Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Avtohisa KALAN - Medvode

Napisal/-a X-Hair So mar 29, 2003 2:47 pm

V zadnjem Nedeljcu je ena zalostna zgodba kako se je Kalan poigral s kupcem. Uboga zenska se je do vrat zadolzila da si je lahko kupila Twingota. Vsa presrecna se vsede vanj in se odpelje. Potem se pa zacnejo pizdarije z avtomobilom. Avto prodan kot nov, vendar vse kaze da temu ni tako, jao jao jao.

Vec si preberite Nedeljsi dnevnik stevilka 2150 iz dne 30.marec 2003 na strani 6.
SlikaSlika
 
Hanzi
Novinec
 
Prispevkov: 169
Pridružen: So mar 08, 2003 10:11 am

Napisal/-a Hanzi Ne mar 30, 2003 9:50 am

Sem prebral tisto zgodbo o Twingotu na mobisuxu pod avtomobilizem. Če koga zanima skeniran članek naj si ga ogleda tule http://www.mobisux.com/tabla/showflat.p ... Post760234

JAz bi jim že dal vetra! Dal oglas v časpois kot lastnik motocikla bmw vrednega preko 3 mio češ da ga menja za voz gnoja :evil: Kadar pa imajo dneve odprtih vrat jim pride pa s plakatom pred izložbo srat da si naj ogledajo BMW j***a za >3mio. Mu leti krom od njeg ahujš kot pa od tomosa pa še velik drugih problemov pa ga ne je...5%. Zdaj pa pride lepo na klobasico z največjim plakatom :twisted:
Sonce naj sveti vsak dan!
 
Raptor
Novinec
 
Prispevkov: 169
Pridružen: Ne sep 14, 2003 9:40 am

Napisal/-a Raptor Ne sep 14, 2003 12:51 pm

vem se za eno storijo...
so veseli lastniki novega senika starega cca6 mesecev ugotovili da avto nekaj ne dela..Peljejo avto na servis in ugotovijo napako, ker rezervnega dela nimajo in mora avto ostati na servisu zaprosijo za drugi, nadomestni avto. Pa se na servisu odlocijo da jim dajo nadomestni avto nakar jih isti dan klicejo ce lahko pripeljejo avto nazaj saj se lahko normalno vozijo s svojim dokler ne dobijo rezervnega dela. Avto pripeljejo nazaj in na servisu jim vrnejo njihov avto in recejo z avtom se lahko normalno vozite , ko bo prisel rezervni del pa vas poklicemo da pripeljete avto....
Stranka se normalno odpelje domov , in nastopijo problemi...avto je na avtocesti dobesedno ponorel (sel v iber ture 7000 ccm) voznik je normalno hotel avto ugasniti vendar je avto deloval ceprav je kjuc ze izvlekel, in seveda nekaj je pocilo in motor je sel k vragu......
Peljejo na servis avto in pri Kalanu recejo da za tako stvar pa ne bodo uveljavljali garancije in ce hocejo avto popravit bodo morali popravilo placati....HA HA HA
In preostane samo se dober odvetnik.....
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul Ne sep 14, 2003 2:35 pm

adijoo :o :evil:

palce v roke fantje...pa ne lesene te radi počjo :twisted:
 
Tinkara
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Sr jul 10, 2002 1:08 pm

Napisal/-a Tinkara Sr sep 17, 2003 8:55 am

Svašta! Kaj si vse privoščijo ti odhudičaposlani pooblaščeni serviserji! :evil: Tu gor je bilo že večkrat pisanje o nefer odnosih različnih pooblaščenih servisov, pa ti še vedno obstajajo in služijo.

Ne razumem, kako lahko sploh še poslujejo taki nikakvi serviserji, po tistem, ko je bila že objavljena kritika v javnem časopisju. Kako, da ljudje še vedno vozijo k njim avte oziroma jih kupujejo pri njih?? Najboljša "palca" za take govnarje bi bila, da nihče več ne bi k njim prišel kupit ali servisirat avta. Potem bi pa morali zapreti svoj hlev.
 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi Sr sep 17, 2003 9:49 am

Ena stvar me HUDO MOTI!!! Kako lahko pričakujejo od kupca novega vozila (predstavljejte si staro mamo), da bo opazil napake na vozilu, ki naj bi blo novo. Prvič on ni usposobljen za to, drugič pa, če je avto nov, boš najprej sedel noter in se veselil... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, TOK SM JEZN,AAAAAAAAAAAAA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :ppppp :ppppp

Ampak škoda ker temu ni več tako... Ko smo doma kupli ESPACE IV, sem si vzel 4 ure in sem ga totalno pregledou u nulo, vozil sem ga na parkirišču in uzunej pa spet nazaj, bremzou, eno uro not gledou, vse sprobou... Tko so me debel gledal... Evo, avto dela ko urca. Brez napake. (toktok) :?

Reno dela odlične avtomobile, samo če ti dela... Kar je pa bolj ali manj tombola... :cry:
 
Rooskie
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So okt 04, 2003 3:09 pm

Napisal/-a Rooskie So okt 04, 2003 3:20 pm

heh, podobna stvar se je zgodila mojmu fotru:
fotr pu ene dveh mesch zbirana automobilou se odloc da kup megana, ga gre vs veseu iskt, pa se ene 2 dni voz z nemu, pa pride ces ene 2 dni ena priporocena posilka, sam pr ns nazalost dela posta sam do treh pa ni blo cajta da bi fotr su iskt uno priporoceno posto, pa gre en dan poj le iskt uno klincovo posto, pa pise not naj pride na kuntrolo olja!!!! Verjerno nisem pozabu oment de je od nakupa blo en slb tedn. Fotr lepo avto pele ke u remont, pa pravjo de so pogruntal eno napako na motorju, pa fotr mau popizdi pa mu dajo eno thalio cist brez opreme( ni mela niti servo volana) fotr se voz ene 2 dni, poj pa pupizdu nad uno thalio, su u remont pa reku da hoce druh nadomestn avto, k rab jt smucat kdaj pozim pa to, pa se ne more s thalio fjakat naokol, pa so mu dal enga scenica, pa je mu lepo unga scenica, pr unmu meganu je bla pa glavna os za zamenat pa bati, da o cem drugm ne govorim, pa je fotr zahtevou nov avto, zato k bo ta zj ful zgubu na vrednosti. uni mu ga niso hotl dt, k je biu avto po dveh mescih koncn popravlen, se je fotr z unm zmenu za 5 let garancije na motor, zj mu pa avto dela
I'm not easily impressed
oh, look a blue car!
Homer J. Simpson
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul So okt 04, 2003 3:32 pm

joj komaj sem uspel prebrat tole kranjščino :?
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair To okt 07, 2003 3:41 pm

menjekul je napisal/-a:joj komaj sem uspel prebrat tole kranjščino :?


Mah prva dva stavka sem prebral potem pa sploh brezveze. Dejte madona folka ja. Berejo tudi drugi ljudje. Rooskie si predstavljas da bi jaz zacel z idrijscijo -> potem pa zakaj ne bi nobeden prebral. :mrgreen:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr okt 08, 2003 8:23 am

X a maš rad čisle čorce?

LP
Nebivedu
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Sr okt 08, 2003 11:03 am

nebivedu je napisal/-a:X a maš rad čisle čorce?

LP
Nebivedu

:lol: :lol:
to pa mal po češčini diši!!!???
Slika
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov