Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev

Uporabniški avatar
Gricko
Poznavalec foruma

Kraj: ljubljana AR156SW

Re: enoprostorec za tri otroke

Napisal/-a Gricko Pe nov 20, 2020 2:07 pm

@jack86 , ja tudi jaz dam v kufer na streho, ko gremo za par dni ( je lažje), ko se gre samo za en dan pa je "preveč" dela oz veliko več kot , da vržeš v avto.
najprej montaža prečk ( en - enoprostorca, da je visok), nato še kufra, ko se vrneš vse dol ali pa le eno večjo deko in v avto vse naložiš - 3 min dela
pa še vedno je prostor za preoblačenje mulcev v prtljažniku. to je za mene ta +, ki mi je všeč in ga večkrat prakticiramo

@J7ak in @BlackT ja in ne

seveda se pozna teža in višje težišče in ne moreš rečt da je TOP za čez ovinke ( ker sigurno ni) se pa za tako "kravo" zelo solidno pelje
sem prepričan, da kljub teži vseeno bolje od kakšnih osebnih avtov ( govorim na pamet recimo 301 in njemu podobne "spužve", kakšna dacia - torej nižji razred z slabšim / cenejšim podvozjem ), ja če primerjaš recimo z mondeotom, se sigurno pelje slabše ali pasatom, oz podobnimi avtomobili. pač teža in višina ima svoj davek

J7ak
Nov uporabnik

Napisal/-a J7ak Pe nov 20, 2020 9:24 pm

Malo sem nerodno spisal moj sestavek...

Bolj kot grajat smaxa sem hotel poudariti, da govorimo o enoprostorcih... Za ta razred vozil sem mnenja, da so lasnosti kot so zvocna zatesnjenost, udobje, obcutek prostornost, st uporabnih odlagalnih mest, varnost.... Bolj pomembne kot dinamika voznje... Je pa to bonus seveda.

V celoti sem s svojim zelo zadovoljen... 100k km nobene omembe vredne tezave... Za 3 male otroke, je supr... Kaka drsna vrata mu se manjkajo da bi bil bolj praktičen...

Lp

Kristjan123
Novinec

Napisal/-a Kristjan123 So nov 21, 2020 9:48 am

V 8 letih filtri, olje, gume, brisalci, filanje klime.
..
"Vecji posegi" :) zavorne ploscice in obe zarnice xenon no ena se je zacela poslavljat pa se je menjalo obe.
Plinski blazilniki prtljaznika so ze zmartrani in v kratkem sledi prvi velik servis. Ampak ce ostanemo na tem lahko samo ploskam :)
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov