Avdiofili, raj za vas...
 
Blond
Novinec
 
Prispevkov: 175
Pridružen: Po okt 21, 2002 11:05 pm
Kraj: Maribor

Explosion Car Audio Club - SPL Competition

Napisal/-a Blond Sr maj 14, 2003 5:26 pm

EXPLOSION Car Audio Club
organizira
17. 5. 2003
na Letališèu v Slivnici pri Mariboru
tekmovanje v
Avtoakustiki - SPL Competition!

Prijavite se lahko VSI,
ki imate v avtu
vsaj 1 ojaèevalec in 1 bass !!!

Vsi ljubitelji avtov, akustike in avtoakustike VABLJENI!!!!

Dodatne informacije:
http://explosion.board.dk3.com/2/index.php in http://www.tykee.net/grega/Dobrodosli.htm
Èe nimaš poèeti kaj pametnega ne poèni tega tukaj !
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Napisal/-a zazo Če maj 15, 2003 1:09 pm

Naj povem kot dodatno da to NI dB Drag tekmovanje v SPL-u, pač pa privat zadeva dotičnega kluba.

To je tekma zgolj druzenja, s katero pa se ne da primerjat rezultatov iz tujine in tudi v tujini se po tem pravilniku ne more tekmovati.

Lp, zazo
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Če maj 15, 2003 2:49 pm

se strinjam z zazo-tom... to bi moral sam Blond napisati.. da to ni db drag in s tem morebitno zavede nekoga
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
Mike_E_
Novinec
 
Prispevkov: 377
Pridružen: To mar 11, 2003 1:25 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Mike_E_ Če maj 15, 2003 4:15 pm

TechnoBoy je napisal/-a:se strinjam z zazo-tom... to bi moral sam Blond napisati.. da to ni db drag in s tem morebitno zavede nekoga


V Blondovem postu ni bilo nikjer uporabljeno ime db-Drag za poimenovanje dogodka 17.5. v mariboru :con , ampak je bilo lepo povedano, da je to pač tekmovanje v SPL (Sound Pressure Level), kar je pač kratica in jo za poimenovanje tekmovanj lahko uporablja kdorkoli, saj dejansko opisuje, v čem se bo tekmovalo!

Čeprav dogodek ne bo Db-Drag :con , so vsi lepo vabljeni :pivo na tekmovanje v glasnosti a.k.a. SPL competition, ki bo prvi pod okriljem Explosion Cluba in se bo trudil biti na nivoju z ostalimi podobnimi tekmovanji pri nas in po svetu!

Ker podpiramo vse, ki se trudijo z organizacijo tovrstnih tekmovanj, se bomo, kot na vseh tekmovanjih po sloveniji, tudi tekmovalci iz našega teama omenjenega tekmovanja udeležili v čimvečjem številu!

Pozivam tudi vse ostale, da se tekmovanja udeležijo v čimvečjem številu in podpirajo tekmovanja neglede na to, kdo jih organizira!

LP,
Miha Vrabl
predsednik teama AudioX
 
Uporabniški avatar
Rjuhar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2634
Pridružen: Po jan 13, 2003 2:39 pm

Napisal/-a Rjuhar Če maj 15, 2003 4:36 pm

Definitivno se strinjam glede tekmovanja, da je dobrodoslo in hvalim trud explosion teama. Saj ko bomo mi zrasli (pa ne mislim po stevilu clanov ampak po izkusnjah in sponzorjih) bomo morda tudi mi kaj organizirali. Kar se pa tice rezultatov so pa po moje ravno toliko merodajni kot vsi, ki se merijo z nekalibriranimi mikrofoni. Torej so priblizni in zgolj informativni.

Na mojo udelezbo lahko racunate, pa ceprav pridem samo s 25 let starim blaupunktom, ki ni niti priklopljen. Bom pa z veseljem cestital vsakemu, ki bo naredil dober rezultat.
 
Uporabniški avatar
Vince
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 544
Pridružen: Sr okt 09, 2002 9:48 pm

Napisal/-a Vince Če maj 15, 2003 4:36 pm

Blond...si pa tud po hudiču da tkole zavajaš folk :evil:
Namesto da bi napisal da TO NI NE dB DRAG, NE EMMA SPL IN NE SQ TEKMA GREŠ TAKOLE LAGAT V JAVNOSTI IN BREZOBZIRNO PIŠEŠ DA BOSTE MELI NEK SPL Competition :roll: :lol:
Res si preveč dovolite...drugič napišite 5 strani dolgo vabilo in natančno definirajte kakšno tekmovanje imate :roll:

P.S.: Nekateri resnično ne poznajo meje in bi se moral začet mal kontrolirat!!! :evil: Pa mislim da tisti na katere to leti že vedno zakaj gre :!:
Meni gredo počasi nekateri določeni osebki zaradi takšnih STALNIH bedarij že pošteno na jetra!

VSE MA SVOJE MEJE!!!

LP

Vince
 
Uporabniški avatar
Vince
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 544
Pridružen: Sr okt 09, 2002 9:48 pm

Napisal/-a Vince Če maj 15, 2003 4:39 pm

TechnoBoy je napisal/-a:da to ni db drag in s tem morebitno zavede nekoga


ZAVEDE :?: :!: Slišat je tako kot da bi mu s tem nedolžnost vzel :roll: :evil: Sej ne gremo banke oropat, ampak gremo na tekmo!

LP

Vince
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Če maj 15, 2003 6:15 pm

OK narobe sem se izrazil... pač poznavalci (mogoče sm tut jaz malo :oops: ) vemo da gre za različna organizatorja.. samo tisti ki pa prvič sliši pa ne ve....zato pravim da bi bilo pametno da bi napisal da to ni v sklopu db draga
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
Sarcy
Uporabnik
 
Prispevkov: 1483
Pridružen: Pe nov 08, 2002 11:03 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sarcy Če maj 15, 2003 6:37 pm

Mike_E_ je napisal/-a:
TechnoBoy je napisal/-a:se strinjam z zazo-tom... to bi moral sam Blond napisati.. da to ni db drag in s tem morebitno zavede nekoga


V Blondovem postu ni bilo nikjer uporabljeno ime db-Drag za poimenovanje dogodka 17.5. v mariboru :con , ampak je bilo lepo povedano, da je to pač tekmovanje v SPL (Sound Pressure Level), kar je pač kratica in jo za poimenovanje tekmovanj lahko uporablja kdorkoli, saj dejansko opisuje, v čem se bo tekmovalo!

Čeprav dogodek ne bo Db-Drag :con , so vsi lepo vabljeni :pivo na tekmovanje v glasnosti a.k.a. SPL competition, ki bo prvi pod okriljem Explosion Cluba in se bo trudil biti na nivoju z ostalimi podobnimi tekmovanji pri nas in po svetu!

Ker podpiramo vse, ki se trudijo z organizacijo tovrstnih tekmovanj, se bomo, kot na vseh tekmovanjih po sloveniji, tudi tekmovalci iz našega teama omenjenega tekmovanja udeležili v čimvečjem številu!

Pozivam tudi vse ostale, da se tekmovanja udeležijo v čimvečjem številu in podpirajo tekmovanja neglede na to, kdo jih organizira!

LP,
Miha Vrabl
predsednik teama AudioX


O Miha si pršu še mal na ta forum pogledat?
:wink: :wink:
Sarcy :8

__________________________________________
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
Rjuhar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2634
Pridružen: Po jan 13, 2003 2:39 pm

Napisal/-a Rjuhar Če maj 15, 2003 7:18 pm

TechnoBoy je napisal/-a:OK narobe sem se izrazil... pač poznavalci (mogoče sm tut jaz malo :oops: ) vemo da gre za različna organizatorja.. samo tisti ki pa prvič sliši pa ne ve....zato pravim da bi bilo pametno da bi napisal da to ni v sklopu db draga


Tist k prvic slis ga pa prov boli ku.. organ, al je to dBdrag, al je Formula dB, al je udBa, al je mogoce Fax Helizim al pa otroska kremca za ritko. Tist, ki pa tekmuje pa tud ve, da to ni od unga, ampak je od unga druzga.
 
Uporabniški avatar
kdk
Uporabnik
 
Prispevkov: 920
Pridružen: So avg 10, 2002 2:55 pm

Napisal/-a kdk Če maj 15, 2003 7:31 pm

Točno to :D
 
Uporabniški avatar
Vince
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 544
Pridružen: Sr okt 09, 2002 9:48 pm

Napisal/-a Vince Če maj 15, 2003 9:40 pm

Mah hec je v tem da gre pač za tekmo katere namen naj bi (še vedno bil) druženje ipd.
Kaj pa je drugače če bi bil to dB Drag?! En razlog mi povejte :!: :?:
Pejmo v MB pa se mejmo max fajn...AMEN!

LP

Vince
 
explosionman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: To maj 13, 2003 12:26 pm

Napisal/-a explosionman Če maj 15, 2003 9:49 pm

Fantje, dajte si pir zraven prinest v hladilnih torbah, ker bo tam drag. Imajo pa vsi tekmovalci popust pri hrani in pijaci.
 
explosionman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: To maj 13, 2003 12:26 pm

Napisal/-a explosionman Če maj 15, 2003 9:49 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
Vince
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 544
Pridružen: Sr okt 09, 2002 9:48 pm

Napisal/-a Vince Če maj 15, 2003 9:52 pm

Ej Explosion...tole je pa pomembnejše opozorilo...napiši z rdečim :lol:

LP

Vince
 
Uporabniški avatar
Mike_E_
Novinec
 
Prispevkov: 377
Pridružen: To mar 11, 2003 1:25 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Mike_E_ Pe maj 16, 2003 10:09 am

Sarcy je napisal/-a:[O Miha si pršu še mal na ta forum pogledat?
:wink: :wink:


Sarcy.. bl poredko sm tuki (sj vidš kolk mam postov :P
Učasih pa pridem..
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Pe maj 16, 2003 10:11 am

Vince je napisal/-a:Mah hec je v tem da gre pač za tekmo katere namen naj bi (še vedno bil) druženje ipd.
Kaj pa je drugače če bi bil to dB Drag?! En razlog mi povejte :!: :?:
Pejmo v MB pa se mejmo max fajn...AMEN!

LP

Vince


meritev ni uradno priznana.. ( tistmu k to kej pomeni)
V8 POWER
 
explosionman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: To maj 13, 2003 12:26 pm

Napisal/-a explosionman Pe maj 16, 2003 11:42 pm

Zakaj meritev ne bi bila uradno priznana? Klub, ki tekmovanje prireja je uradno registriran, kalibracijska krivulja je poštemplana, kar pomeni, da je instrument uradno kalibriran (mislim, da edini v slo v zadnjih 6 mesecih), vsekakor gre za merilno opremo letnik 2003 v vrednosti 1.300.000,00 Sit, ki je za letošnje leto deklarirana po vseh standardih izvajalcev tekem, in sploh ne vem, kdo o tem še lahko sodi, ker mislim, da sem edini, ki ima v slo merilno opremo, kot jo predpisuje IASCA, USAC, GASCA,....
 
explosionman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: To maj 13, 2003 12:26 pm

Napisal/-a explosionman Pe maj 16, 2003 11:58 pm

Za vse tekmovalce, pa sem še pozabil dodati, da rezultat šteje tudi za državno prvenstvo, tako, da vas še enkrat vljudno vabim, da se tekmovanjanja udeležite.
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell So maj 17, 2003 11:10 am

explosionman je napisal/-a:Zakaj meritev ne bi bila uradno priznana? Klub, ki tekmovanje prireja je uradno registriran, kalibracijska krivulja je poštemplana, kar pomeni, da je instrument uradno kalibriran (mislim, da edini v slo v zadnjih 6 mesecih), vsekakor gre za merilno opremo letnik 2003 v vrednosti 1.300.000,00 Sit, ki je za letošnje leto deklarirana po vseh standardih izvajalcev tekem, in sploh ne vem, kdo o tem še lahko sodi, ker mislim, da sem edini, ki ima v slo merilno opremo, kot jo predpisuje IASCA, USAC, GASCA,....

hmm zakaj potem nesodelujete z db drag ?
V8 POWER
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov