Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

dobri mehaniki

Napisal/-a MGsax Ne jan 26, 2003 2:40 pm

kot sem že omenil je oče zelo nezadovoljen z vsemi daewoo servisi. ko je še v garanciji ga moraš vozit na pooblaščene da ti garancija ostane.
zanima me kam vi vozite vozila na popravilo in kje ste najbolj zadovoljni (MB)

glede avtoelektrike sem full zadovoljen z Puconjo!!!!
tam so pravi maheri glede avtoelektrike!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
m.P.
Novinec
 
Prispevkov: 282
Pridružen: Če maj 16, 2002 8:42 am
Kraj: Kamnik

Re: dobri mehaniki

Napisal/-a m.P. Ne jan 26, 2003 4:03 pm

Safrane:
zakaj pa praviš za Mitsubishije samo v SLO ne? Kaj je recimo narobe s Šubljem v Domžalah?

[Sporočilo uredil/a matjazp na dan 26.01.2003 ob 16:04 GMT]
Če je ravno ni zabavno [Colt CZ3, Lancer SW].
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: dobri mehaniki

Napisal/-a MGsax Ne jan 26, 2003 5:13 pm

SAFRANE valda da moraš peljat dokler je garancija k poobraščenemu serviserju, jaz sem mislil kateri mehanik je dober, ko nimaš več garancije!!!!!!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Re: Re: dobri mehaniki

Napisal/-a MGsax Ne jan 26, 2003 5:32 pm

SAFRANE pravi:
MGsax pravi:
SAFRANE valda da moraš peljat dokler je garancija k poobraščenemu serviserju, jaz sem mislil kateri mehanik je dober, ko nimaš več garancije!!!!!!



citat;:kot sem že omenil je oče zelo nezadovoljen z vsemi daewoo servisi. ko je še v garanciji ga moraš vozit na pooblaščene da ti garancija ostane.
zanima me kam vi vozite vozila na popravilo in kje ste najbolj zadovoljni (MB)

oprosti no samo klele notr upam stavit da nobeden ni znal prebrati da ti sprašuješ kam na servis PO garancij--zakaj?ker tega sploh napisal nisi ampak okok--sej si pa zej povedal

lp


pri panadriji (sedaj se nekak drugače imenuje ) totalna katastrofa mehaniki nimajo pojma!
amd-melje, no ja tam bi še nekam šlo!
oče je reko da ga samo zaradi servisov nebi več kupil daewoo-ja
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
habbich
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1897
Pridružen: To jan 14, 2003 3:40 pm

Re: Re: dobri mehaniki

Napisal/-a habbich Po jan 27, 2003 10:23 am

SAFRANE pravi:



kr se tiče serviserjev?
Renault: hm.....Alpetour Remont Kranj (g.Trilar)--zakon!

Peugeot: AH Kavčič - Visoko

te jest lahko govorim---za ostale firme pa ne vem

LP
JOHNY

Ja glede Runaulta pa jest v kakovost Alpetour Remonta ne bi bil tako prepričan. Imeli smo že tri renaulte in jih po nesposobnosti serviserjev in jebivetrskim odnosom pač več tm ne vozmo. Kot prvo čakaš šest let da prideš na vrsto, ti pove da to popravt pa ne bo problem pa ti pove trikrat manjšo ceno kot bo v resnici, poj ti pa nč ne porav sam zatakne stvar-delo ti pa vseeno računa, pa še za menjavo brisalcev ti poj zračuna 12K SIT!!! Ja jest sem serviserja hotu prekucnt!!! Drgač pa Preša u cerkljah je kul za renaulte.

AH Kavčič-BLAGE VEZE!! Tip ni znal na skuterju zajle za števc zamenjat, poj pa ti temu reč serviser.
 
Uporabniški avatar
pro2c
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 619
Pridružen: Po dec 30, 2002 1:29 pm
Kraj: Maribor

Re: dobri mehaniki

Napisal/-a pro2c Po jan 27, 2003 11:33 am

Maribor:

servis v garanciji: sem zadovoljen z servisom od stajerskega avtodoma - "renault minutka" al nekak tak - obvladajo zadevo in so prijazni po vrhu.

servis po garanciji (in ostale stvari): avto kšela iz hoč (pozna kdo?)- so tudi dobri in imajo hitro dobavno dobo delov iz tujine. drugace se prodajajo daihatsu avte

avtoelektricar: definitivno Vorsan - sta samo 2, naredita kaj zelis, cena je res mala in obvladata..
SlikaRenault Klub Slovenija [http://rk.avtomobilizem.com]
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Re: dobri mehaniki

Napisal/-a Njoko Ne mar 02, 2003 8:14 pm

MGsax je napisal/-a:kot sem že omenil je oče zelo nezadovoljen z vsemi daewoo servisi. ko je še v garanciji ga moraš vozit na pooblaščene da ti garancija ostane.
zanima me kam vi vozite vozila na popravilo in kje ste najbolj zadovoljni (MB)

glede avtoelektrike sem full zadovoljen z Puconjo!!!!
tam so pravi maheri glede avtoelektrike!


Za Daewooje je preizkuseno dober servis Panadria v Ljubljanskih Stegnah. Sedaj je v lasti Avtohise Odar in ima tudi servis za Suzuki.
Cene so spodobne, kakovost storitev visoka.

L.p.

Njoko
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Re: Re: Re: Re: Re: dobri mehaniki

Napisal/-a Njoko Ne mar 02, 2003 8:24 pm

MGsax je napisal/-a:
SAFRANE pravi:
MGsax pravi:
SAFRANE valda da moraš peljat dokler je garancija k poobraščenemu serviserju, jaz sem mislil kateri mehanik je dober, ko nimaš več garancije!!!!!!



citat;:kot sem že omenil je oče zelo nezadovoljen z vsemi daewoo servisi. ko je še v garanciji ga moraš vozit na pooblaščene da ti garancija ostane.
zanima me kam vi vozite vozila na popravilo in kje ste najbolj zadovoljni (MB)

oprosti no samo klele notr upam stavit da nobeden ni znal prebrati da ti sprašuješ kam na servis PO garancij--zakaj?ker tega sploh napisal nisi ampak okok--sej si pa zej povedal

lp


pri panadriji (sedaj se nekak drugače imenuje ) totalna katastrofa mehaniki nimajo pojma!
amd-melje, no ja tam bi še nekam šlo!
oče je reko da ga samo zaradi servisov nebi več kupil daewoo-ja



Meni pa ni jasno, zakaj pizdite cez Panadrio. Jaz bi rad slisal, kaj je konkretno slo z njimi narobe?
Zaenkrat imam z njimi samo pozitivne izkusnje. Za svojo ceno naredijo vec kot konkurenca, kakovost storitev je tudi visoka. Nimajo ravno hotela za stranke, ampak za avtomobile se mi pa se vedno dobro poskrbeli.

Torej kaj je konkretno slo narobe?
Pa ne mi govort, da te je un prodajalc malo postrani pogledal in se ti zameril, ali pa da nisi dve leti servisiral avtomobila, potem pa so ti to zavrnili poplacilo kaksnega garancijskega popravila.

L.p.

Njoko
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Re: Re: Re: dobri mehaniki

Napisal/-a Daco Ne mar 02, 2003 8:33 pm

SAFRANE je napisal/-a:
HaBBkE pravi:
SAFRANE pravi:



kr se tiče serviserjev?
Renault: hm.....Alpetour Remont Kranj (g.Trilar)--zakon!

Peugeot: AH Kavčič - Visoko

te jest lahko govorim---za ostale firme pa ne vem

LP
JOHNY

Ja glede Runaulta pa jest v kakovost Alpetour Remonta ne bi bil tako prepričan. Imeli smo že tri renaulte in jih po nesposobnosti serviserjev in jebivetrskim odnosom pač več tm ne vozmo. Kot prvo čakaš šest let da prideš na vrsto, ti pove da to popravt pa ne bo problem pa ti pove trikrat manjšo ceno kot bo v resnici, poj ti pa nč ne porav sam zatakne stvar-delo ti pa vseeno računa, pa še za menjavo brisalcev ti poj zračuna 12K SIT!!! Ja jest sem serviserja hotu prekucnt!!! Drgač pa Preša u cerkljah je kul za renaulte.

AH Kavčič-BLAGE VEZE!! Tip ni znal na skuterju zajle za števc zamenjat, poj pa ti temu reč serviser.




oprosti ampak ne kr posploševati stvar

poglej jest mam pa lih nasprotna mnenja in to z dokazi:
mat je imela peugeot 306--servisi pri kavčiču: nikol frke vse ql pa še pocen.

remont: mogoče ma rs vpliv da seviserji vejo da sem prijatelj od direktorja(Bešter) a še vseeno.
g. trilar si vedno vzame čas zame on je šef servisa in tud sam vozi ta novga safranea in to isto 2.5---tko da ga rastura ma še več kot v nulo!!!

tko da jest zaenkrat-: super zadovoljen z remontom
pa tud cene niso nič hude
men kdaj tud kej đabe zamenjajo če se mi mudi
nadomestn avto čist zmeri dobim kdr hočem, če pa ga ni pol mi pa testnega dajo
tko da nene--nimaš prav--oz. vsaj jest jih doživljam čist drugač!

lp
johny

Itak da s tabo lepo ravnajo, ker se pac poznate in imate bolj osebni stik. Sej jst tut Renaulta servisiram v Medvodah pri Luštreku in sem z njim zelo zadovoljen, naredi ti kakor se zmenis, zment se da vse z njim, pa se posten je. Je pa res da se poznata s fotrom ze 20 in vec let. Kdo drug bo pa rekel kaj slabega o njemu, zato k je pac avto sam prpelu na blef, da se poprav pa je ne vem kaj pricakoval od njega. Pomoje se take stvari dogajajo povsod. :)
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Ne mar 02, 2003 8:33 pm

poglej števec ni delal, so rekli da je števec hin in ga menjajo, števec čez en dan spet ni delal, so rekli da je zajla hin jo menjajo, spet ne dela pol rečejo da je mogoče če polž hin!!

pol pa se slučajno srečam z enim samoukom ki mi je v sorodu, pa stari števec sprobama pa dela, pogleda pa vidi da so prekratko zajlo za števec noter dali!!!!!

haloo! meni pa naštejejo kot da je pol ava hin, pa sem se tja vozil ko nor!! pa vsak dan sem bil tam pa niso nič zrihtrali!! če je to dobro pol ne vem no....
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Napisal/-a dobek Ne mar 02, 2003 9:20 pm

daewoo servisov sicer ne poznam, poznam pa probleme z njihovimi avti, od volana, pri katerem je ene 2cm airbaga strlelo navzven, do abs-a ki je do konca zablokiral kolesa na spolzki podlagi...

mgsax: kaj pa prodaja/servis na studencih? na valvasorjevi je tud daewoo...je tam foter kdaj probal?


kar se pa tice elektricarjev, sicer mam ze nekaj casa svojega, sem do zdaj bil s storitvijo in prijaznostjo pa tud s ceno najbolj zadovoljen s tistim na koncu lenta, malo pred strmo (bozic al nekaj takega)
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Ne mar 02, 2003 9:22 pm

ne, zaj ga vozi v melje.
avterlektriko pa striktno k puconji
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Josephe
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Pe jan 10, 2003 8:25 pm
Kraj: LJ-črnuče

Napisal/-a Josephe Po mar 03, 2003 8:37 pm

K glih usi ( pardon večina ) hvalt to Panadrio. Fotr ma Lanosa, pa mu je neki mau pokal u volanu ( slišat je lo k en feder) pa so kr use menjal prvo končnike, pa je še vedno pokal , pol volanski drog pol ... tko da zdej nekak dela. Ajde sej pol so ble stvari k so jih uspel poprav. Ampak pr 70k km naj bi se na lanosu menjal filter za bencin, kirga oni niso in je pol pumpa za bencin bla "preobremenjena" in je crklna pr 100k in tko je meu fotr dodatnih 45k stroškov.

S PANADRIO glih nism bil najbol zadovolen, sm pa zato iz avtoservisom PIŽEM v Loki. Vse posod sm klicu in je biu servis 30-35k pr njih pa je vedno 20k. Pa še nardijo pa zamenjajo to kar je treba.
Saj moje izkušnje. Pa pardon če sm preveč raklame delu.
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY Po mar 03, 2003 10:25 pm

elektrika kar se da jaz naredim sam... kar se pa tiče napeljevanja kablov iz akomulatorja, pa iz kabine pa to... puconja... cup cup cup.. pa še popust mam kot redna stranka ponavadi pr njih...

odkar so mi v petki (ki sem jo dobil za 18. roj. dan) naredli noter rojstnodnevno darilo od enega mojega prijatelja - gt avtoalarm, hodim k njim

res so asi!

*RegY holds two thums up for Mr. Puconja

vedno do zdaj sem bil zadovoln z njihovim delom, pa me res nikoli niso pustili kaj dolgo čakat

pa kar mi je najbolj pomembno: ne rabim it ven iz delavnice! lahko gledam polek kaj mi delajo na avtu... ponavadi me niso spustli niti na dvorišče, če sem bil pr katerem drugem... grrrrrr
Slika
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 103 gostov