Avdiofili, raj za vas...
 
mark33
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: So okt 01, 2011 12:27 pm

Bluetooth telefon audi a6 - pomoč

Napisal/-a mark33 Pe nov 11, 2011 7:06 pm

Imam sledeč problem. V audiju a6 c6 model imam original prostoročno telefoniranje preko bluetootha in imam vgrajen telefon Motorola od audija, ampak da vse to funkcionira moram stavit SIM kartico. To je vse tako kot štima... zdej zanima me če se lahko prek svojega mobitela Samsung Galaxy s9000i, prav tako povežem prek bluetootha in da dela vse tako kot treba... Sam sm že probal povezati in mi je na mobitelu tudi našlo povezavo z Audijem ampak, ko hočem povezati, moram prvo na mobitelu vpisati geslo npr. 1234, zatem tudi v avtu ponovim geslo, nato pa nastopi problem, ker od tam naprej mi noče več it, tako da se mi ne poveže do konca. Ima kdo kakšno idejo zakaj noče povezati, je možno da se sploh ne da povezat prek mobitela?
Lp
 
Uporabniški avatar
matija245
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 95
Pridružen: Ne avg 14, 2011 10:48 pm
Kraj: Ivančna gorica

Re: Bluetooth telefon audi a6 - pomoč

Napisal/-a matija245 Pe nov 11, 2011 7:38 pm

poskusi povezat kot bluetooth slušalko
Life is like a path we all have to walk.. i choose to live it in a fast lane.!
 
mark33
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: So okt 01, 2011 12:27 pm

Re: Bluetooth telefon audi a6 - pomoč

Napisal/-a mark33 So nov 12, 2011 9:11 pm

kako to misliš?
... Mogoče se kakšne druge ideje?
 
Uporabniški avatar
Sasqa
Novinec
 
Prispevkov: 290
Pridružen: Če mar 12, 2009 1:34 pm
Kraj: Maribor

Re: Bluetooth telefon audi a6 - pomoč

Napisal/-a Sasqa Če dec 08, 2011 2:42 pm

Pozdravljeni

Sem sedaj komaj videl vaš problem, ki ste ga pa morda že rešili. No vseeno, tudi sam sem imel na svojem podoben problem. Predvidevam, da je vaša motorola že povezana preko tehnologije modrega zoba. Če je tako, prekinite najprej povezavo med motorolo (na njej preprosto izklopite BT) in BT modulom audija, nato pa ga uparite z vašim Samsungom, pa bi moralo delovati. Geslo za uparjanje, kot ste dejali, bi naj bilo 1234.

Dva hkrati ne moreta biti povezana na audijev BT, oz je vsaj pri mojem tako, da ko je z enim že povezan, drugega ne upošteva.

Lp
Saša
Vaša teorija je nora, a vprašanje, ki nas razdvaja je le, ali je dovolj nora, da bi lahko bila pravilna (N. B.)
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov