Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
NoName
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 770
Pridružen: Po jan 27, 2003 1:04 pm

nakup rabljenega avta

Napisal/-a NoName Po mar 22, 2004 3:21 pm

mislim da sm ze dal post pred neki cajta.. ampak zdaj gre zares...
denar na roke :)
torej.. poznate koga ki proda avto z naslednjimi karakteristikami?
'96 ali novejsi
klima
abs
elektro paket
centralno zaklepanje
mogoce se alarm
servo volan
airbag
max 100kw
max 2.5 masina (nekje do 2.0 se mi zdi najbolj racionalno)
pije nekje do 9l/100km
do 800.000 SIT

sm gledu na netu.. hyundai lantra mi se najbolj odgovarja... potem en ford mondeo je biu videt zanimiv... ena daewoo nubira je bla lustna.. kia clarus tud... pa daewoo leganza... ampak mislim da pije mal prevec... sm se kerga spustu?
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Po mar 22, 2004 3:32 pm

Bratranc prodaja Hyundai Sonato z vso mozno opremo razen usnja. Avto je redno servisiral na vsakih 10k km, pa opravil je veliki servis. Zamenjal ga je pa za Passata TDI, ker dela cez 30kkm, pa dost tesko nogo ima pa mu je avto pil tudi do 12l/100km.

Drugace pa pravi, da ga nebi nikoli menjal, ce bi le bil dizel.

Aja videl sem, da si dal do 800k sit (sej bi on tut ziher se mal spustu... ker rabljenega Hyundaija je kar tezko prodati). ;)
Slikaodkleni svojo Nokio brezplačno - www.odkleni.si
 
Uporabniški avatar
NoName
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 770
Pridružen: Po jan 27, 2003 1:04 pm

Napisal/-a NoName Po mar 22, 2004 9:02 pm

ful lepa sonata drgac... kolk konjev ma tole? pisuka.. da bi mi pila pod 10 pol bi mu na roke dal 800 jurjev zanjo... zal sm za karkol vec prekratek.. ker poleg tega dnarja mam se kvecjemu 150 cukov.. kar je 'skoraj dovolj' za registracijo..
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Po mar 22, 2004 11:21 pm

Ej ne vem tocno nic... ker se res nisem zanimal za njegov avto. Vem da ima okol 100kw sam nisem ziher al je nad al pod 100. Za 2.0 masino se nebi cudil, ce bi imela ravno kakih 102-105kW. :?

Drugac pa mislim, da bi avto brez problemov pil pod 10, sam malo "lazje" cevlje bi moral nositi. 800k pa ne vem, ce bi ga hotel dati za ta denar. Po drugi strani je pa res, da bi rad avto cimprej prodal - 4 clanska druzina z 2 predsolskima otrokoma (je kar tezko imeti dva avta pri hisi). Lahko ga poklices za podrobnejse informacije. Ce nebo zanimanja za avto (ker folk lih ne kupuje najraje 2.0 bencinarje + korejce), bi mogoce lahko prisla do nekega kompromisa. Koliko se pa tebi mudi z nakupom? Lahko ga probas mal zrajcat, pa si ogledas avto pa ce ti bo vsec mu poves koliko mu lahko ponudis ker vec zal nisi sposoben dati (seveda ce ti bo avto vsec) oziroma nimas od kod - o ceni itak mislim da se pri nakupu rabljenega vozila nimas kaj pogovarjati dokler avta ne vidis in sprobas (moje mnenje). Pa bi se mogoce lahko kaj zmenila.

P.S. Avto pa lahko registriras na obroke (zavarovanje gre tut na 6 obrokov brez obresti :mrgreen: )
Slikaodkleni svojo Nokio brezplačno - www.odkleni.si
 
Uporabniški avatar
NoName
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 770
Pridružen: Po jan 27, 2003 1:04 pm

Napisal/-a NoName Če mar 25, 2004 9:47 pm

ludi moji... noname ne bo vec hodu pes!
danes sem odstel nekaj drobiza za KIA CLARUS 1.8 letnik '98 (1. registracija '99) od prve lastnice... prevozenih ima - beri in pisi - 52.000 km. od opreme ima klimo, daljinsko centralno zaklepanje, elektricni pomik sprednjih stekel, (pa nove letne gume ko sm jih kupu pr spanu, kr stare zimske na pogonski osi so ble cist zjajcane) po cca 6 urah voznje (no.. dejansko je blo pol ene 3 ure voznje pa ostalo bluzenje po ljubljani pa cakanje na montazo gum pr spanu) sm opazu da mi ga accu nekaj biksa... verjetn se nikol ni bil menjan, zenska je pa avto uporabljala za voznjo cca 10-20km dnevno, pa recimo 1x tedensko da je sla na pot nekje od vrhnike proti ljubljani, kar po mojem nanese ene 40-60km tisti dan v tednu... pa recimo da je mela neke izvenserijske daljse voznje na morje pa to... zdej jutr zjutri mam se neke opravke, drgac pa bom zadevco poslikal (prva resna montaza bo temnenje sip, seveda s homologacijo), pol pa... skrivni projekt, za kerga ene par ljudi ze ve.. ampak.. sssh.. pustite se presenetit... pa mogoc bi se kake oz supperleggra gor fliknu... ampak nekje kasneje.. pr spanu so mel ene ravno v barvi avtomobila... nekje metalik misje siv. kaj pa vem... ob prvi priliki uletim na srecanje da se vidmo!
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Če mar 25, 2004 9:52 pm

Cestitke!

Pa cim vec srecnih in varnih kilometrov z njim! :vrum
Slikaodkleni svojo Nokio brezplačno - www.odkleni.si
 
Uporabniški avatar
mat
Novinec
 
Prispevkov: 154
Pridružen: Pe feb 07, 2003 10:25 pm

Napisal/-a mat To mar 30, 2004 5:48 pm

Ja se cestitke z moje strani :lol:
pa upam da se cimprej na kaksnem srecanju pojavis ( beri. DRA......)

Lp.:Mat:hi
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
NoName
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 770
Pridružen: Po jan 27, 2003 1:04 pm

Napisal/-a NoName To mar 30, 2004 5:50 pm

mat je napisal/-a:Ja se cestitke z moje strani :lol:
pa upam da se cimprej na kaksnem srecanju pojavis ( beri. DRA......)

Lp.:Mat:hi

matson hvala za cestitke... delam na tem... koj ko bom meu se temne sipe (+ cca. 10KM) bom sou prot teb tud ... zaenkrat mam zmenjeno sam z monstrom da bo papcal moj prah.. bwahahaha :> :twisted:
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!
 
Uporabniški avatar
HUGO_BOSS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2893
Pridružen: Sr jul 09, 2003 5:47 pm
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a HUGO_BOSS To mar 30, 2004 6:08 pm

NoName je napisal/-a:
mat je napisal/-a:Ja se cestitke z moje strani :lol:
pa upam da se cimprej na kaksnem srecanju pojavis ( beri. DRA......)

Lp.:Mat:hi

matson hvala za cestitke... delam na tem... koj ko bom meu se temne sipe (+ cca. 10KM) bom sou prot teb tud ... zaenkrat mam zmenjeno sam z monstrom da bo papcal moj prah.. bwahahaha :> :twisted:


kok te je pa brez temniš šip skupi?
zastopnik, SEAT TUNING KLUB
Slika
 
Uporabniški avatar
NoName
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 770
Pridružen: Po jan 27, 2003 1:04 pm

Napisal/-a NoName To mar 30, 2004 6:30 pm

HUGO_BOSS je napisal/-a:kok te je pa brez temniš šip skupi?

brez sip.. hja racunaj.. bojda ma cca. 115 serijsko, diseca smrecica (+10KM),
bele led diode za pozicijske (+5KM/diodo), 'kromirane' zarnice za smerokaze (+20KM/zarnico) pa racunaj :>

P.S. pozabil sem na nalepko na zadnji sipi "GARANCIJA PROTI RJAVENJJU 3 LETA ALI 100.000 KM" kar mi prinese piclih 5KM ;)
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!
 
Uporabniški avatar
HUGO_BOSS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2893
Pridružen: Sr jul 09, 2003 5:47 pm
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a HUGO_BOSS To mar 30, 2004 6:42 pm

ok jst mam kromirane kljuke po naročilu, kar mi da 50HP
se prav da lohk tud midva probava.... :D :lol:
zastopnik, SEAT TUNING KLUB
Slika
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 108 gostov