Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
wavemaker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 543
Pridružen: Pe jan 30, 2004 5:10 pm

Napisal/-a wavemaker To avg 10, 2004 8:44 pm

 
bsmuk31
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 731
Pridružen: Pe jul 11, 2003 7:39 pm

Napisal/-a bsmuk31 To avg 10, 2004 9:44 pm

Nejko17 je napisal/-a:moj prwi awto bo sigurn
-citroen ax 1.1 letnik okol 95, 44kw/60km, 700kg, moji matki kur 5-6L fotru pa 6,5L pa ga ne špara...
po knjižci je pospešek do 100kmh 11.9s, končna pa 167kmh... za tak awto zlo u redu...
pa kilometri niso problem.... za 400.000sit dobiš že ful lepga z uso opremo pa 100.000 prewoženih... :wink:
odloč se pa sam...
LP


AX je že uredu, dokler se ne zaletiš!
Klikni za povezavo na salon.
 
Uporabniški avatar
mloncar
Uporabnik
 
Prispevkov: 976
Pridružen: Sr maj 12, 2004 11:47 am
Kraj: Celje

Napisal/-a mloncar Sr avg 11, 2004 9:08 am

killah bee je napisal/-a:spet boste enmu zmešal glavo k hoče kupt avto,

tko kot je nekdo zgoraj rekel, poglej sam in pol poroči kaj ti je všeč, in ti bodo drugi verjetno na podlagi svojih izkušenj povedal kak se keri avto obnese,

ker se mi ne da več gledat postov polnih bemflov in hond(sej so hudo,sam me bo čist zafrustriral-upam da sm prov napisu :roll: ,tko da ne bom mel ne BMW-ja niti honde zarad vas :evil: :P )

pa še to: konec leta :roll: ( kaj ko bi takrat raje vprašu,ker se bodo cene takrat spremenile in pitaj boga kaj boš lahko takrat dobu za 500k)

zdej boš pa do takrat gledal svoj post in notr vse možne avte -kaj kupit :shock:
pa spet ne boš vedu kaj uzet :lol:

no to je sam moje mnenje :wink:


moje stališče je naslednej, ker bom kupu avto z težko prigaranim denarjem, bi se rad še preden kupim avto, malč pozanimu, kakšne izkušnje imete z modeli avtomobilo, ki so v mojem dosegu!
je pa tut res de sem trenutno na počitniškem delu v merkurju in imam zelo velik časa (večina dneva surfam po netu), pa mam cajt spraševat :) upam, da mi ne zamirte!

Jest mam accenta 1.5 in kasnih pripomb cez njega nimam. Mam narenih dobrih 100k km od tega sm jih 33k km jest. Je pa tko:
-poraba del k se vozm sam pa vecinoma samo na siht pa ob vikendih v kranj
pa tko bolj na izi (saltam tam pri 3k rpm) vozm 2,5 do 3k rpm je poraba nekje med 7,1 do 7,3 litra. Ob stiskanju pa zna bit masina kar zlo pozresna vendar pa je povrecje res tam nekje okrog 8.
- vzdrzevanje je ful pocen 2 servisa eden 17ksit eden 36k sit sam ta je bil na 90k km se prav veliki (jermeni and stuff)
- lega avto je bol mehk ce mu strsas amortizerje pa ga znizas se kr fajn drzi se zmer pa ni to dirkalnik drgac pa za kokr tolk normalno vozno je ql. Bremze primejo zadosti.
- kvaliteta izdelave men se zdi kr ok za tak danr ni kesnih crickov pa zaenkrat se use dela tko k more

U glavnem jest sm zadovoljen


hvala za pomoč!



sam se zelo nagibam k accentu.. ..zanesljiva mašina, pocen sevisi, zmerna poraba, sicer lep ni tak, de bi se mi fejst sline cedile, ampak ku** sej ga lahko polepšam :)
 
Uporabniški avatar
mloncar
Uporabnik
 
Prispevkov: 976
Pridružen: Sr maj 12, 2004 11:47 am
Kraj: Celje

Napisal/-a mloncar Sr avg 11, 2004 9:24 am

neki me še zanima glede accenta (tastar model cca 95l) in sicer glede 1.5 mašine.. ..to je 12v, ne? se ta mašina rada vrti, al bol vleče pod nizkimi obrati?
 
bsmuk31
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 731
Pridružen: Pe jul 11, 2003 7:39 pm

Napisal/-a bsmuk31 Če avg 12, 2004 3:51 am

Mašina je 1.5i 12V in 90HP. Zvrti se pa kar rada (peta prestava 5500 obratov 190km/h), čeprav vleče tudi pri majhnih obratih 8)
Klikni za povezavo na salon.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov