Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
phoebus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1496
Pridružen: Ne jan 26, 2003 12:59 am

Panel za zvočnike punto

Napisal/-a phoebus Sr maj 21, 2008 11:37 am

Za puntota (mkII) se da dobiti za sprednja vrata panele za zvočnike, ki se jih privijači namesto tistih predalčkov spredaj v vratih- ve mogoče kdo kje se to dobi (lj), po kakšni ceni so in ali grejo noter 16-ke?

Prav tako me zanima, s čim se najlažje izreže polico- kar vbodno žago v roke in počasi naredit en krog po narisani šabloni? Punto ima namreč zadaj tako male prostore za zvočničke, da so se mi na licih prikazale krokodilje solze smeha :twisted:

In še, razpeljevanje kablov- original so speljani samo kabli nazaj; a je kaka "lepa pot", ali je treba sesut armaturo da se povleče kable od luknje za AR do vrat (vem da gre tam skozi luknjice ipd, samo za armaturo me zanima.

Sicer sem to razkopaval v safranu in je šlo BP napeljat (samo poličke sem moral dat dol iz armature), za puntota bom pa raje vprašal kot da grem okoli riti v žep :D
 
kan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: To maj 02, 2006 12:17 am
Kraj: novo mesto

Napisal/-a kan Sr maj 21, 2008 11:43 am

to ti bojo povedali na www.avtoakustika.com
 
MarkB
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 85
Pridružen: Po avg 25, 2003 3:43 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a MarkB Če maj 22, 2008 7:49 am

Slika

cena 41,80€
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov