Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

dobiček

Napisal/-a MGsax Ne dec 29, 2002 6:39 pm

zanima me koliko % imajo naši prodajalci čistega dobička na en avto?
safrane ti boš zagotovo vedel, samo ne vem če boš povedal.
slišal sem, da imajo kar precej.
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: dobiček

Napisal/-a dobek Po dec 30, 2002 7:39 am

same marze so bolj boge, kolikor vem

ponavadi trgovci zivijo bolj od servisa, kot od same prodaje
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Po dec 30, 2002 10:05 am

dobek pravi:
same marze so bolj boge, kolikor vem

ponavadi trgovci zivijo bolj od servisa, kot od same prodaje



pod ac-mobil sem že napisal, pa bom še enkrat na kratko:
pri mercedesu se da privarčevat kar nekaj MILIONOV, če ga ne naročiš pri nas, vsi stroški všteti (pa nov avto)
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Po dec 30, 2002 11:14 am

SAFRANE pravi:
zej same marže ti sigurn*žl*nam povedov---ampak res je da je kr neki pol od ns--no pa ne od prodajalcev ampak od firme--
mi mamo kr dost težko namreč v 3 mesecih mormo prodt 39-40 avtov da sploh osnovo dobimo šele potem če prodamo več pol pa dobimo stimulacijo v procentih od 3-7 (3 seveda bolj za s-klasso 7 pa za a-klasso npr. ) in ker se jih saj zele čez zimo seveda ne proda tolk večina prodajalcev tud osnove ne dobi.-->jest mam srečo k sm zej na rabljenih-tm se da več zaslužit-sam so pa kuci čist drugi tip-človeka k pa men osebno niso najbolj všeč.


kr se pa tiče uvoza mercedesov iz nemčije:

-->>>>preden mi bo kodrkoli kej očital kaj se pametnega delam bom takoj v bran povedal da sm sam 4LETA živel v FRANKFURTU in 3LETA V MUENCHNU in da je oče kot direktor tudi imel MERCEDESA--tko da mislem da lahko govorimo o tem.

res je da jes sam avto če ga gor kupiš AMPAK TUD POTEM SAMO GOR IMAŠ cenejši -mi smo imeli E280 ki nas je prišel leta 94 90.000 DM v sloveniji je pa stal več kot 11,5 mio.
to je res-------AAAAAMPAK:
če bi pa avto sedaj hotel pripeljati čez mejo morš pa prištet ZA EVROPEJCA CA. 32 % na ceno ( dobr dobiš še 16 % mwst. nazaj ampak ne pri vseh dealerjih ) če je pa TUJEC ČEZ LUŽE (japonc-amerikanc-blablbal) pa 50-51 % še dodatno in verjemte mi no k se sam s tem ukvarjam skoz
lp
jani



tale mesec je bil pripeljan direktno iz tovarne, na koncu se je prihranilo več milionov.
pa mi lahko govoriš kar hočeš, to je dejstvo!!!!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Tarzan
Novinec
 
Prispevkov: 161
Pridružen: To feb 05, 2002 7:22 pm

Re: dobiček

Napisal/-a Tarzan Po dec 30, 2002 1:09 pm

počakmo da pridemo v EU pa bodo cene avtomobilov manjše.:)
Slika
 
Uporabniški avatar
Racing
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Sr feb 13, 2002 8:19 pm
Kraj: okolica Bleda

Re: Re: dobiček

Napisal/-a Racing Po dec 30, 2002 3:15 pm

Tarzan pravi:
počakmo da pridemo v EU pa bodo cene avtomobilov manjše.:)

a-a prov nebodo...vecje bodo
If you have a real target in life, doesn't matter if you are poor or rich, if you work hard and believe in God, you can succed
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Po dec 30, 2002 3:41 pm

SAFRANE pravi:
MGsax pravi:
SAFRANE pravi:
zej same marže ti sigurn*žl*nam povedov---ampak res je da je kr neki pol od ns--no pa ne od prodajalcev ampak od firme--
mi mamo kr dost težko namreč v 3 mesecih mormo prodt 39-40 avtov da sploh osnovo dobimo šele potem če prodamo več pol pa dobimo stimulacijo v procentih od 3-7 (3 seveda bolj za s-klasso 7 pa za a-klasso npr. ) in ker se jih saj zele čez zimo seveda ne proda tolk večina prodajalcev tud osnove ne dobi.-->jest mam srečo k sm zej na rabljenih-tm se da več zaslužit-sam so pa kuci čist drugi tip-človeka k pa men osebno niso najbolj všeč.


kr se pa tiče uvoza mercedesov iz nemčije:

-->>>>preden mi bo kodrkoli kej očital kaj se pametnega delam bom takoj v bran povedal da sm sam 4LETA živel v FRANKFURTU in 3LETA V MUENCHNU in da je oče kot direktor tudi imel MERCEDESA--tko da mislem da lahko govorimo o tem.

res je da jes sam avto če ga gor kupiš AMPAK TUD POTEM SAMO GOR IMAŠ cenejši -mi smo imeli E280 ki nas je prišel leta 94 90.000 DM v sloveniji je pa stal več kot 11,5 mio.
to je res-------AAAAAMPAK:
če bi pa avto sedaj hotel pripeljati čez mejo morš pa prištet ZA EVROPEJCA CA. 32 % na ceno ( dobr dobiš še 16 % mwst. nazaj ampak ne pri vseh dealerjih ) če je pa TUJEC ČEZ LUŽE (japonc-amerikanc-blablbal) pa 50-51 % še dodatno in verjemte mi no k se sam s tem ukvarjam skoz
lp
jani



tale mesec je bil pripeljan direktno iz tovarne, na koncu se je prihranilo več milionov.
pa mi lahko govoriš kar hočeš, to je dejstvo!!!!


to si ti neki narobe razumu al te je pa en prov fajn nategnu k te je hotu mal prepričat--->>>>>>ŠE ENKRAT ti prav da sm sam živel več let v nemčiji da smo doba imeli mercedese in da smo tud mi hotl uvozt avto--------<ampak se NE splača to je tolk splošno znano da kr glava boli---ok men se splača ker sm gor živu in mi ni treba enga davka plačat to ja---teb k pa nisi se pa kaj 100 --100000 x ne splača no



eh s tabo se ne morš pogovarjat ker hočeš met vedno prav, na AC so dali predračun za nekaj milionov višje kot pa je stalo da se je uvozo iz Nemčije.
ZAGOTOVO JE TAK!!!!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a dobek Po dec 30, 2002 4:53 pm

Racing pravi:
Tarzan pravi:
počakmo da pridemo v EU pa bodo cene avtomobilov manjše.:)

a-a prov nebodo...vecje bodo



vecina proizvajalcev tezi k temu, da bi bile cene po celi evropi bolj ali manj enake za isto opremljene modele (manipuliranje cen z osnovno ceno in davki)

tisti, ki majo po eu razlicne cene, pa so dali prepoved prodaje tujim drzavljanom (tud znotraj eu) in placevali lepe kazni evropskemu sodiscu (vw recimo)

ce pa se bodo spustile cene, bodo to samo za rabljene avte, ker bo naenkrat dost vecja ponudba
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Po dec 30, 2002 7:04 pm

SAFRANE pravi:
MGsax pravi:
SAFRANE pravi:
MGsax pravi:
SAFRANE pravi:
zej same marže ti sigurn*žl*nam povedov---ampak res je da je kr neki pol od ns--no pa ne od prodajalcev ampak od firme--
mi mamo kr dost težko namreč v 3 mesecih mormo prodt 39-40 avtov da sploh osnovo dobimo šele potem če prodamo več pol pa dobimo stimulacijo v procentih od 3-7 (3 seveda bolj za s-klasso 7 pa za a-klasso npr. ) in ker se jih saj zele čez zimo seveda ne proda tolk večina prodajalcev tud osnove ne dobi.-->jest mam srečo k sm zej na rabljenih-tm se da več zaslužit-sam so pa kuci čist drugi tip-človeka k pa men osebno niso najbolj všeč.


kr se pa tiče uvoza mercedesov iz nemčije:

-->>>>preden mi bo kodrkoli kej očital kaj se pametnega delam bom takoj v bran povedal da sm sam 4LETA živel v FRANKFURTU in 3LETA V MUENCHNU in da je oče kot direktor tudi imel MERCEDESA--tko da mislem da lahko govorimo o tem.

res je da jes sam avto če ga gor kupiš AMPAK TUD POTEM SAMO GOR IMAŠ cenejši -mi smo imeli E280 ki nas je prišel leta 94 90.000 DM v sloveniji je pa stal več kot 11,5 mio.
to je res-------AAAAAMPAK:
če bi pa avto sedaj hotel pripeljati čez mejo morš pa prištet ZA EVROPEJCA CA. 32 % na ceno ( dobr dobiš še 16 % mwst. nazaj ampak ne pri vseh dealerjih ) če je pa TUJEC ČEZ LUŽE (japonc-amerikanc-blablbal) pa 50-51 % še dodatno in verjemte mi no k se sam s tem ukvarjam skoz
lp
jani



tale mesec je bil pripeljan direktno iz tovarne, na koncu se je prihranilo več milionov.
pa mi lahko govoriš kar hočeš, to je dejstvo!!!!


to si ti neki narobe razumu al te je pa en prov fajn nategnu k te je hotu mal prepričat--->>>>>>ŠE ENKRAT ti prav da sm sam živel več let v nemčiji da smo doba imeli mercedese in da smo tud mi hotl uvozt avto--------<ampak se NE splača to je tolk splošno znano da kr glava boli---ok men se splača ker sm gor živu in mi ni treba enga davka plačat to ja---teb k pa nisi se pa kaj 100 --100000 x ne splača no



eh s tabo se ne morš pogovarjat ker hočeš met vedno prav, na AC so dali predračun za nekaj milionov višje kot pa je stalo da se je uvozo iz Nemčije.
ZAGOTOVO JE TAK!!!!


ni res da hočm met vse prov jest zagovarjam samo te stvari k jih sam delam pa vem da je 100% prov drgač si pa ne bi upal
ja sej ti pravim da cena v tujini al pa kle je razlika ----ampak
CENA TUJINA+TROŠARINA+DMV+DDV NA TA DMW=>JE PA VEČ KOT CENA TU
ne vem al ti nej še narišem?
to je nemogoče razen če je avto ukraden-prešvercan-al pa da ma lastnik delovno viso gor
dej prnes mi prosm oba predračuna ( iz AC-ja pa iz tujine) pa bova lepo vse davke pa te piz***** dodala zraven pa boš vidu.
do takrat ti pa žl NE MOREM verjet ker to sam delam s tem se sam ukvarjam in bi sigurn vedu----če bi bla taka razlika se prav za več mio ....ja stari pol mi nebi lansko leto prodali 945 novih Mercedesov po vsej Sloveniji .....če bi bla taka razlika za več mio pol bi pa vsi gor kupovali avte pa jih čez mejo uvažali--tud jest če bi blo to tko
ČEČEČEČE,,,,
lp


mogoče pa le ne veš vseh trikov kako se da prihraniti nekaj denarja!!
ta informacija je preverjena tako da je sigurna

zakaj ne hodijo v tujino kupovat avtomobilov? ker ljudje ne vejo da se da kaj prihranit, saj če že to po forumih ko je ta slišijo da se baje ne splača potem se niti v to ne spuščajo!!

saj tudi nemci hodijo v Belgijo po avte ker se jim tam bolj splača!
samo ne te znamke o katerio govorim.






SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Po dec 30, 2002 7:05 pm

SAFRANE pravi:
MGsax pravi:
SAFRANE pravi:
MGsax pravi:
SAFRANE pravi:
zej same marže ti sigurn*žl*nam povedov---ampak res je da je kr neki pol od ns--no pa ne od prodajalcev ampak od firme--
mi mamo kr dost težko namreč v 3 mesecih mormo prodt 39-40 avtov da sploh osnovo dobimo šele potem če prodamo več pol pa dobimo stimulacijo v procentih od 3-7 (3 seveda bolj za s-klasso 7 pa za a-klasso npr. ) in ker se jih saj zele čez zimo seveda ne proda tolk večina prodajalcev tud osnove ne dobi.-->jest mam srečo k sm zej na rabljenih-tm se da več zaslužit-sam so pa kuci čist drugi tip-človeka k pa men osebno niso najbolj všeč.


kr se pa tiče uvoza mercedesov iz nemčije:

-->>>>preden mi bo kodrkoli kej očital kaj se pametnega delam bom takoj v bran povedal da sm sam 4LETA živel v FRANKFURTU in 3LETA V MUENCHNU in da je oče kot direktor tudi imel MERCEDESA--tko da mislem da lahko govorimo o tem.

res je da jes sam avto če ga gor kupiš AMPAK TUD POTEM SAMO GOR IMAŠ cenejši -mi smo imeli E280 ki nas je prišel leta 94 90.000 DM v sloveniji je pa stal več kot 11,5 mio.
to je res-------AAAAAMPAK:
če bi pa avto sedaj hotel pripeljati čez mejo morš pa prištet ZA EVROPEJCA CA. 32 % na ceno ( dobr dobiš še 16 % mwst. nazaj ampak ne pri vseh dealerjih ) če je pa TUJEC ČEZ LUŽE (japonc-amerikanc-blablbal) pa 50-51 % še dodatno in verjemte mi no k se sam s tem ukvarjam skoz
lp
jani



tale mesec je bil pripeljan direktno iz tovarne, na koncu se je prihranilo več milionov.
pa mi lahko govoriš kar hočeš, to je dejstvo!!!!


to si ti neki narobe razumu al te je pa en prov fajn nategnu k te je hotu mal prepričat--->>>>>>ŠE ENKRAT ti prav da sm sam živel več let v nemčiji da smo doba imeli mercedese in da smo tud mi hotl uvozt avto--------<ampak se NE splača to je tolk splošno znano da kr glava boli---ok men se splača ker sm gor živu in mi ni treba enga davka plačat to ja---teb k pa nisi se pa kaj 100 --100000 x ne splača no



eh s tabo se ne morš pogovarjat ker hočeš met vedno prav, na AC so dali predračun za nekaj milionov višje kot pa je stalo da se je uvozo iz Nemčije.
ZAGOTOVO JE TAK!!!!


ni res da hočm met vse prov jest zagovarjam samo te stvari k jih sam delam pa vem da je 100% prov drgač si pa ne bi upal
ja sej ti pravim da cena v tujini al pa kle je razlika ----ampak
CENA TUJINA+TROŠARINA+DMV+DDV NA TA DMW=>JE PA VEČ KOT CENA TU
ne vem al ti nej še narišem?
to je nemogoče razen če je avto ukraden-prešvercan-al pa da ma lastnik delovno viso gor
dej prnes mi prosm oba predračuna ( iz AC-ja pa iz tujine) pa bova lepo vse davke pa te piz***** dodala zraven pa boš vidu.
do takrat ti pa žl NE MOREM verjet ker to sam delam s tem se sam ukvarjam in bi sigurn vedu----če bi bla taka razlika se prav za več mio ....ja stari pol mi nebi lansko leto prodali 945 novih Mercedesov po vsej Sloveniji .....če bi bla taka razlika za več mio pol bi pa vsi gor kupovali avte pa jih čez mejo uvažali--tud jest če bi blo to tko
ČEČEČEČE,,,,
lp



mogoče pa le ne veš vseh trikov kako se da prihraniti nekaj denarja!!
ta informacija je preverjena tako da je sigurna

zakaj ne hodijo v tujino kupovat avtomobilov? ker ljudje ne vejo da se da kaj prihranit, saj če že to po forumih ko je ta slišijo da se baje ne splača potem se niti v to ne spuščajo!!

saj tudi nemci hodijo v Belgijo po avte ker se jim tam bolj splača!
samo ne te znamke o katerio govorim.






[/quote]
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Po dec 30, 2002 7:06 pm

ODGOVOR SAFRANE:ker bi bilo drugače predolgo če bi re stisno


mogoče pa le ne veš vseh trikov kako se da prihraniti nekaj denarja!!
ta informacija je preverjena tako da je sigurna

zakaj ne hodijo v tujino kupovat avtomobilov? ker ljudje ne vejo da se da kaj prihranit, saj če že to po forumih ko je ta slišijo da se baje ne splača potem se niti v to ne spuščajo!!

saj tudi nemci hodijo v Belgijo po avte ker se jim tam bolj splača!
samo ne te znamke o katerio govorim.
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: dobiček

Napisal/-a dobek Po dec 30, 2002 8:19 pm

a se vama ne zfi, da rahlo pretiravata s citati drug drugega? posti postajajo ze hudicevo nepregledni zarad tega
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Nejko
Novinec
 
Prispevkov: 409
Pridružen: So nov 30, 2002 12:30 pm

Re: dobiček

Napisal/-a Nejko Sr jan 01, 2003 7:24 pm

Dejstvo je, da se od prodaje (rabljenih ali novih) avtomobilov da prekleto dober živet, pa ne potrebuješ nobene globoke filozofije. Če se preprodaja avtomobilov ne bi izplačala, potem ne bi vsak ki ima pet minut časa si postavil ograjo pa noter parkuru par bolj ali manj skršenih vozil. Sej nekateri se trudjo, ampak večina slovenskih preprodajalcev pa se šlepa. Aja pa še ena morda na temo, zakaj se ljudje ne odpravljajo sami po avtomobile če so že ravno cenejši ... ljudje smo toliko leni, da se nam informacij niti preverit ne da, oziroma raje zaupamo tistim ki avtomobile prodajajo pri nas. Že dejstvo o številu uvoženih rabljenih vozi lani (6291) pove, da se da nekje avtomobile dobiti hudo poceni, jih natovorit na vlačilce in jih potem tukaj naivnim slovenčkom ponuditi kemično očiščene in nadišavljene. Je pa res, da imaš kar nekaj piz.... Pot v tujino, pa homologacija, pa carinjenje, pa ... ampak kot sem že rekel ljudje smo leni.

LP
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
[url=http://www.poraba.com/car_details.php?carid=9477][img]http://www.poraba.com/povprecna/9477_1.png[/img][/url] LPG
 
Uporabniški avatar
din
Uporabnik
 
Prispevkov: 1410
Pridružen: Ne jul 21, 2002 9:50 am
Kraj: Maribor

Re: dobiček

Napisal/-a din Sr jan 01, 2003 8:29 pm

Nejko 10 točk ;). Bi dodal še samo to, tudi pri novih avtih po moje marže niso male, ker če bi bile male, pol se ne bi toliko salonov po SLO nasralo.
Slika
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: dobiček

Napisal/-a menjekul Sr jan 01, 2003 9:44 pm

nejko je lepo povedal :).poleg tega dragi safrane,kritika na vaše mečke.povsod ponujate avtomobile (sploh pa v oglasniku),kjer si človek misli,da ga imaste za b*****.piše: enoletniki in potem so notri sami avtomobili stari več kot leto (spravi 2).
dvoletniki in potem so notri avtomobili starejši od dveh let (sepravi 3)..itd....LOLLOLLOL
ko sem enkrat prišel na parkplatc mečk sem se prav lepo nasmejal saj maste cene navite do neba avto je pa avto,sploh pa če je rabljen okoli 2-3 leta ne more imet cene nižje (od novega) za samo (pribl.)8%.pa sj ste smešni.LOLLOLLOL
ti,naš sosed je kupil kar prek www.autoscout24.de volvota v70 karavan.črn,lep,45.000km,star (okoli 13mesecev),ko sem ga videl sem sam zinil.ohranjen k šuš.v zameno je dal svojga karavan mondeo (vrednost je bila okol miljončk tolarjev) pa zmenil se je za čuka mark vsak mesec (36 naslednjih mescev).sepravi cena je bila hudičevo nizka za 1 leto star avto.pa še na avstrijski carini ga je prevzel.splača se stari splača.....:)
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a menjekul Če jan 02, 2003 9:07 am

SAFRANE pravi:
menjekul pravi:


no to lih ne štima povsem kar se tiče našga ex-novo centra.res pa je da mercedes ni zastonj(!!) in da mamo pol po tvojem najbrž 'navite' cene---sam zaenkrat folk kr kupuje rabljene mercedese-v povprečju 25/mesec kolega jih je pa recimo junija julija prodal tud po 40! na mesec-pol se pa pejt.....
kr se pa tiče avta čez meje:
JA se splača za rabljenga
NE se NE splača za novga
pa ne bom že spet vsega ponavljal k se mi res ne ljubi mal praš interevropo pa na carino pa mal % seštej pa boš vidu.....

lp


o ja pa štima.kar se tiče kupovanja rabljenih mercedesov.poglej.slovenci so ljudje,ki se radi kažejo kateri "emblem jih pelje v mesto".za veliko ljudi vem,da se trudijo bit v trendu in pač želijo "izstopat".ajme izstopanja.in temu je zadnjič bil primeren naslov v časopisu. "mercedes je avto mesarjev" :D:D:D.vsak kmet ga ma.pa ni važno koliko jih Vi v svoji avtohiši prodate ampak dejstvo,da je pač ljudem mercedes pomeni,čeprav sam ne vidim niti prestiže niti...pravzaprav nič posebnega.no novejši so vsaj za pogledat ampak cene niso lih realne.
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: dobiček

Napisal/-a menjekul Če jan 02, 2003 9:10 am

aja pa še to.drži drži safrane.poglej salomonca in videl boš da so 2letniki napisani za 1 letnike itd.,itd., a so slovenci res tok butasti?
sigurno maste previsoke cene rabljenih..
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a menjekul Če jan 02, 2003 12:13 pm

SAFRANE pravi:

ej stari men se ne ljub več kregat s tabo res stari ---ej preprosto nimam več moči--sej itak vse veš---
lp

p.s. pametnejši odneha



ja res si pameten.svaka ti dala:D:D:D.se opravičujem za povzročanje low engr pressure:D:D
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Če jan 02, 2003 1:03 pm

SAFRANE pravi:
menjekul pravi:
aja pa še to.drži drži safrane.poglej salomonca in videl boš da so 2letniki napisani za 1 letnike itd.,itd., a so slovenci res tok butasti?
sigurno maste previsoke cene rabljenih..

ej stari men se ne ljub več kregat s tabo res stari ---ej preprosto nimam več moči--sej itak vse veš---
lp

p.s. pametnejši odneha



opažam safrane da misliš da si vseved, in kak je blo v šoli stari tak niso nič znali ha?

safrane tvojo misel bi rad vsem vsilil, pa četudi je marsikdaj napačna, preverjena dejstva hočeš izpodbijat samo da bi obveljala tvoja!!
sprijazni se da ne moreš imet vedno prav

to so pa finte v salomonovem, saj se zmeniš za ogled potem pa poveš da je leto starejši pa kupec vidi, da dobro zgleda pa mogoče naredeš posel, če bi dal dejansko letnico sploh nebi prišli gledat! pa še več fint je ki jih mi sploh poznamo ne, zelo lepo se da zavajat z modelnim letom ter letom izdelave itd.
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Re: Re: dobiček

Napisal/-a MGsax Če jan 02, 2003 1:45 pm

re safrane:

ma kaj si te več videl ko pa lahko vidiš po TV ma saj ti zdaj že čisto vse pokažejo, celo izdelavo intelovih čipov so po TV pokazali, kjer veljajo najstrožji predpisi, ma stric mi dela v avstrijo ko delajo G razred pa puch, pa tak dalje ma saj tam ne vidiš nič kaj več kot pa po TV pa ne mi govorit kaj si vse vidu pa kaj ti je foter ker sem se ravnokar najedel!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 117 gostov