Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
vijolcni1975
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe dec 09, 2011 7:15 pm

VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a vijolcni1975 Sr maj 29, 2019 9:58 am

zdravo.sem že pred časom pisal sem gor,vendar v tem času nisem dobil nobenega pametnega passata.vem,da je dosti ponudbe na avtonetu,ampak kar sem šel pogledat je bilo samo sranje..se opravičujem besedi,ampak drugače ne morem rečt...na slikah je avto oh in sploh,ko pa avto prideš pogledat je pa pesem drugačna..sem že zgubil voljo do avtov,zato se spet obračam na vaša strokovna mnenja.

malo bom budget dvignil,pa me zanimajo passati 2015 1.6 mašine..če je keremu kaj znano o teh mašinah,se mu že vnaprej lepo zahvaljujem
v soboto grem gledat toti avto,pa me zanima vaše mnenja o passatu in seveda,kakšna je kaj avtohiša...če je kdo pozna in kakšno je mnenje ,pozitivno oziroma negativno.....HVALAAAAAAA

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14050813
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2192
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a limas Sr maj 29, 2019 11:14 am

Za dober primerek pasata iz uvoza in z realnimi kilometri, se boš moral zapeljati do Špana pri Brezovici.
Opcija je tudi avto od prvega lastnika slovenskega porekla.
Vse ostalo je loterija in iz mojega zornega kota, izguba časa za nepotrebne oglede.
 
JozeHorvat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr maj 29, 2019 10:14 am

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a JozeHorvat Sr maj 29, 2019 11:17 am

vijolcni1975 je napisal/-a:zdravo.sem že pred časom pisal sem gor,vendar v tem času nisem dobil nobenega pametnega passata.vem,da je dosti ponudbe na avtonetu,ampak kar sem šel pogledat je bilo samo sranje..se opravičujem besedi,ampak drugače ne morem rečt...na slikah je avto oh in sploh,ko pa avto prideš pogledat je pa pesem drugačna..sem že zgubil voljo do avtov,zato se spet obračam na vaša strokovna mnenja.

malo bom budget dvignil,pa me zanimajo passati 2015 1.6 mašine..če je keremu kaj znano o teh mašinah,se mu že vnaprej lepo zahvaljujem
v soboto grem gledat toti avto,pa me zanima vaše mnenja o passatu in seveda,kakšna je kaj avtohiša...če je kdo pozna in kakšno je mnenje ,pozitivno oziroma negativno.....HVALAAAAAAA

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14050813




Dober dan
Se strinjam z napisanim,tud sam sem 2leti nazaj kupoval avto ampak kot si napisal samo sranje. Prek telefona oblublajo marsikaj prides avto pogledat v zivo ni pa za nikamor.No uglavnm kar se tice tega passata zgleda super tud notranjost je ohranjena. Kar se pa tice glede avtohise ti pa lahko povem iz prve roke da so vec kot odlicni prodajalci kar te zanima ti bojo povedali. Pred 2leti sem pri njih kupil rabljenega audija a4 2014 letnik...Vso zgodovino avto, vse papirje servise itd..so mi pokazali ker njihov namen ni da bi karkol skrivali ampak povejo po resnici tako kot je,ohranjen u nulo,sem ter tja kaksna praska ampak to je razumljivo saj avto je za na cesto hehe.. Ko sem klical se mi je oglasila neka prijazna gospa tako kot mi je povedala preko telefona tako je bilo tudi v zivo,res nimam slabe besede o njih meni osebno dalec najbolsa avtohisa...
Kaj se pa tice glede tega passata,za 2015 letnik je to nizka cena tako da ce bi bil na tvojem mestu bi ga sel iskt in bi ga absolutno vzel,ker tud 143jurckov ni dost prevozenih za 2015 letnik.Js nebi kaj dosti okleval poklico bi pa se zmenil za ogled pa bi ga kupil,to je moje mnenje meni bi bilo zal spustit tak avto iz rok.


P. S:pa veliko prevozenih kilometrov ce bos vzel tega lepotca :)
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a mrtwelvetrees Sr maj 29, 2019 11:18 am

Ali pa imeti mehanika sabo ki ima izkušnje, ali peljat avto na AMZS ali pooblaščeni servis ped nakupom, samo to je strošek.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a nered Sr maj 29, 2019 11:29 am

JozeHorvat je napisal/-a:
vijolcni1975 je napisal/-a:zdravo.sem že pred časom pisal sem gor,vendar v tem času nisem dobil nobenega pametnega passata.vem,da je dosti ponudbe na avtonetu,ampak kar sem šel pogledat je bilo samo sranje..se opravičujem besedi,ampak drugače ne morem rečt...na slikah je avto oh in sploh,ko pa avto prideš pogledat je pa pesem drugačna..sem že zgubil voljo do avtov,zato se spet obračam na vaša strokovna mnenja.

malo bom budget dvignil,pa me zanimajo passati 2015 1.6 mašine..če je keremu kaj znano o teh mašinah,se mu že vnaprej lepo zahvaljujem
v soboto grem gledat toti avto,pa me zanima vaše mnenja o passatu in seveda,kakšna je kaj avtohiša...če je kdo pozna in kakšno je mnenje ,pozitivno oziroma negativno.....HVALAAAAAAA

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14050813




Dober dan
Se strinjam z napisanim,tud sam sem 2leti nazaj kupoval avto ampak kot si napisal samo sranje. Prek telefona oblublajo marsikaj prides avto pogledat v zivo ni pa za nikamor.No uglavnm kar se tice tega passata zgleda super tud notranjost je ohranjena. Kar se pa tice glede avtohise ti pa lahko povem iz prve roke da so vec kot odlicni prodajalci kar te zanima ti bojo povedali. Pred 2leti sem pri njih kupil rabljenega audija a4 2014 letnik...Vso zgodovino avto, vse papirje servise itd..so mi pokazali ker njihov namen ni da bi karkol skrivali ampak povejo po resnici tako kot je,ohranjen u nulo,sem ter tja kaksna praska ampak to je razumljivo saj avto je za na cesto hehe.. Ko sem klical se mi je oglasila neka prijazna gospa tako kot mi je povedala preko telefona tako je bilo tudi v zivo,res nimam slabe besede o njih meni osebno dalec najbolsa avtohisa...
Kaj se pa tice glede tega passata,za 2015 letnik je to nizka cena tako da ce bi bil na tvojem mestu bi ga sel iskt in bi ga absolutno vzel,ker tud 143jurckov ni dost prevozenih za 2015 letnik.Js nebi kaj dosti okleval poklico bi pa se zmenil za ogled pa bi ga kupil,to je moje mnenje meni bi bilo zal spustit tak avto iz rok.


P. S:pa veliko prevozenih kilometrov ce bos vzel tega lepotca :)



:roll: :roll: :roll:

JozeHorvat
Nov uporabnik
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr maj 29, 2019 10:14 am

:roll: :roll:

Nic sumljivega tukaj. 1 dan star account na polno hvali avto in prodajalca. Jaz bi se tega prodajalca in avta na veliko izogibal iz starih izkusenj s tega foruma. Ce pa ze gres na ogled vozila pa bodi zelo pozoren. VAG vozila so ze tako rizicen nakup ce so Slovenskega izvora od prvega lastnika. Tukaj pa je govora o rabljenem vozilu iz uvoza pri preprodajalcu. Bil bi zelo previden.


Samo kratek google search glede podjetja:
Lastnik: Perbil Primož
Nekoc prodajal vozila pri Evroavto Ptuj d.o.o.
https://www.facebook.com/EvroAvtoPtuj/p ... 362869384/

Kar pa se tice Evroavto Ptuj pa:
viewtopic.php?t=68042
viewtopic.php?p=947289
viewtopic.php?t=59173

Jaz bi se avta in prodajalca na veliko izognil. Oceni pa sam.
Zadnjič spremenil nered, dne Sr maj 29, 2019 11:40 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a thunderbolt Sr maj 29, 2019 11:36 am

VW ima evropsko elektronsko servisno knjigo in ti lahko na servisu dajo izpis servisov. 1,6 masina bo imela precej dela s kilazo pasata. Nekoliko drazji, 1,5 let mlajsi, ampak solidno opremljen avto, zanesljivega trgovca (to kar ti gledas je res bogo):

https://www.avto.net/eurocars/ad.asp?id=14116012
 
vijolcni1975
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe dec 09, 2011 7:15 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a vijolcni1975 Sr maj 29, 2019 11:37 am

@JH
Hvala ded za tak izcrpen odgovor...tudi meni se je oglasla neka gospa...fullll prijazna..ga bom kar sel pogledat da vidim..pa hvala za lepe zelje...upam da si zadovoljen z audijem hehe
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a nered Sr maj 29, 2019 11:41 am

vijolcni1975 je napisal/-a:Hvala ded za tak izcrpen odgovor...tudi meni se je oglasla neka gospa...fullll prijazna..ga bom kar sel pogledat da vidim..pa hvala za lepe zelje...upam da si zadovoljen z audijem hehe


:jao: :jao:
 
JozeHorvat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr maj 29, 2019 10:14 am

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a JozeHorvat Sr maj 29, 2019 12:43 pm

mrtwelvetrees je napisal/-a:Ali pa imeti mehanika sabo ki ima izkušnje, ali peljat avto na AMZS ali pooblaščeni servis ped nakupom, samo to je strošek.



Ce nisi opazil pise v oglasu da lahko avto peljejo na AMZS in da se preveri zgodovina vozila
 
JozeHorvat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr maj 29, 2019 10:14 am

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a JozeHorvat Sr maj 29, 2019 12:44 pm

vijolcni1975 je napisal/-a:@JH
Hvala ded za tak izcrpen odgovor...tudi meni se je oglasla neka gospa...fullll prijazna..ga bom kar sel pogledat da vidim..pa hvala za lepe zelje...upam da si zadovoljen z audijem hehe



Ni problema,sporoci ce bos zadovoljen z njimi.. to kar pa drugi pisejo so pac njihova mnenja saj pravim vsak ima svoje mnenje jaz sem pri njih ze kupu avto zato lahko povem kaksni so in kaksna vozila prodajajo.. lp
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a esem Sr maj 29, 2019 1:01 pm

To, da se nekdo ravnokar prijavi in takoj na moč hvali neko AH, se je že dostikrat zgodilo in skoraj vedno so bili to prodajalci iz AH ali njihovi prijatelji, kdaj celo lastnik.
To je hotel povedat nered (o JH), a očitno ni bil razumljen, ker so oči prevelike.

In "prijaznost" je skoraj vedno samo do nakupa ali prvega problema.

Zelo pazljivo!
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4169
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a xxl Sr maj 29, 2019 2:02 pm

Težko razumem osebke, ki so pripravljeni toliko plačat za avto D segmenta s sumnjivo kilometrino, po možnosti še na lizing. Raje novo in manjše. Ne mi rečt, da res ni alternative?
Pravkar gledal po tv, 50-60% iz uvoza z prevrtanimi km.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a nered Sr maj 29, 2019 2:22 pm

Ce mu je pa JozeHorvat :mrgreen: potrdil da sta prodajalec in avto :tomidelej: . Kaj vec pa potrebujes v drzavi, kjer imamo sistematicen problem z nategovanjem v avto ekonomiji kot pa validacijo enega uporabnika, ki se je registriral na forumu 19 minut po tem, ko si ti odpl temo ali je ta avto in prodajalec OK in ti ta avto in avtohiso napolno nahvalil.
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a emozul Sr maj 29, 2019 2:46 pm

Preveč je očitno, da bi bilo res ali pa je but...
 
vijolcni1975
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe dec 09, 2011 7:15 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a vijolcni1975 Sr maj 29, 2019 2:52 pm

Pubeci vsem hvala za prijaznost...resli ste me velikih financnih tezav
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a soso Sr maj 29, 2019 7:23 pm

Kdo je ta oseba JH ne vem in me niti ne zanima. Sem pa pri njemu kupil avto pred slabim letom. Pokazal mi je vso dokumentacijo iz uvoza, slike licitacije... Do sedaj avto dela. Naredili smo 15000km.
Je pa se en iz foruma, ki je tudi kupil pri njem.
Lp
AH NI NAM LAHKO!
 
vijolcni1975
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe dec 09, 2011 7:15 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a vijolcni1975 Če maj 30, 2019 10:06 am

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14262616


kaj pa kaj takega,bolj se nagibam k 1.6 mašinam,ker nisem neki nori voznik...pa mnenja o avtohiši so tudi dobrodošla....HVALAAAA
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a nered Če maj 30, 2019 11:41 am

AC Bezigrajska Celje so znani preprodajalci malo za branje o njih:

https://med.over.net/forum5/viewtopic.p ... 3&start=30
viewtopic.php?f=18&t=56628&p=1713227
https://www.alter.si/tema/nategatorji.909549/page-76
https://slo-tech.com/forum/t521189

Na veliko izognil AC Bezigrajska Celje.
Dober nasvet pri nakupovanju avta je: V CELJU NE KUPUJ AVTA
Zadnjič spremenil nered, dne Če maj 30, 2019 11:54 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a emozul Če maj 30, 2019 11:54 am

vijolcni1975 je napisal/-a:https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14262616


kaj pa kaj takega,bolj se nagibam k 1.6 mašinam,ker nisem neki nori voznik...pa mnenja o avtohiši so tudi dobrodošla....HVALAAAA


A si veliko na avtocesti?
Če si odgovoril z da, potem ti toplo priporočam 2.0, 150 KM, ker je avto težak.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2192
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a limas Če maj 30, 2019 1:11 pm

Avtorju teme sem že napisal, da je Špan pri Brezovici zaupanja vreden prodajalec rabljenih vozil Njegova ponudba - konkretno pasatov - je malenkost dražja od konkurence, avte pa kar hitro proda. Z razlogom.
Verjetno je še kakšen pošten uvoznik, ampak jih ne poznam.

Če si iz Štajerskega konca, se boš moral zapeljati preko Trojan, lahko pa tudi tvegaš in kupuješ v celjsko - mariborskem območju.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 97 gostov