Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
mark_avto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne nov 24, 2002 4:02 am

nakup vozila

Napisal/-a mark_avto Ne nov 24, 2002 4:13 am

Trenutno kupujem nov avto. Glede na dosedanje zelo slabe izkusnje z nekaterimi proizvajalci vozil (prodajalci), sem se odlocil za nakup Mazde... Tudi o tej znamki sem slisal za dolocene probleme pri razlicnih modelih, pa naj si bodi to glede na servise ali pa na tovarniske napake... Ima kdo toliko izkusenj z temi modeli, da mi svetuje nakup najbolj primernega modela tako po servisni plati, kot tudi po zdrzljivosti... Vozilo potrebujem predvsem za normalno voznjo na dolgih relacijah.. 500 km na teden.... Hvala.
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Re: nakup vozila

Napisal/-a Njoko Ne mar 02, 2003 8:37 pm

mark_avto je napisal/-a:Trenutno kupujem nov avto. Glede na dosedanje zelo slabe izkusnje z nekaterimi proizvajalci vozil (prodajalci), sem se odlocil za nakup Mazde... Tudi o tej znamki sem slisal za dolocene probleme pri razlicnih modelih, pa naj si bodi to glede na servise ali pa na tovarniske napake... Ima kdo toliko izkusenj z temi modeli, da mi svetuje nakup najbolj primernega modela tako po servisni plati, kot tudi po zdrzljivosti... Vozilo potrebujem predvsem za normalno voznjo na dolgih relacijah.. 500 km na teden.... Hvala.


Jaz mislim, da ti ne bo zal, se posebej ce se bos odlocil za kako Mazdo 6. Od Mazd so j***a samo malcki in to zato, ker uporabljajo Fordovo tehniko. Torej vse kar je enako ali vecje od Mazde 323 je preverjeno zelo dobra odlocitev.

L.p.

Njoko
 
mondy
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr feb 26, 2003 9:10 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a mondy Ne mar 02, 2003 11:30 pm

Mazda6 uporablja Fordovo tehniko!!! Kaj je pa narobe s Fordovo tehniko wiseguy? :x
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Napisal/-a Njoko Pe mar 21, 2003 9:10 pm

mondy je napisal/-a:Mazda6 uporablja Fordovo tehniko!!! Kaj je pa narobe s Fordovo tehniko wiseguy? :x


Slabša je od Mazdine.

L.p.

Njoko

P.S. Ne poznam nikogar, ki bi imel štalo z Mazdo, poznam pa jih kar nekaj, ki so prekleli svojega Forda.
 
mondy
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr feb 26, 2003 9:10 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a mondy Pe mar 21, 2003 11:50 pm

Ford ni več isti kot je bil pred desetimi leti ko je prihajal na slab glas. :wink:
 
Uporabniški avatar
Need_Power
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 611
Pridružen: Po dec 02, 2002 8:14 pm
Kraj: Lenart

Napisal/-a Need_Power Ne mar 23, 2003 11:41 am

mondy je napisal/-a:Ford ni več isti kot je bil pred desetimi leti ko je prihajal na slab glas. :wink:


Točni tako. Tut jaz si 10 let starega forda nebi nikoli kupil, če pa bi sedaj kupoval nov avto za slabih 5 mio. bi pa skor 100% kupil novega Mondea. Za malo manj dinarčkov pa Focusa.
Po mojem mnenju je Ford ena izmed redkih znamk, ki je v zadnjem času dvignila kvaliteto izdelave, medtem ko pri ostalih znamkah slišiš samo o tem, kako niso več tako kvalitetne kot so včasih bile.
Moje mnenje.

P.S: pa vozim VW-ja :lol:


Ajde
 
Uporabniški avatar
kobreti
Uporabnik
 
Prispevkov: 1166
Pridružen: Če feb 06, 2003 3:33 pm
Kraj: MB

Napisal/-a kobreti Ne mar 23, 2003 11:55 am

Res je Ford se je ful popravil!Sploh po kvaliteti!! :!:
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Napisal/-a Njoko Ne mar 23, 2003 12:08 pm

kobreti je napisal/-a:Res je Ford se je ful popravil!Sploh po kvaliteti!! :!:


Morda so se pa naučili od Mazde. :)

L.p.

Njoko
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar Po apr 07, 2003 8:40 am

Ne vem kje si prebral da je vse fordova tehnika, nekaj tehnike ford uporablja tudi od mazde:) Ce pa ima mazda fordovo podvozje, pol je to en velik + , saj ima fokus najboljse podvozje med komercialnimi vozili:)

Men se zdi da je mazda se zmerom zelo v redu znamka:) Stari ata je nabavil pred 12-13leti 323 (brez zadka) za amerisk trg, in morem rec kaksen stroj je blo to takrat, ko so v evropi skode favorit in petke delal , alo...

LP,Sandi
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 114 gostov