Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
TWINGOfreak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne jan 12, 2003 7:06 pm
Kraj: Ljubljana

Tribute to A3M

Napisal/-a TWINGOfreak To jan 28, 2003 8:16 am

Glede na to, da nisem več mladinec pomeni, da sem videl in skusil že prenekatero trgovino z takšno in drugačno dodatno opremo in le REDKE so takšne, kjer te ne prepričujejo, da sta motokultivator in avto eno isto in da ima traktor za odtenek večja kolesa kot rezervno kolo tvojega avtomobila. Ena takih je A3M iz Ljubljane.

Ko sem jih prvič obiskal sem sicer mislil, da je to rop pri belem dnevu z svetilko v roki, vendar sem kmalu ugotovil, da tisti ki prodajajo hladilnike, rjavi premog, močna krmila in dodatno opremo pač ne prodajajo kvalitete. Grajal ne bom nikogar, ker smo tega že itak počeli preveč. Hočem le reči, da fantje vedo kaj so hruške in jabolka in da ločijo med marelico in breskvo.

Kar pa se tiče sajta jih lahko tudi le pohvalim, saj izveš praktično vse in to VSE so slike cene artiklov. Le dokončali bi jo vseeno lahko malo prej. :)

"Če nimajo zrihtajo in če ne obstaja sčarajo."
There Will Be No Dawn For Wakers...
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a Sale To jan 28, 2003 9:26 am

Se strinjam, da je trenutno A3M pri nas res še najboljša trgovina, nekako skoraj ob bok bi mu postavil ProCar, potem pa po mojem mnenju dolgo ni nobene v redu štacune. No saj tudi v teh dveh omenjenih trgovinah se kdaj pa kdaj srečajo s kakšnimi problemi, samo kljub temu imam zaenkrat kar dobre izkušnje. A3M si pa zasluži ogromno pohvalo tudi na račun organizacije že dveh avto shovow ;).
Slika Slika
 
Tinkara
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Sr jul 10, 2002 1:08 pm

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a Tinkara To jan 28, 2003 11:58 am

Evo, amaterji iz Centre bi se lahko naučili, kako se stvari streže :))

Zgleda, da sta A3M in Centra čisti nasprotji.

[Sporočilo uredil/a Tinkara na dan 28.01.2003 ob 11:59 GMT]
 
G-4S
 

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a G-4S To jan 28, 2003 1:13 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
TWINGOfreak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne jan 12, 2003 7:06 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Re: Tribute to A3M

Napisal/-a TWINGOfreak Sr jan 29, 2003 4:18 pm

4Sale pravi:
Se strinjam, da je trenutno A3M pri nas res še najboljša trgovina, nekako skoraj ob bok bi mu postavil ProCar, potem pa po mojem mnenju dolgo ni nobene v redu štacune. No saj tudi v teh dveh omenjenih trgovinah se kdaj pa kdaj srečajo s kakšnimi problemi, samo kljub temu imam zaenkrat kar dobre izkušnje. A3M si pa zasluži ogromno pohvalo tudi na račun organizacije že dveh avto shovow ;).


Moram priznati da ProCar-a nisem poznal in sem takoj preveril njihov sajt, jih poklical in postavil par teh. vpr. in dejansko se na robo spoznajo veliko bolje, kot zajec na boben. Še en link več na mojem sajtu.

Hear ya!
There Will Be No Dawn For Wakers...
 
Uporabniški avatar
Serđo™
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2412
Pridružen: Če mar 21, 2002 10:03 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a Serđo™ Ne feb 02, 2003 1:11 am

Jst pa A3M ne maram ma čist nč več. Ne vem, so neresni, da ni res no.

Ok, majo robo, sam če se zmeniš ene 3x, da te bojo poklical pred naslednjim naročilom, pol pričakuješ, da te res bojo.

Mislm, koji mu k***c, da se matra zapisat moje ime in priimek in gsm cifro v compjutr, ce bi lahk takoj reku, da mu dol visi/se mu ne da poklicat pol/whatever?

eh...


ebay still rules
 
Tinkara
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Sr jul 10, 2002 1:08 pm

Re: Re: Tribute to A3M

Napisal/-a Tinkara Po feb 03, 2003 8:39 am

DrSergioDJ pravi:
Jst pa A3M ne maram ma čist nč več. Ne vem, so neresni, da ni res no.

Ok, majo robo, sam če se zmeniš ene 3x, da te bojo poklical pred naslednjim naročilom, pol pričakuješ, da te res bojo.

