Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev

Aesthetics
Novinec

Re: Nova Škoda Octavia

Napisal/-a Aesthetics Ne jun 07, 2020 9:36 pm

Kakor za koga torej. Meni so tudi lizing predstavljali (1% ponudba), ampak ker sem sel v tej smeri, mi je bilo ok. Ne vem pa nic o servisih tam.
Ribcek, pojdi na testno pri Skerjanc. Imajo skoraj polno opremljeno Octavio Combi 2.0 TDI DSG. Pa bos videl, ce ti ustreza in potem ko bo cas, prebral se kritike in se po moznosti odlocil za nakup.

ribcek
Novinec

Napisal/-a ribcek Po jun 08, 2020 12:28 am

Uvodoma sem že napisal, da sem omenjeno že testiral pri PIA. Kar se tiče kritike pa je tale Juraj (hrvaška verzija Komotarja) vsaj na začetku videa dovolj dobro skritiziral nekatere rešitve.
https://youtu.be/i4e7VDIc18Q
Vse kar zmorem.

Uporabniški avatar
Locher
Stalni uporabnik

Napisal/-a Locher Sr jun 10, 2020 9:29 am

Ve kdo, kdaj pride izvedba Laurin & Klement?

desmodromica
Nov uporabnik

Napisal/-a desmodromica Sr jul 15, 2020 1:05 pm

Sem vozil avto 1 mesec nazaj. 2.0 tdi dsg... Kombinacija je kar simpatična, lega obupna, sedeži tako tako, prostora ogromno... Cena, odvisna od nivoja opreme, tista je bila 30k. Osebno to ni avto zame, samo je treba vedeti, da sem pravoveren 'fašist'...za moje pojme bi me prepričala eDino RS... samo je cena malo vrtoglava. Drugače pa prostornost, uporabnost, upam da tudi dolgoživost 2.0tdi.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 73 gostov