Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
David92
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Če jan 08, 2015 4:51 pm

BMW 318i, l.2006

Napisal/-a David92 To apr 14, 2015 2:57 pm

Pozdravljeni,

Odlocil sem se za nakup rabljenega BMWja do vrednosti 8.000€. Pregledal sem ponudbe na avto.net, in trenutno je aktualna naslednja ponudba:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9610133&show=1&avto=BMW%20serija%203:%20318i

Osnovni podatki o avtu:
BMW 318i
Letnik: 2006
Prevozeni km: 198.200km
Benziner


Cena je atraktivna, a prav za to me skrbi, da je morda kaj z avtom narobe, ceprav seveda to ni nikjer navadeno. Sem vstopil v kontakt s prodajalcem, da poizvem kaj vec, morda ce je prodajalec iskren mi bo omenil kaksne hibe na avtu.

Tukaj pa bi vas vprasal, ali je morda kaj splosno znanega narobe s tem modelom ? (Kaj specificno nisem nasel na spletu, le v splosnem napake za E46 modele BMWjev)
Ali se splaca v tem cenovnem rangu gledat BMW serije 3, ail morda priporocate kako drugo serijo BMWja ?

Temo bi odprl an BMW SLO Forumu, vendar se vedno cakam na adminovo odobritev. Zato se zanasam na morda koga, ki je na tem Forumu lastnik omenjenega BMWja, ali pa ima kaksne izkusnje z BMWji.

Lep pozdrav,
David
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: BMW 318i, l.2006

Napisal/-a tristan01 Sr apr 15, 2015 6:06 am

Za začetek se o avtomobilu, ki gakupuješ malo bolj izobrazi - gledaš E90 in ne E46.

O tem modelu je precej napisanega na BMW forumu. Za začetek lahko preko VIN številke preveriš datum izdelave in tovarniško opremo. Na servisu pa zgodovino vzdrževanja. Največ pa bo povedal ogled s poznavalcem.

Lp Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Kovactrader in 10 gostov