Kako bi ga pritrdil na armaturko ali prednjo šipo? Na misel mi pridejo razni nosilci za mobitele in pa tisti nastavki ki se prilepijo na šipo. Ma morda kdo boljšo idejo?
Cemu ti bo pa sluzil to ce smem prasat? Najdes manjse stojalo za digitalca, mislm da se da kupt clo une k majo 3 nogice pa se dajo tiste nogice zvijat cist, tko da lohk poljubne oblike nardis. Glede pritrjevanja pa odvisno od armature kaksn material je gor po vrhu.
odtisni fotoaparat v fimo maso na mestu kjer boš imel pritrjen fotoaparat, jo speci, prilepi na armaturo in vanj vstavi fotoaparat. Pazi da bo rob držala dovolj visok
orel je napisal/-a:odtisni fotoaparat v fimo maso na mestu kjer boš imel pritrjen fotoaparat, jo speci, prilepi na armaturo in vanj vstavi fotoaparat. Pazi da bo rob držala dovolj visok
Ni slaba ideja, samo bi rad da se to komot odstrani po potrebi. Sem šel gledat v Avtoakustiko in videl neko stojalo za mobitel, ki se prisesa na podlago. Če ne bo drugega si bom pomagal s tem.