Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Morrigan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe nov 08, 2002 1:33 pm

A ima se kdo probleme s serviserjem SEAT NEBEC

Napisal/-a Morrigan Pe nov 08, 2002 1:45 pm

Pred nekaj casa sem imela avto dvakrat na popravilu pri Nebcu - slo je za karoserijska dela . Dela je bilo obakrat za priblizno 1 dan, avto pa sem prvic cakala 14 dni. S tem, da je vsakic, ko sem ga poklicala , obljubil , da bo avto pripravljen za prevzem naslednji dan. Do uporabe nadomestnega avomobila sem bila upravicena samo dva dni (zavarovalnica mi je krila stroske samo za dva dni, ker naj bi bilo dela samo za 4 ure), po tem pa sem se morala znajti sam ali pa bi morala uporabo nadomestnega vozila placati. Poleg tega pa mislim, da tisto nadomestno vozilo, ki sem ga dobila od njega , sploh ni bilo tehnicno brezhibno in niti ni bilo namenjeno za tako uporabo (verjetno je ostalo pri menjavi staro za novo). Poleg tega mi je se z avtom prvic naredil cca 40 km (receno je bilo, da ga je moral peljat v delavnico, ki je na drugi lokaciji - kasneje sem ugotovila, da je ta delavnica od njega oddaljena dobre 4 km ) drugic pa cca 55km (tega pa ni znal pojasniti, saj avta ni bilo potrebno nikamor vozit...oz. sploh ni priznal, da je naklepal dodatnih 55 km). Ko sem ga drugic peljala k njemu pa sploh nisem dobila nadomestnega vozila kljub temu, da je bilo na voljo (videla sem ga parkiranega na dvoriscu) in kljub temu, da mi ga je zavarovalnica odobrila . Ce bi vedela, da se bo fijakal naokoli z mojim avtom (a ga je uporabljal za testni avto?!), ga gotovo ne bi drugic peljala na servis k njemu. Vsekakor pa me Nebec ne bo vec videl.
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: A ima se kdo probleme s serviserjem SEAT NEBEC

Napisal/-a dobek Pe nov 08, 2002 2:40 pm

problem je v tem, da si redkokateri serviser lahko privosci svojo kleparsko in licarsko delavnico, pa avte dajejo zunanjim izvajalcem....

isti problem sem mel sam na bivsem holcmanu v mb (ki ga vec ni...le zakaj, glede na to kaksen je bil odsnos do strank).

ni mi bilo namrec vec za poslusat obljub v stilu avto bo danes popoldan in ne, jutri bo, kar se je vleklo en teden.
no ja...avto sem potem dokoncno dobil, s tem da sem pet minut pred zapiranjem se cakal, da namontirajo ogledalo in tapeto.
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: A ima se kdo probleme s serviserjem SEAT NEBEC

Napisal/-a MGsax Pe nov 08, 2002 7:59 pm

zelo dobre izkušnje mam z avtoličarstvom Magdalenc (edelajo tudi kleparijo)
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Feltna
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Ne jan 05, 2003 7:16 pm

Re: A ima se kdo probleme s serviserjem SEAT NEBEC

Napisal/-a Feltna Ne jan 05, 2003 9:39 pm

Po mojem mnenju imajo prodajalci avtomobilov servis kot čisto nujno zlo,saj če ne bi bilo to zakonsko določeno si upam trditi,da jih 80% servisa sploh ne bi imelo.Enostavno že samo s prodajo avtomobilov dovolj zaslužijo in se jim servis dobesedno j**e.Ko sem jaz sklestil Ibizo,ne samo da so mi ruknil rabljen odbijač gor,vedli so se zelo neotesano v stilu-samo še tebe se nam manjka.Bilo pa je to seat Stavanja Tolmin. Drugače pa mislim da je za Seat najboljsi servis v Radovljici ter Avto Jereb Izola.
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: A ima se kdo probleme s serviserjem SEAT NEBEC

Napisal/-a dobek Po jan 06, 2003 7:06 am

od servisov zivijo ;) (ne pa toliko od prodaje)
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: A ima se kdo probleme s serviserjem SEAT NEBEC

Napisal/-a MGsax Po jan 06, 2003 10:17 am

dobek pravi:
od servisov zivijo ;) (ne pa toliko od prodaje)


ma saj pri prodaji majo tudi precej poleg!!!!!!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
barb
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Po feb 03, 2003 8:39 am

Re: A ima se kdo probleme s serviserjem SEAT NEBEC

Napisal/-a barb Po feb 03, 2003 8:46 am

Moram reči da zadnja leta vozim avto redno na servis ravno k Nebcu, razlog pa je bil, da sem bila zelo razočarana z servisom in odnosom pri Porsche Verovskova. Avto je bil do sedaj vedno zelo dobro servisiran in tudi kleparska dela, ki sem jih tam imela so bila narejena korektno in v roku. Vsaj z moje strani ni bilo nikoli nikakršnih težav. Za enkrat!
 
Cveto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po maj 05, 2003 8:20 pm

Napisal/-a Cveto Po maj 05, 2003 8:49 pm

Se mi zdi, da boš kmalu ugotovila 8) 8)
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov