Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Miaa
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Pe avg 08, 2003 5:10 pm

NIKAR NA AVTOTRIGLAV!!!!

Napisal/-a Miaa Pe avg 08, 2003 5:32 pm

Kdorkoli ima Fiata naj ga nikar ne pelje popravljati na Avtotriglav v Ljubljani.Meni so na avtocesti odpovedale bremze in so mi na Avtotriglavu računali 150.000 SIT za popravilo in to na starem Puntotu :evil: .Haloooo??!To še ni vse,nakar sem čez en mesec šla na tehnični in mi je tip rekel da imam bremze čist v k....,sprednje da so kokr tok zadnje pa čist fuč.Še isti dan sem šla na Avtotriglav da reklamiram popravilo,tamkajšnji serviser mi reče da mi bojo popravili ampak samo sprednje bremze ker zadnjih takrat niso popravljali,OK naj jim bo.Naročil me je konec tedna.No ker mi zadnjih niso hotli popraviti sem šla h Svetku da mi jih popravi.Račun:35.000 SIT.Nakar odpeljem v petek avto na Avtotriglav da popravijo tisto kar so rekli.Pridem noter ob 7.00 zjutri z šestmesečnim otrokom in mi tip prbije da ne, da so mi oni popravljali zadnje bremze in ne sprednjih :evil: :evil: :evil: ,men se je zrolal :noro .Začela sem jih klet od a do ž,tip mi pa sam reče ja lahko pustite sam boste plačali,kaj naj plačam če so zdej že popravljene.
Moj nasvet:kadarkoli vam kaj popravljajo naj vam točno napišejo na račun kaj so vam popravljali in ne sam zavora pa ena šifra zraven-naj napišejo zadnja ali sprednje.
Tok sem se razjezila da sem avto po tem prodala ker nočem Fiata nikoli več videti sam zaradi tistih k..... na Avtotriglavu.

LP
pa pametno vozte :vrum
 
prosko002
Novinec
 
Prispevkov: 329
Pridružen: Če mar 27, 2003 4:44 pm
Kraj: Paradiž

Napisal/-a prosko002 Pe avg 08, 2003 5:40 pm

Jah kaj čem rečt. I curi se dete desi.

Ni sicer pravično, ampak tko je ponavad v življenju. :(

lp

Prosko
Speed Give Me What I Need ...
I Feel The Need ... The Need For Speed.
Because The Show Must Go On.
Slika
 
Miaa
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Pe avg 08, 2003 5:10 pm

Napisal/-a Miaa Pe avg 08, 2003 5:51 pm

Osel gre sam enkrat na led.
Bratovi punci se je še hujš zgodil na Porsche Verovškova.Pripeljala je Seat leona cupro da ji sam odbijač mal poštrihajo k je mela mal poripsanga.Pride naslednji dan po avti in ji je pol mašine manjkal.Haloooo?!!

LP
 
Smrkec
Novinec
 
Prispevkov: 348
Pridružen: So jul 05, 2003 3:28 pm

Napisal/-a Smrkec Pe avg 08, 2003 6:21 pm

In kaj so po mašini šarli, če je naročila odbijaš pobarvat :shock: :?: A je mela kej tuninga na mašini pa so hotli dat original nazaj :P :?:
 
prosko002
Novinec
 
Prispevkov: 329
Pridružen: Če mar 27, 2003 4:44 pm
Kraj: Paradiž

Napisal/-a prosko002 Pe avg 08, 2003 6:25 pm

Prvo bi še verjel, to drugo pa skor ne verjamem. No, ne skor - spljoh ne verjamem. Kr naenkrat smo z navadnega in prodanega punta prešaltal na cupro.... :) :) :)

Se sam men zdi to čudn, al še komu??

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

lp

Prosko
Speed Give Me What I Need ...
I Feel The Need ... The Need For Speed.
Because The Show Must Go On.
Slika
 
bobetko
Novinec
 
Prispevkov: 443
Pridružen: So sep 14, 2002 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bobetko Pe avg 08, 2003 11:41 pm

prosko002 je napisal/-a:Prvo bi še verjel, to drugo pa skor ne verjamem. No, ne skor - spljoh ne verjamem. Kr naenkrat smo z navadnega in prodanega punta prešaltal na cupro.... :) :) :)

Se sam men zdi to čudn, al še komu??

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

lp

Prosko



Čist verjamem ker so taki padalci da večjih ne najdeš,vem iz izkušenj :evil:
 
Punto ABARTH
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1669
Pridružen: To avg 05, 2003 10:17 pm

Napisal/-a Punto ABARTH So avg 09, 2003 12:20 am

Ja tapravi so tam :twisted: :twisted: :twisted:
 
prosko002
Novinec
 
Prispevkov: 329
Pridružen: Če mar 27, 2003 4:44 pm
Kraj: Paradiž

Napisal/-a prosko002 So avg 09, 2003 9:17 am

Ja, sej. Osel gre sam enkrat na led, človk pa baje večkrat.

Ampak jest pa nebi prodal avta zarad enga mehankarja. Sem mel podoben problem, ko sem sam mehaniku plačal, da mi je avto še bolj pokvaril kot je pa bil....

lp

Prosko
Speed Give Me What I Need ...
I Feel The Need ... The Need For Speed.
Because The Show Must Go On.
Slika
 
Miaa
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Pe avg 08, 2003 5:10 pm

Napisal/-a Miaa So avg 09, 2003 10:45 am

Resno!!!Nekdo je ulomu ponoči ko ni bilo vratarja in so ji pol mašine ukradli,poklicala je policijo,ampak oni itak nikol nobenga ne najdejo.Sej so ji pol na Porsche vse popravili pa še tri redne servise so ji dali zastonj ampak to šele ko je klicala na Seat v Španijo.Ženska je ful paniko dvignila,pol so ji pa še tri obroke kredita odšteli.
No vsaj neki je profitirala,čeprav je blo škode za 1.500.000 SIT

LP
 
prosko002
Novinec
 
Prispevkov: 329
Pridružen: Če mar 27, 2003 4:44 pm
Kraj: Paradiž

Napisal/-a prosko002 So avg 09, 2003 11:25 am

Ja pol pa niso bli mehankarji krivi, če so bli roparji tm. :lol:

:P :P

lp

Prosko
Speed Give Me What I Need ...
I Feel The Need ... The Need For Speed.
Because The Show Must Go On.
Slika
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul So avg 09, 2003 1:01 pm

jaz pač delam tako,da avto od sestre in stare na servis peljem vedno jaz,enako velja za menjavo gum.mehaniki so podn kateremu sestre in stare ne želim izpostavljat.
ljudje niste še nikogar prijeli za ovratnik :roll: :?:

ženske naj mal svoje moške okarajo,če se jim zgodi to,da jih je kdo užalil in okoli prinese on pa ni nič ukrenil.mehaniki so vedno pametni ko mu J**** mater......se hitro vse spremeni.iskušnje :wink:
 
Uporabniški avatar
Jovo
Novinec
 
Prispevkov: 163
Pridružen: Če avg 07, 2003 3:20 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Jovo Po avg 11, 2003 8:04 am

Drugič pa Veitu v Domžale pelj. No na začetku sem mel tudi tam težave (ženin avto) pa sem mal zaropotal pri šefu servisa (sin lastnika=Janez). Zdej so vsaj prijazen pa še kar poštimajo.

Še vedno pa drži tista o mehanikih: MANJ JIH VIDM RAJ JIH MAM.
Najboljš avto je nov avto!!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov