Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
bostianos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe jun 14, 2013 1:45 pm

Nakup enoprostorca...

Napisal/-a bostianos Po jul 10, 2017 2:24 pm

Pozdravljeni!

Vem,da je bilo že dosti govora tuka gor o znamkah vozil,tudi o enoprostorci in se sedaj z družino odločamo o nakupu enoprostorca v vrednosti do 6500€. Sedaj smo imeli Peugeot 307sw hdi in ker smo pač družina,ki se ne vozimo na dolge proge je diesel za nas neobvezen,službo ima moja 5km stran,jaz sem invalidna oseba in mislim,da smo v dveh letih naredili v tem avtu pravo škodo v motorju..

Ker imama tri otroke smo primorani v nakup večjega prostornejšega vozila in gledamo samo vozila z bencinskim agregatom...

Odločamo se za Mazdo 5, letniki od 2006-2009 1.8 16v, ford s-max letniki od 2006-2009 2.0 16v in citroen c4 grand picasso 2.0 16v in letniki od 2007-2010...

Če ima kdo kaj več znanja oziroma pripombe,pohvale glede teh naštetih treh avtomobilov,pa tudi če kdo še ve za kakšnega enoprostorca,ki je hvale vreden kar na dan z besedo...bomo hvaležni....

Lp. Boštjan
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Nakup enoprostorca...

Napisal/-a mrtwelvetrees Po jul 10, 2017 3:58 pm

Tukaj si preberi veliko informacij: http://avtonasveti.com/zanesljivost-vozil-po-znamkah/
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
bostianos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe jun 14, 2013 1:45 pm

Re: Nakup enoprostorca...

Napisal/-a bostianos Po jul 10, 2017 8:37 pm

O thx mrtvelvetres za to stran....sploh nisem na spletu kaj brskal,sem mislil,da bo kaj več govora tukaj na forumu...
Sem si prebral in kot strela iz jasnega smo se odločili za mazdo 5, najbolj zanesljiva od obeh,ima nekaj napak,ampak všeč mi je,kot so napisali glede elektronike: ni podatkov o težavah...je pa res,da je bolj švohcen ta 1.8 motor s 116KM,ampak bomo kar vzeli mazdo 5....
 
leon_dobnik
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: So apr 02, 2016 5:44 pm

Re: Nakup enoprostorca...

Napisal/-a leon_dobnik Po jul 10, 2017 8:53 pm

Mazda bo verjetno prava odločitev - ampak naj te t.i. bulletproof ne zavede. Še vedno more vse štimat: od rednih servisev dalje. Še tako dobro narejena stvar se pokvari, če je ne vzdržuješ.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 88 gostov