Mislm, koji mu k***c, da se matra zapisat moje ime in priimek in gsm cifro v compjutr, ce bi lahk takoj reku, da mu dol visi/se mu ne da poklicat pol/whatever?

eh...


ebay still rules


Sej to je pogosto obnašanje prodajalcev pri nas, tudi na drugih področjih, ne samo na avtomobilskem: vzame skoraj vse tvoje podatke (manjka samo še številka noge :)) in ti obljublja na tri šihte, da te bo ziher poklical, potem pa čakaš, čakaš in čakaš, pa bi še čakal, če jih ne bi sam poklical. Ko jih pa pokličeš, se pa obnašajo čudno in te obravnavajo kot zadnji drek na tem svetu. Mimogrede, ko sem jaz reklamirala tisti škart pri Centri (>več o tem glej en drug topik), mi je tiček tud obljubljal, da me bo poklical in seveda ni blo nič iz tega.
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a dobek Po feb 03, 2003 2:38 pm

pri a3m-u so se mi (vsaj po telefonu) zdeli...no ja, kaj vem...zgubljeni

so me pa presenetili v mariborskem rdo centru, ki ima vso njihovo opremo v prodaji



slo se je namrec za zracni filter
ko sem tipu na drugi strani po telefonu razlagal (ni se niti predstavil), da mam el. krmiljeno loputo za konusom, je samo zinil (ene 10sekundni aaaaaaa :))

samo smo potem na rdo-ju hvala bogu resli stvar, ceprav smo cakali, ker so filter 2x posiljali in sem tretjic se na pravi adapter cakal
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
admin
Administrator a.com
 
Prispevkov: 246
Pridružen: Po feb 04, 2002 10:19 am
Kraj: Jesenice

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a admin Po feb 03, 2003 5:49 pm

Jutri bova s sodelavcem verjetno šla na obisk nekaterih tuning/stying prodajalcev, vključno z A3M. Ker bova oba vložila kar nekaj denarja v predelavo najinih konjičkov, bova kar firbcna :)

Obiskala bova ProCar v Kranju, ki ga dosedaj na tem forumu še nismo omenjali - prvi vtisi po e-mailu pa so zelo dobri... upamo še, da bodo imeli veliko v ponudbi in ugodne cene ;)

Prav tako bova obiskala gorenjske maherje, Fazer v Škofji Loki... prav oni imajo še največ možnosti glede na reference in dobro besedo... 4Sale in ostali, kaj priporočate, da še obiščeva v rangu do in vključno z Ljubljano?
IceBreakr
Administrator foruma
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a Sale Po feb 03, 2003 8:18 pm

Hja, saj prav veliko ne ostane več - mogoče še Sporstil nasproti WTC-ja za Bežigradom (samo ne preveč pričakovat, ker imajo predvsem "dirkalno" robo in bolj malo na zalogi - lahko pa gresta malo pofirbcat). Pa v Avtoluxu se lahko malo oglasita (ob Dunajski pri poslovni stavbi Mercator), sicer ni moja omiljena trgovina, ampak mal pogledat ni greh ;). Pa v Kranju imata še Piparacing, ups :D, mislu sem na Tehnoracing ;).

Potem pa obvezno sporoči vtise.
Slika Slika
 
admin
Administrator a.com
 
Prispevkov: 246
Pridružen: Po feb 04, 2002 10:19 am
Kraj: Jesenice

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a admin To feb 04, 2003 1:28 am

Tale obisk bo prestavljen za nedolocen cas, ker je pravkar zamedlo mi avto z 20cm novega snega :)
IceBreakr
Administrator foruma
Slika
 
Tinkara
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Sr jul 10, 2002 1:08 pm

Re: Re: Tribute to A3M

Napisal/-a Tinkara To feb 04, 2003 8:21 am

admin pravi:
Jutri bova s sodelavcem verjetno šla na obisk nekaterih tuning/stying prodajalcev, vključno z A3M. Ker bova oba vložila kar nekaj denarja v predelavo najinih konjičkov, bova kar firbcna :)

Obiskala bova ProCar v Kranju, ki ga dosedaj na tem forumu še nismo omenjali - prvi vtisi po e-mailu pa so zelo dobri... upamo še, da bodo imeli veliko v ponudbi in ugodne cene ;)

Prav tako bova obiskala gorenjske maherje, Fazer v Škofji Loki... prav oni imajo še največ možnosti glede na reference in dobro besedo... 4Sale in ostali, kaj priporočate, da še obiščeva v rangu do in vključno z Ljubljano?


Samo v CENTRI ne izgubljajta časa.
 
G-4S
 

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a G-4S To feb 04, 2003 11:09 am

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a WhiteCell Sr feb 26, 2003 11:30 pm

admin je napisal/-a:Jutri bova s sodelavcem verjetno šla na obisk nekaterih tuning/stying prodajalcev, vključno z A3M. Ker bova oba vložila kar nekaj denarja v predelavo najinih konjičkov, bova kar firbcna :)

Obiskala bova ProCar v Kranju, ki ga dosedaj na tem forumu še nismo omenjali - prvi vtisi po e-mailu pa so zelo dobri... upamo še, da bodo imeli veliko v ponudbi in ugodne cene ;)

Prav tako bova obiskala gorenjske maherje, Fazer v Škofji Loki... prav oni imajo še največ možnosti glede na reference in dobro besedo... 4Sale in ostali, kaj priporočate, da še obiščeva v rangu do in vključno z Ljubljano?

no s kvaliteto pri Fazrju lahko GARANTIRAM bos zadovoljen.. samocena je tista s katerobos malo manj zadovoljen
V8 POWER
 
dolenc
Novinec
 
Prispevkov: 285
Pridružen: To feb 26, 2002 11:45 pm

Re: Tribute to A3M

Napisal/-a dolenc Če feb 27, 2003 9:01 am

TWINGOfreak je napisal/-a: Kar pa se tiče sajta jih lahko tudi le pohvalim, saj izveš praktično vse in to VSE so slike cene artiklov. Le dokončali bi jo vseeno lahko malo prej. :)


dejte mi prosim napisat naslov www. strani A3M-a.

(Če je to a3m.si moram povedat da sem nad stranjo zelo razočaran :evil: kje vidite kakšno pomudbo? :shock: )
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Če feb 27, 2003 9:06 am

Jap to bo kar pravi naslov (www.a3m.si) - v bistvu se je veliko bolje oglasiti kar v trgovini. Seveda pa ne smeš pričakovat preveč, ker pri nas to še ni tako razvito, predvsem pa prodajalci nimajo robe na zalogi (kar je nekako razumljivo). Pravim pa da se vsaj trudijo in so pač poleg že omenjenih ostalih tgovin vseeno nekako boljši od ostalih - še zdaleč pa to ni trgovina Racer's Edge iz The Fast & Furious (al kaj je že bla).
Slika Slika
 
dolenc
Novinec
 
Prispevkov: 285
Pridružen: To feb 26, 2002 11:45 pm

Napisal/-a dolenc Če feb 27, 2003 10:29 am

To itak, da se je treba osebno oglasit, d ne naročiš napačne zadeve, sam sem mislil, da imajo še kakšen drug naslov, ker jih veliko hvali njihovo www stran. zadeve pač v SLO (še) niso dovolj razvite, upam da bo kej bolš, ko bomo enkrat v EU. :roll:
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Napisal/-a mazda-mx3 Sr mar 19, 2003 9:29 am

Pozdravljeni!!

Priporočam vam naslov http://www.espeedup.com

Ali po domače rečeno trgovino speedup v Udinah v italiji. To je samopostrežna trgovina z materialom za predelavo vozil in ima približno 3-4000 artiklov.

Svoboda tuningu!!!
 
Uporabniški avatar
Airborne
Novinec
 
Prispevkov: 453
Pridružen: Če apr 10, 2003 12:19 pm

Jaz pa poznam se eno kul tuning štacuno

Napisal/-a Airborne Če apr 10, 2003 12:47 pm

in sicer je tut njihova reklama v vsakem Salomoncu: Technotrade iz Kranja, majo res ful ugodne cene, npr filtri so ful pocen pa kvalitetni, pa Sportline nalepke, pa notrenja oprema: osvetljene prestavne ročke-7000 sit ful cool, pa ful litih felten Toora ful pocen sam nimajo TUV-a, pol pa še cel kup drobnarij, druga stacuna je pa FAZER d.o.o. tut okol Kranja nekje, majo pa vse plastične dodatke :spojlerje, reže itd, pa tut montirajo, drugače mi je A3M kul sam APEX se mi zdi slabša firma kot napr. Vogtland, to ma Technotrade., Centra je pa sam draga, Avtolux pa tut.
Born to be wild !
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 96 gostov