Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
mondy
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr feb 26, 2003 9:10 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a mondy Sr feb 26, 2003 11:46 pm

To je pomojm mal na sivo varjanto.

Sicer pa ne vem zakaj si greš kupovat dizel za kratke fure :?: , zeto so manjši bencinarji. Dizla se kupi zaradi manjše porabe, ki pa pride do izraza šele na daljših relacijah. Rajš si kup HGT-ja.
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Napisal/-a bravura Če feb 27, 2003 12:40 am

a to je potem fora, ker sem gledal zakaj ponujajo "automobili usate a zero chilometri"...
kao rabljeni avtomobili z 0 prevoženimi kilometri... zanimiva varianta, škoda da nimam namena v kratkem kupovat drugega avtomobila
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Če feb 27, 2003 9:11 am

a mogoce ves, kolk pride punto 1.2 s klimo?


pero
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Če feb 27, 2003 9:18 am

dgrejtest je napisal/-a:a mogoce ves, kolk pride punto 1.2 s klimo?


pero


Pa kaj bi zdej še rad - sej maš svojo novo Bravo z lepo Barvo :P :wink: .

BTW. kdaj boš kaj fotke zadegal v galerijo tega foruma - jaz sem jih sicer že vidu, ampak deli svoj pride & joy še z ostalimi :D .
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Če feb 27, 2003 9:24 am

ja, jest ze mam avto, sam ga moja draga tud kupuje... :D

sm uceri dal se feltne gor, tko da.... no grem kr zdej poslikat...

pero
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Če feb 27, 2003 9:39 am

 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Če feb 27, 2003 9:42 am

SAFRANE kaj nisi pred nekaj časa pravil da ni mogoče avtomobila dobiti toliko ceneje????? :idea: :idea: :?: :?: :?:
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Če feb 27, 2003 8:41 pm

Jst bi si takoj kupil enga Stilota, sam kaj k ni kesha... :(
Edin ce prodam svojga, al pa ce najprej pripeljem ene 3-4 v Slovenijo in jih prodam za 500k ceneje, pa 500k seb v zep... pa si naberem se za enga zase. Sam ce je to tko, da je full cenejs, kako da se ne najde kaksen "podjetnik", ki bi uvazal te fiate in jih prodajal pri nas po nizjih cenah?
 
Uporabniški avatar
BaSe
Uporabnik
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: Če dec 26, 2002 2:47 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a BaSe Če feb 27, 2003 11:25 pm

Ej SAFRANE ja kaj te če pri nas pride punto 1,5 mio, te ga tam komot dobiš za 500.000 SIT :shock: :shock: :shock: :shock:
:?: :?:
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Pe feb 28, 2003 12:12 am

kje majo osnovo da je tok cnej ?
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
Tuningcar
Novinec
 
Prispevkov: 418
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:18 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a Tuningcar So mar 01, 2003 1:14 pm

Zdravo...

V klubu (drtk) so dobrodosli vsi, tako da si vabljen na naslednje srecanje da se mal spoznamo,...

LP,Sandi
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell So mar 01, 2003 1:53 pm

SAFRANE je napisal/-a:
TechnoBoy je napisal/-a:kje majo osnovo da je tok cnej ?


HM....kvapavem.....a veš to se že šteje kot second-hand avto in ma za to pravico da je tolk cenej--ker pa še niti vn iz proizvodnje v bistvu ni šel--si pa oni to lahko privoščijo preprosto za to-ker ga oni dajo vn po industrijski ceni--samo da ne navijejo franšize tolk gor ampak mn kot j v salonih--ja in kot sm že reku pri marei se je to na konc poznal za 1 mio.


ej techno?
dej ti men povej kako jest lohk pridem v vš drag club kranj? k sm tud iz krana-ajd no iz >Tržiča
sej korošca poznaš ane?*tvoj sosed*-->moj dobr kolega :-)

lp
JOHNY


po pravic ti povem...kuj ko bo uradno klub ustanovljen (ce bos ta cas se za .. k en cajt to traja zdej smo statur nesl na obcino tko da bo cca 2 mesca trajal) jap korosec je moj sosed ja.. kaj je pa kej povedov ?
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell So mar 01, 2003 1:55 pm

aja vec informacij dobis na spletni strani http://freeweb.siol.net/bdimc1/...
to bo cez cas nasa nova spletna stran... oglej si... mas pa tut mail...
V8 POWER
 
PorscheGT3
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Če mar 13, 2003 9:02 pm

Re: POZOR!!!NOVI FIATI BISTVENO CENEJE!!!!!!!!

Napisal/-a PorscheGT3 To mar 18, 2003 11:40 am

SAFRANE je napisal/-a:IN sicer:

obstaja varianta da greš prav pred tovarno FIAT AVTA v Italijo na njihov velik parkirišče---tam so namreč parkirani novi fiati registrirani samo za 1 dan kot način prikazovanja povišanja prodaje v številkah.

kolega ga je dons dobu in sicer čisto novo mareo weekend dizla in paste zdej skoraj 1 mio cenej ga je prišel kot pa če bi ga kupil pri nas in to že z všteto carino itd.

edino pravi kar je treba paziti ko ga izbiraš je to če ima pogoje za našo državo----------namreč: na tem velikanskem platoju-parkingu so raztavljeni vsi fiati za cel svet tako da npr.nekateri imajo zadnje vzglavnike nekateri ne ipd.-->ampak ej bi jest to komot ornk pregledal če ga dobim za 1mio cenej!!

tko da ja za tiste ki vs več o tem zanima mi pište pa vm bom bl natančno obrazložu--se mi pa zdi to ful dobra varianta!!---tko da jest bom sigurno zdejle poleg Safranea si šel kupit še enga Stilota JTD-ja da ga bom imel za kratke fure pa tko...

ali ima ta trgovina tudi kakšno spletno stran in pa kje se sploh nahaja?koliko naj bi potem prišel Fiat Stilo?
ajd

lp
JOHNY
 
PorscheGT3
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Če mar 13, 2003 9:02 pm

Re: POZOR!!!NOVI FIATI BISTVENO CENEJE!!!!!!!!

Napisal/-a PorscheGT3 To mar 18, 2003 11:41 am

SAFRANE je napisal/-a:IN sicer:

obstaja varianta da greš prav pred tovarno FIAT AVTA v Italijo na njihov velik parkirišče---tam so namreč parkirani novi fiati registrirani samo za 1 dan kot način prikazovanja povišanja prodaje v številkah.

kolega ga je dons dobu in sicer čisto novo mareo weekend dizla in paste zdej skoraj 1 mio cenej ga je prišel kot pa če bi ga kupil pri nas in to že z všteto carino itd.

edino pravi kar je treba paziti ko ga izbiraš je to če ima pogoje za našo državo----------namreč: na tem velikanskem platoju-parkingu so raztavljeni vsi fiati za cel svet tako da npr.nekateri imajo zadnje vzglavnike nekateri ne ipd.-->ampak ej bi jest to komot ornk pregledal če ga dobim za 1mio cenej!!

tko da ja za tiste ki vs več o tem zanima mi pište pa vm bom bl natančno obrazložu--se mi pa zdi to ful dobra varianta!!---tko da jest bom sigurno zdejle poleg Safranea si šel kupit še enga Stilota JTD-ja da ga bom imel za kratke fure pa tko...

lp
JOHNY


ali ima ta trgovina tudi kakšno spletno stran in pa kje se sploh nahaja?koliko naj bi potem prišel Fiat Stilo?pa imaš dovolj denarja da boš vzdrževal dva avtomobila??
ajd
 
PorscheGT3
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Če mar 13, 2003 9:02 pm

Re: POZOR!!!NOVI FIATI BISTVENO CENEJE!!!!!!!!

Napisal/-a PorscheGT3 Sr mar 19, 2003 12:49 pm

SAFRANE je napisal/-a:
PorscheGT3 je napisal/-a:
SAFRANE je napisal/-a:IN sicer:

obstaja varianta da greš prav pred tovarno FIAT AVTA v Italijo na njihov velik parkirišče---tam so namreč parkirani novi fiati registrirani samo za 1 dan kot način prikazovanja povišanja prodaje v številkah.

kolega ga je dons dobu in sicer čisto novo mareo weekend dizla in paste zdej skoraj 1 mio cenej ga je prišel kot pa če bi ga kupil pri nas in to že z všteto carino itd.

edino pravi kar je treba paziti ko ga izbiraš je to če ima pogoje za našo državo----------namreč: na tem velikanskem platoju-parkingu so raztavljeni vsi fiati za cel svet tako da npr.nekateri imajo zadnje vzglavnike nekateri ne ipd.-->ampak ej bi jest to komot ornk pregledal če ga dobim za 1mio cenej!!

tko da ja za tiste ki vs več o tem zanima mi pište pa vm bom bl natančno obrazložu--se mi pa zdi to ful dobra varianta!!---tko da jest bom sigurno zdejle poleg Safranea si šel kupit še enga Stilota JTD-ja da ga bom imel za kratke fure pa tko...

lp
JOHNY


ali ima ta trgovina tudi kakšno spletno stran in pa kje se sploh nahaja?koliko naj bi potem prišel Fiat Stilo?pa imaš dovolj denarja da boš vzdrževal dva avtomobila??
ajd


1. nima spletne strani
2. to je prav v Torinu v tovarni FIAT AVTO
ta center se pa imenuje< Centro di zero kilometri>
3. ca. 2-2,3 mio že z carino in vsem (pri nam pa 2,7-3 mio)
4. ne skrbi ti za mene in denar.....(sva kr dobra prjatla ) :lol:

johny 8)


in kdaj ti misliš it po avto tja?koliko bi potem avto prišel ko bi ga čez mejo pripeljal?škoda da še nismo v EU :x dober če maš dost keša pol ni pene
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 104 gostov