
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Če feb 14, 2002 7:36 am
Kraj: Kranj

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a DavKo Sr jul 03, 2002 5:52 am

Hi

snifix: tudi za okoli 35 jurjev se dobi ze zlo v redu sistemcke 16+tw.
Samo dolocene stvari pac niso dostopne v velikih trgovinah ala Big bang.

LP
David
Slika
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a zazo Sr jul 03, 2002 6:46 am

eh ja .. jamo..... :)

ce mene prasas so dalec od imena ki so ga bili vcasih delezni...

jamo sux big time... razen tahudi sistemi... sam usseno.. navem.. raj ce bi kupvol kej "ala firma! bi se odlocu za Tanoy, Mission, B&Witd..

ce bi kupvou zvocnike za nabijat bi pa vzel CV (v sloveniji dobro razmerje cena/kvaliteta).. govorim seveda o HIFI-jih in ne o avtozvocnikih!

[Sporočilo uredil/a zazo na dan 03.07.2002 ob 06:47 GMT]
http://www.avtoakustika.com (forum)
dB-drag Racing
Razred S1-2
SPL 146.9 dB
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a vladek Sr jul 03, 2002 7:34 am

ja jamo concert serija se je ful v redu slisala ..samo se vedno ...ko sem prisel h kuzmi poslusat JPW je bil zvok tak, popoln ...

B&W so tudi ok ..samo sele od dolocene cene naprej ... lih to pravim da je veliko veliko prevec denarja, cez kvaliteto pa nobenih pripomb.
Slika
 
snifix
Novinec
 
Prispevkov: 186
Pridružen: Po jul 01, 2002 9:21 pm

Re: Re: Infinity Kappa

Napisal/-a snifix Sr jul 03, 2002 3:14 pm

vladek pravi:
ja jamo concert serija se je ful v redu slisala ..samo se vedno ...ko sem prisel h kuzmi poslusat JPW je bil zvok tak, popoln ...

B&W so tudi ok ..samo sele od dolocene cene naprej ... lih to pravim da je veliko veliko prevec denarja, cez kvaliteto pa nobenih pripomb.


Vladek jaz ti svetujem da nc od muzke ne zamenas u tvojmu avtu....sej bos itak kmal totalko naredu
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a vladek Če jul 04, 2002 5:25 am

takih bedarij sploh ne bom komentiral ...
Slika
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Re: Infinity Kappa

Napisal/-a zazo Če jul 04, 2002 8:17 am

snifix.. ne pretiravaj.. pis konstruktivne poste ali pa jih raje ne pisi! Vsak ma pravico da pise o svojih izkusnjah... tako kot ti lahko pohvalis.. lahko nekdo drug graja.. sprijazni s s tem!
http://www.avtoakustika.com (forum)
dB-drag Racing
Razred S1-2
SPL 146.9 dB
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 27 gostov