Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
luxxx7
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 539
Pridružen: So sep 10, 2011 12:03 pm

VW RCD 310

Napisal/-a luxxx7 So okt 22, 2011 11:24 am

Pozdravljeni, zanima me, če se da mogoče s tem Radiem v VW Passatu nastaviti navigacijo, ker v osnovi je nima kolikor vem in še to ima AUX-IN, kjer se da priključit 3,5mm kabel in nato na isti strani priključiš v svoj (mobitel,MP3,Ipod...)pravilno razmišljam?
Pa še to Passat ima multifunkcijski volan (prikaz enakega volana v priponki) zanima me ali se preko bluetootha samo povežem in že lahko kličem ali rabim kakšen adapter, novo komponento?
Priponke
vw golf mk5 MFSW round.jpg
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: VW RCD 310

Napisal/-a peroRS So okt 22, 2011 11:32 am

Če imaš vse že notri original vgrajeno (multifunkcijski volan, bluetooth prostoročno telefoniranje) se samo povežeš s telefonom preko bluetootha, ne rabiš nobene povezave s kablom.
Prvič bo zahtevalo vpis gesla, nato pa nastaviš, da se vsakič samodejno poveže.

Navigacija pa odpade s tem radiem. Na avtonetu imaš veliko rabljenih original navigacij (RNS 510 novejši letniki), katere se samo priklopi gor namesto radia in zadeva deluje. Edino kar ponavadi ne dela je optični prikaz park senzorjev, če jih imaš...za to pa rabiš dodatni modul oz. zamenjavo obstoječega.
 
Uporabniški avatar
luxxx7
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 539
Pridružen: So sep 10, 2011 12:03 pm

Re: VW RCD 310

Napisal/-a luxxx7 So okt 22, 2011 11:51 am

peroRS je napisal/-a:Če imaš vse že notri original vgrajeno (multifunkcijski volan, bluetooth prostoročno telefoniranje) se samo povežeš s telefonom preko bluetootha, ne rabiš nobene povezave s kablom.
Prvič bo zahtevalo vpis gesla, nato pa nastaviš, da se vsakič samodejno poveže.

Navigacija pa odpade s tem radiem. Na avtonetu imaš veliko rabljenih original navigacij (RNS 510 novejši letniki), katere se samo priklopi gor namesto radia in zadeva deluje. Edino kar ponavadi ne dela je optični prikaz park senzorjev, če jih imaš...za to pa rabiš dodatni modul oz. zamenjavo obstoječega.


Multifunkcijski volan je tak kot sem ga pokazal, za bluetooth pa nevem, ker ni nobene tipkovnice, tudi ''avtonosilca'' ni...

Glede parksenzorjev so pa na sprednjem delu in zadnjem delu avta, za optični prikaz tudi nisem še opazil, da bi mi kazalo.
 
Uporabniški avatar
luxxx7
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 539
Pridružen: So sep 10, 2011 12:03 pm

Re: VW RCD 310

Napisal/-a luxxx7 To okt 25, 2011 2:26 pm

Bi mogoče kdo vedel, kako se lahko prostoročno telefonira v Passatu s pomočjo tega volana, ki sem ga dodal v priponki. Mogoče morem kaj nastaviti na radiu ali kje drugje oz. rabim kakšno komponento, da sploh to deluje...

Že vnaprej se zahvaljujem za pomoč!
 
najnaj.si
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Po mar 22, 2010 11:36 am

Re: VW RCD 310

Napisal/-a najnaj.si Sr nov 02, 2011 3:27 pm

Poiskusi z vmesniki Dension
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov