Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
grivica
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To jan 07, 2003 12:07 am

Opel omega karavan 2.5 td , avtomatik

Napisal/-a grivica To jan 07, 2003 12:20 am

Rad bi kupil Opel omego karavan 2.5 td, avtomatik , ker rabim avto za vleko prikolice (do 1500 kg ). Avto ki mi ga nekdo ponuja je dokaj solidno ohranjen, za njega pa bi naj plačal 1.400,000 sit (letnik 95). Ker se vozim tudi po zasneženih cestah in hribih, me zanima kako deluje proti zdrsni sistem na tem vozilu in kako bo vplivala prikolica na lamele v menjalniku. Zanima me tudi kakšne napake, razen RJAVIH robov pri tem avtu lahko pričakujem in kakšne so vozne lastnosti in sposobnosti tega vozila, ter vzdrževanje.

Hvala za vaše odgovore !!!

Andrej
 
Uporabniški avatar
.:omega:.
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 95
Pridružen: Ne dec 29, 2002 1:14 pm

Re: Opel omega karavan 2.5 td , avtomatik

Napisal/-a .:omega:. So jan 11, 2003 10:21 pm

grivica pravi:
Rad bi kupil Opel omego karavan 2.5 td, avtomatik , ker rabim avto za vleko prikolice (do 1500 kg ). Avto ki mi ga nekdo ponuja je dokaj solidno ohranjen, za njega pa bi naj plačal 1.400,000 sit (letnik 95). Ker se vozim tudi po zasneženih cestah in hribih, me zanima kako deluje proti zdrsni sistem na tem vozilu in kako bo vplivala prikolica na lamele v menjalniku. Zanima me tudi kakšne napake, razen RJAVIH robov pri tem avtu lahko pričakujem in kakšne so vozne lastnosti in sposobnosti tega vozila, ter vzdrževanje.

Hvala za vaše odgovore !!!

Andrej



Če misliš veliko vlečt prikolico ti avtomatski menjalnik ne priporočam.Pri avtu z avtomatikom je poraba večja za okoli 1L od enakega z ročnim menjalnikom.Cena se mi zdi kar solidna.A lahko poveš kolko ma prevoženih pa ti potem povem še ostalo
slike mojga titanica si lahko ogledate na tej strani:
http://foto.volja.net/lukesevg/opel_omegaSlika
 
grivica
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To jan 07, 2003 12:07 am

Re: Opel omega karavan 2.5 td , avtomatik

Napisal/-a grivica To jan 14, 2003 12:17 am

Glede porabe bom potrpel, ker uživam v vožnji z avtomatskim menjalnikom. Po števcu pa ima prevoženih okrog 163.000 km , vendar po volanu mislim da ima še kakšnih 100.000 zraven , ker je bil pripeljan iz Nemčije. Zanima me še na kakšen principu deluje program zimske vožnje ki se vklopi ob menjalniku desno s pritiskom na snežinko in kaj bi moral pri tem avtomobilu paziti (npr. način vožnje, vzdrževanje ipd..).

Najlepša hvala že v naprej za odgovor


Andrej
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 89 gostov