Avdiofili, raj za vas...
 
Likalnik99
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr okt 20, 2010 4:29 pm

MONTAŽA AVTORADIA PIONEER AVH-P3200 DVD

Napisal/-a Likalnik99 Sr okt 20, 2010 4:37 pm

Zivjo. Pred kratkim sem nabavil avtoradio pioneer avh -p3200 dvd in imam težavo pri montaži. Omenjeni radio imam namen vgraditi v tourana, pa me zanima ali kdo ve, je možno zvezati tako, da se avtoradio ugasne tako kot pri serijskem avtu, se pravi ko vzameš ključ ven. Bil sem pri določenih avtoelektričarjih vendar pravijo da ne znajo.. :) Je mogoče kak maestro v Lj, ki bi to znal? Če se najde kak junak, bi ga prosil če me kontaktira preko osebnega sporočila, imam še nekaj vprašanj na to temo..

HVALA,

LP.
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Napisal/-a R 26 Sr okt 20, 2010 5:15 pm

Če se js kej spoznam na avtoakustiko, mora met radio euro konektor al iso konektor (pač neke vrste konektor), ki paše direkt v avto. Stari radio odklopiš in priklopiš novega. Zadeva špila ko avto laufa in crkne ko ni kontakta, ni potrebno nobenih vezav. Če konektorji niso enaki greš v trgovino z avtoakustiko, jim poveš znamko in model vozila in ti dajo adapter. Simpl k pasulj.

p.s.: Avtoakustika drgač ne spada pod tuning, razn če....
 
tenko
Novinec
 
Prispevkov: 263
Pridružen: To dec 23, 2003 12:45 am

Napisal/-a tenko Če okt 21, 2010 9:39 am

To pa ni vedno res tako. Na mojemu audi a4 ni kontakta s ključavnice, da bi pol radio prižgalo in ugasnilo, pa niti pri vw fox-u od punce ni te žice v konektorju.
Zadj ne vem točno kako ima touran, tako da se je najbolje obrnit na kakega monterja avtoakustike
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Če okt 21, 2010 10:09 am

odvisno je kako je zvezan, tko da če nimaš pojma kaj delaš .. raj dej 20€ da ti mojstr zveže tko kot treba pa da se ne zajebavaš sam ..

če boš narobe zvezu je čist možno da se bojo začel pojavljat čudni simptomi naprimer boš avto ugasnu dal kluč vn pa se bo avto šele po parih sekundah ugasnu .. itd..
 
grindfreak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne okt 24, 2010 1:52 am

podobna zadeva

Napisal/-a grindfreak Ne okt 24, 2010 2:01 am

Sorry, ker sem tale post pripopal direkt tu.. Zanima me, ce je ta avtoradio mozno vgradit v Audi A3 l.2003.. Ima namrec Audy Symphony, ogromna zadeva, torej kasetar in cd player. Pa me pac zanima, ce ima kdo izkusnje z montiranjem takih zadev not, oz. ce je sploh mozno.
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Re: MONTAŽA AVTORADIA pioneer<a href=http://www.mimovrste.co

Napisal/-a R 26 Ne okt 31, 2010 4:23 pm

Če še nisi rešu problema je najbolje, da se na njih obrneš.
http://www.radiovili.si
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov