RedBaron je napisal/-a:Za tak denar ne boš dobil letnika 2007 in novejši (razen kakega razbitega mogoče).
Na avto.net-u jih maš od 5k€ naprej, samo je letnik od 1999 naprej...
rokko je napisal/-a:Pa še zelo slabo je pobarvan.
HPF je napisal/-a:Vidim da veš, da moreš pri uvozu avta iz tujine plačat ddv, dmv, delat homologacijo.. niti spodobnega avta ne boš dobil za 12k s prevozom, kaj šele ko boš plačal vse dajatve, pa potem še zavarovanje, ki bo že samo osnovno 1k€+ (sklepam, da si še mlad voznik...), kaj šele kasko zraven, ki ga tukaj skoraj potrebuješ. Sicer pa, ko boš kupil avto, boš ugotovil, da takega avta sploh ni problem kupit, težje ga je spodobno vzdrževat.
nejc092 je napisal/-a:HPF je napisal/-a:Vidim da veš, da moreš pri uvozu avta iz tujine plačat ddv, dmv, delat homologacijo.. niti spodobnega avta ne boš dobil za 12k s prevozom, kaj šele ko boš plačal vse dajatve, pa potem še zavarovanje, ki bo že samo osnovno 1k€+ (sklepam, da si še mlad voznik...), kaj šele kasko zraven, ki ga tukaj skoraj potrebuješ. Sicer pa, ko boš kupil avto, boš ugotovil, da takega avta sploh ni problem kupit, težje ga je spodobno vzdrževat.
ddv se plača že pri prodajalcu, za prevoz sem pa mislil, da bi šel še nekdo z mano in bi pač z začasnimi tablicami pripeljal avto v slovenijo. res pa je da bom moral plačat 6% dmv in pa homologacijo.
nejc092 je napisal/-a:tale je verjetno še eden izmed rubrike prelepo da bi bilo res =). če je use uredu z avtom ga takoj kupim po taki ceni.
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/au ... res=EXPORT
_furby_ je napisal/-a:nejc092 je napisal/-a:tale je verjetno še eden izmed rubrike prelepo da bi bilo res =). če je use uredu z avtom ga takoj kupim po taki ceni.
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/au ... res=EXPORT
+ se cca. 2000 eurou za prevoz in vse dajatve pri nas![]()
sicer pa za tako ceno... po moje ga ne rabis niti dosti gledat, da bi ugotovil kaj vse ne stima.
Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 8 gostov