Avdiofili, raj za vas...
 
zero22
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: So nov 20, 2010 10:16 am

Ozvočenje,elektrika.

Napisal/-a zero22 Ne mar 11, 2012 12:04 am

Zanima me kako mate vi poštimano kej v avtih..in sicer tisti ko imate usaj 1,5 kw u avto..glede akumolatorja pa altenatorja.
Imam cliota 1,2, 99 letnik, 60ko akumolator, 1,5kw muske kar se tiče samga wofferja pol pa pač še spredn sistem..
Zdej nevem a kdo menjuje pa da boljši altenator not, naj nebi smelo iti čez 30A, sma mirla s kolegom pa če dam musko na max, vrže do
40A kamot, kar je že preveč ane, pol še šteješ da je avto prižgan plus luči itd. Bol mal pojma mam sicer=), zdj če mate kake predloge,
mislu sm sicer dati 80ko akumolator sam zdj nevem kk je s tema altenatorjem.Bistvo mi je to da bi rad, dobu še malo večjo moč od
wofferja ker vem da lahk da več vn, sam ko začneš pol vohat u avtu not če je predoug na max že neveš več ka je narobe=). Mal sm
zakompliciru ampa ok.=)
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Re: Ozvočenje,elektrika.

Napisal/-a lisko Ne mar 11, 2012 6:03 pm

zero22 je napisal/-a:Zanima me kako mate vi poštimano kej v avtih..in sicer tisti ko imate usaj 1,5 kw u avto..glede akumolatorja pa altenatorja.
Imam cliota 1,2, 99 letnik, 60ko akumolator, 1,5kw muske kar se tiče samga wofferja pol pa pač še spredn sistem..
Zdej nevem a kdo menjuje pa da boljši altenator not, naj nebi smelo iti čez 30A, sma mirla s kolegom pa če dam musko na max, vrže do
40A kamot, kar je že preveč ane, pol še šteješ da je avto prižgan plus luči itd. Bol mal pojma mam sicer=), zdj če mate kake predloge,
mislu sm sicer dati 80ko akumolator sam zdj nevem kk je s tema altenatorjem.Bistvo mi je to da bi rad, dobu še malo večjo moč od
wofferja ker vem da lahk da več vn, sam ko začneš pol vohat u avtu not če je predoug na max že neveš več ka je narobe=). Mal sm
zakompliciru ampa ok.=)



Povem po domače tako, da ne boš razumel ničesar (v narečju ) ali se vsaj potrudim in napišem vsaj malo slovensko? :)

Če si ti nameril 40A pri polni obremenitvi potem to znese 576W. Verjetno veš da je to peak power in sinusa je dosti manj....Ne kaj piše na zvočniku ampak podatki z ojačevalca so pomembni :)
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
zero22
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: So nov 20, 2010 10:16 am

Re: Ozvočenje,elektrika.

Napisal/-a zero22 Ne mar 11, 2012 10:32 pm

eh sj nebom raj nč govoru kk je blo pri merjenju ko js nevem vlk=)..za ojačevalc ti pa lahk povem d ni slab.
http://www.onlinecaraudio.co.nz/Fusion_PP_AM300010

mam ga že okol tri leta in je ena A.. tkrat je biu okrog 350€..tko d kar se tiče ojačevalca je dovolj močn.
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov